مجمع عمومی سالانه انجمن بولینگ و بیلیارد برگزار شدبه گزارش خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران. این مجمع به ریاست سید محمد بلادگر معاون توسعه مسابقات و ورزش های حرفه ای وزارت ورزش و جوانان و با حضور هاشم اسکندری رئیس انجمن بولینگ و بیلیارد و پیمان فخری نماینده المپیک ملی برگزار شد. کمیته، که تابع است. خطاب به فرهادیان دبیر کمیته ملی پارالمپیک. مدیرکل دفتر مشترک فدراسیون‌های ورزشی وزارت ورزش و جوانان و نمایندگان سازمان‌ها و نهادها فرارسیدن ماه محرم را و در راستای عملکرد و بررسی برنامه‌های فدراسیون در سال ۱۴۰۰ گرامی داشتند.

هاشم اسکندری در ابتدای این دیدار گفت: فرا رسیدن ماه عزای سالار شهیدان امام حسین (علیه السلام) را گرامی می داریم. انجمن بولینگ و بیلیارد مفتخر است اولین دوره برگزاری لیگ بیلیارد را در آستانه سالگرد شهادت مدافع حرم سید هادی سلطان زاده افتتاح کند. سال ۱۴۰۰ با دستاوردهای بسیاری برای اتحادیه ما همراه بود. از قهرمانی افتخاری حسین ففایی در مسابقات شوت اوت ۲۰۲۲ تا قهرمانی جهان و مسابقات جهانی نائب سرخوش، بخشی از افتخار آفرینی این اتحادیه بود تا بتوانیم با کسب بیش از ۱۲۷ قهرمانی یکی از موفق ترین فدراسیون های آغاز قرن جدید باشیم. کسب مدال و پشت سر گذاشتن عملکردی درخشان در این ورزش .

وی افزود: بهره گیری از ۲۴ تیم منطقه ای از پایگاه مسابقات در رشته های بیلیارد فضای مناسبی را برای ورزشکاران سراسر کشور فراهم کرده است. اکنون در تلاش هستیم تا مدارس استعدادیابی استخری در استان ها ایجاد کنیم.
ظرفیت انجمن بولینگ و بیلیارد به اندازه ۵ یا ۶ لیگ است و در نتیجه تیم های شهرستانی، بازوهای قوی ما، بیشتر از یکی کار می کنند.

سید محمد بلاجار با تاکید بر فعالیت فوق العاده فدراسیون بولینگ و بیلیارد گفت: قطعا این فدراسیون ویژه ای است که با تلاش فراوان و مدیریت خردمندانه کمترین بودجه الگوی ورزش ایران محسوب می شود و باید از این امر استفاده کرد. فدراسیون پربار.” از قدردانی ویژه لذت ببرید.

این مجمع در قالب وبینار با حضور حداکثری روسای هیات های ورزشی برگزار شد و در پایان گزارش بازرس و خزانه دار و همچنین تقویم سال ۱۴۰۱ فدراسیون اعلام شد. به تصویب اعضای مجمع رسید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر