محدودیت سرعت جدید ۵۰ مایل در ساعت در A167 در نزدیکی نیوتون آیکلیف – اسپید خبر


یکی از جاده‌های مهم شهرستان دورهام پس از یک سری تصادفات جدی در سال‌های گذشته – و یک مورد مرگ در سال گذشته، محدودیت سرعت خود را کاهش داده است.

A167 در نزدیکی نیوتون آیکلیف، بین روستای آیکلیف و درست در شمال خیابان مرکزی شاهد کاهش سرعت آن از ۶۰ مایل در ساعت به ۵۰ مایل در ساعت بوده است.

شب گذشته، این حرکت با استقبال ساکنان و اعضای شورای شهر منطقه روبرو شد، زیرا آنها پیش بینی می کردند که این کاهش جاده را ایمن تر کند.

کارل رابینسون، یکی از اعضای شورای شهر بزرگ آیکلیف، به The Northern Echo گفت: “این خبر خوبی است. کاهش سرعت قابل استقبال است.

پژواک شمالی:

بیشتر بخوانید: مرد ترکیه ای به اتهام اقدام به تجاوز جنسی و تجاوز جنسی محکوم شد

مطمئناً این توانایی را دارد که امیدوارم جاده را ایمن تر از گذشته کند.

حوادث متعددی در A167 رخ داده است.

چنین حوادثی شامل مرگ سارا تمپل ۱۶ ساله در ژوئن ۲۰۰۳ در نزدیکی میخانه گرتنا گرین است.

این امر باعث امضای ۹۰۰۰ نامی شد که خواستار اقدامات ایمنی در جاده ها بود – که به نخست وزیر وقت تونی تحویل داده شد.

و ژوئیه گذشته، ادی براون، ۷۹ ساله، از استاکتون، چند هفته پس از تصادف در جاده در بیمارستان درگذشت.

پژواک شمالی:

محدودیت سرعت جدید بخشی از یک پروژه گسترده تر است که شامل نصب گذرگاه های Toucan در سراسر A167 و St Cuthbert’s Way است.

و بخشی از یک بسته برای بزرگتر راه چرخه شمالی بزرگ است که از بلیت تا دارلینگتون اجرا خواهد شد.

در طول رایزنی های شورای شهرستان دورهام، تنها یکی از ساکنان مخالفت کرد – بر این اساس که محدودیت سرعت پیشنهادی زمان سفر به و از A1 (M) را افزایش می دهد.

روسای بزرگراه خاطرنشان کردند که میانگین حجم ترافیک روزانه بیش از ۱۴۰۰۰ در این بخش جاده وجود دارد، و افزودند که در تقاطع علامت‌گذاری شده خیابان کاتبرتز راه A167 / B6443 تنها در پنج سال گذشته هفت تصادف جاده‌ای رخ داده است.

پژواک شمالی:

گزارشی به کمیته راهداری شورا اضافه کرد: «این نشان می‌دهد که یک موضوع تاریخی اما پایدار در این تقاطع وجود دارد که نشان می‌دهد مداخلات کاهش سرعت ممکن است در کاهش بالقوه دفعات برخورد مفید باشد.

“با معرفی یک گذرگاه توکان، به طور موثر به عنوان یک خط میل عمل خواهد کرد که روستای آیکلیف را به نیوتن آیکلیف و پارک تجاری آیکلیف متصل می کند و منجر به افزایش تعداد عابران پیاده و دوچرخه سواران در این نقطه می شود.

«راهنمای ملی برای تعیین محدودیت‌های سرعت محلی توصیه می‌کند که سرعت متوسط ​​باید به عنوان شاخصی برای محدودیت‌های سرعت مناسب استفاده شود.

بیشتر بخوانید: ببینید ۳۰ هزار پوند چه چیزی برای شما به ارمغان می آورد زیرا اینها ارزان ترین خانه های شمال شرق هستند

سرعت متوسط ​​فعلی تقریباً ۴۸ مایل در ساعت است که نشان می دهد حجم زیادی از وسایل نقلیه در حال حاضر با سرعت ۵۰ مایل در ساعت یا کمتر حرکت می کنند.

برای این منظور، این طول A167 به صورت مستقل و در راستای دستورالعمل ملی در مورد تعیین محدودیت‌های سرعت محلی ارزیابی شده است و احساس می‌شود که حد مجاز سرعت مناسب در این مکان ۵۰ مایل در ساعت است.

Cllr Robinson گفت که او برای کاهش بیشتر سرعت از ۵۰ مایل در ساعت به ۴۰ مایل در ساعت از تقاطع جاده دورهام به روستای آیکلیف فشار می آورد.

پژواک شمالی: طول A167 که در آن محدودیت جدید اعمال می شودطول A167 که در آن محدودیت جدید اعمال می شود

دیو ویفر، رئیس حمل و نقل و خدمات قراردادی شورای شهرستان دورهام، گفت: «محدودیت سرعت ۵۰ مایل در ساعت به عنوان بخشی از یک پروژه گسترده تر برای بهبود زیرساخت های پیاده روی و دوچرخه سواری در منطقه نیوتون آیکلیف معرفی شده است.

این محدودیت یکی از تعدادی از اقداماتی است که بین مور لین، پارک تجاری نیوتن آیکلیف و دهکده آیکلیف برای بهبود ارتباط ساکنان و تشویق سفرهای پایدارتر ایجاد شده است. آنها همچنین بخشی از یک راه چرخه شمالی گسترده تر را تشکیل می دهند که از بلیت تا دارلینگتون اجرا می شود.

“در طول مشاوره در مورد حد پیشنهادی، فقط یک اعتراض دریافت شد. سپس در ۷ آوریل توسط کمیته بزرگراه های ما تایید شد.

با آخرین اخبار در وب سایت ما به روز باشید، یا ما را در فیس بوک دنبال کنید، توییتر و اینستاگرام

همچنین می توانید صفحه فیس بوک اختصاصی شهرستان دورهام ما را برای اطلاع از آخرین اخبار در این منطقه با کلیک کردن اینجا دنبال کنید.

برای همه به‌روزرسانی‌های اخبار برتر از سراسر منطقه مستقیماً به صندوق ورودی خود، در خبرنامه ما در اینجا ثبت نام کنید.

آیا داستانی برای ما دارید؟ با میز اخبار ما در [email protected] تماس بگیرید یا با شماره ۰۱۳۲۵ ۵۰۵۰۵۴ تماس بگیریدرژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر