محلی در مقابل غذا خوردن جهانی که بهتر است؟


مغز افراد برای محدود کردن پتانسیل آنها توسط جامعه شستشو می شود. به آنها یاد داده شده است که آنها را در جعبه های سخت خود نگه دارند و آنها را مجبور به زندگی مانند قورباغه های حوضچه ای کنند که از دنیای خارج بی خبرند ، از امکانات بی پایان آن که می تواند زندگی بهتری را برای آنها رقم بزند.

این ترتیب به این دلیل است که افراد موفق ، شرکت ها ، متخصصان روابط ، مربیان حوزه های مختلف اغلب از مردم می خواهند که خارج از چارچوب فکر کنند و از منطقه راحتی خود خارج شوند. فقط وقتی همه کارها را متفاوت انجام دهید ، به نتیجه متفاوتی می رسید.

وقتی می گویند آسمان حد است ، واقعاً چنین است. وقتی صحبت از زندگی کامل با ذهن باز می شود ، هیچ پایان رسمی وجود ندارد.

وقتی صحبت از غذا می شود ، سالهاست که این اتفاق می افتد. بدن هر انسان منحصر به فرد است. مکانیسم های بدن ما مشابه است ، اما نحوه واکنش بدن ما به بدن یا واکنش به آن ممکن است در افراد مختلف متفاوت باشد.

رژیم های سمی در اطراف بدن های کامل ارائه شده توسط رسانه های اجتماعی و انتظارات غیرواقعی مردم را در جعبه های بسیار سخت قرار داده است. مردم می خواهند بدن منحصر به فرد خود را در این رژیم های مد محدود قرار دهند. آنها می خواهند سیستم بدن منحصر به فرد خود را در یک مکانیسم ناشتایی 8:16 ساعته قرار دهند بدون این که بدانند روزه گرفتن هرگز تنها رویکرد نیست. برای برخی ممکن است 12 ساعت و برای برخی 15 ساعت باشد. ما مشتریانی داریم که کمتر از ساعات معمول روزه خود روزه گرفته اند و به اهداف مورد نظر خود در زمینه سلامتی رسیده اند. مقدار مناسبی از عنبر وجود ندارد ، قرار دادن آن در جعبه ای که توسط راحتی و راحتی هدایت می شود ، مطمئناً راه درستی نیست.

آیا نیاز به غذا خوردن محلی یا جهانی دارید؟

یافتن غذای درست یا غلط بر اساس مرزهای جغرافیایی یک مثال بسیار کلاسیک از قرار دادن آن در این جعبه است. تفکر در مورد عواقب ، شکست ها ، ما را از داشتن رویکرد مناسب ، از گسترش باورهای خود باز می دارد.

بله ، صرف نظر از جایی که در جهان هستید ، غذاهای محلی در اولویت هستند. اما درک کنید که شرایط مختلف سلامتی به درمان های متفاوتی نیاز دارد. این درمان ها گاهی از غذاهای جهانی ناشی می شود که ممکن است در بازار محلی موجود نباشد. خوردن فقط غذاهای محلی ، به ویژه هنگامی که بدن شما به آنچه در بازار جهانی موجود است نیاز داشته باشد ، چیزی جز نشان دادن تفکر محدود نیست. ما همچنین باید برای خوردن غذاهای جهانی باز باشیم.

آلبرت اینشتین به درستی گفته است. “هوش توانایی تغییر را دارد.”

غذاهای محلی در اولویت هستند. همه ما باید هر روز این کار را انجام دهیم. غذاهای ما باید عمدتا از آنچه سبزی فروشندگان محلی ما به ما می فروشند تهیه شود. اما این نباید ما را از جستجوی غذاهای دیگری که می توانند به هر نحوی برای سلامتی ما مفید باشند ، باز دارد.

چرا باید برای خوردن غذا در سطح جهانی آماده باشیم؟

همه چیز در اطراف ما دائما در حال تغییر است: جغرافیا ، آب و هوا ، قدرت خاک ، کیفیت خاک ، عفونت های باکتریایی ، ویروس ها ، بیماری ها ، داروها و حتی عوارض جانبی آن داروها. این تغییر مداوم بر هر یک از تریلیون ها سلول تشکیل دهنده بدن انسان تأثیر عمیقی می گذارد. بله ، اگرچه خوردن آنچه در اطراف ما رشد می کند ایده آل است ، اما می تواند دیدگاه ما را برای خوردن در سطح جهانی گسترش دهد ، به خصوص که محیط داخلی و خارجی ما دائما در حال تغییر است.

کیوی ، روغن زیتون ، آووکادو ، زغال اخته – بخورید یا نخورید.

این وضعیت را در نظر بگیرید. به عنوان مثال ، اشعه UV به پوست و DNA شما آسیب می رساند. این احتمال وجود دارد که ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز برای محافظت از خود در برابر این آسیب در غذای اطراف شما وجود نداشته باشد. به عنوان مثال ، کیوی. این میوه حدود ده سال پیش محبوبیت کمتری داشت ، در کشور ما محلی نبود. از طریق تمرینات پزشکی یکپارچه ، ما آموخته ایم که برخی از خواص کیوی قوی ترین توانایی را در ترمیم DNA دارند. در آن زمان بود که ما شروع به گنجاندن کیوی در رژیم غذایی بیماران سرطانی خود کردیم ، چه در طول و چه بعد از شیمی درمانی. به همان اندازه که ما از تغذیه محلی حمایت می کنیم ، می دانستیم که این نمی تواند به ضرر سلامتی بیمار باشد.

به طور مشابه ، آووکادو نقش مهمی در بهبود سلامت کودکان و بزرگسالان مبتلا به سرطان خون دارد. روغن زیتون نیز بومی کشور ما نیست. اما این امر مانع از پاشیدن آن بر روی سالاد مان نمی شود ، به ویژه وقتی می دانیم که منبع غنی از اسیدهای چرب اشباع است. ما نمی توانیم غذاهایی را که ممکن است برای سلامتی مفید باشند صرفاً به این دلیل که محلی نیستند ، نادیده بگیریم. گاهی اوقات منطقی است که پیش برویم ، عقل موجود در کشورهای دیگر را بگیریم ، و آنها را به رژیم غذایی خود اضافه کنیم.

با قرار دادن رژیم غذایی خود در مقیاس درصدی ، می توانید 80٪ رژیم غذایی محلی و 20٪ جهانی را بر اساس نیاز آنها برای وضعیت سلامتی خاص خود هدف بگیرید.

به عنوان مثال ، شیمی درمانی یک درمان مداوم در حال تغییر است. مقداری ویتامین و مواد معدنی مصرف می کند. گاهی اوقات به دلیل آب و هوا یا فصلی که در آن رشد می کنند به راحتی در محصولات محلی ما یافت نمی شوند. بنابراین ، ما باید ذهن خود را باز کنیم و بهترین غذاها را برای سلامتی خود بخوریم.

با این وجود ، خوردن جهانی به معنای غفلت از رژیم غذایی محلی نیست. اگر در هند زندگی می کنید ، منطقی نیست که فقط برای نشان دادن پول و وضعیت خود از آنچه در ایالات متحده موجود است بخورید. نگه داشتن آن قصد نادرستی است.

رژیم غذایی شما باید تعادل بین جهان جهانی جهان محلی ، متناسب با نیازهای خاص سلامتی شما باشد. تغذیه محلی تنها یک شیوه زندگی پایدار نیست که از کشاورزان حمایت می کند. همچنین در مورد دستیابی به تعادل در رژیم غذایی برای برآوردن نیازهای بدن است. غذا خوردن همیشه محدود کردن انتخاب های غذایی شما نیست ، به ویژه هنگامی که سلامتی شما از غذاهای خاصی که در محلی رشد نمی کنند سود می برد.

به خود یادآوری کنید که محیط به طور مداوم در حال تغییر است ، درست مانند نیازهای بدن انسان. آنتی بیوتیک هایی وجود دارند که دیگر به دلیل هوشمندتر شدن سیستم آنها دیگر گونه های باکتریایی خاصی را از بین نمی برند. بنابراین ، نیازهای سلولی بدن انسان نیز بسیار خواستار شده است. آنها با تغییرات در محیط ما به طور مداوم در حال تحول هستند.

محیط زیست نیز بر رشد برخی از محصولات تأثیر مثبت دارد. به همین دلیل است که به دلیل تغییرات آب و هوایی ، برخی از محصولاتی که قبلاً قابل کشت نبودند ، اکنون به صورت محلی رشد می کنند. بلوبری های گیاهی در حال رشد در پونا ، کیوی در برخی از مناطق هیماچال پرادش ، آووکادو در جنوب هند رشد می کنند و بخش هایی از گوا نمونه هایی از این تغییر هستند.

در پایان ، آنچه ما باید به عنوان یک جامعه انجام دهیم این است.

  1. ذهن ما را باز کنید ، نیازهای بدن خود را بپذیرید.
  2. تصمیم خود را به خوردن غذای محلی یا جهانی محدود نکنید.
  3. از رژیم غذایی متعادل و منطقی استفاده کنید تا غذاهایی را انتخاب کنید که برای سلامتی ما مفید هستند.
  4. عشق: به غذاهای محلی احترام بگذارید. اما در برابر خرد و فواید ناشی از غذاهای جهان باز باشید.

به یاد داشته باشید که تغییر تنها ثابت است و بقای افراد مناسب تنها حقیقت است.

سازگاری با این تغییر هوشمندترین انتخابی است که می توانید امروز ، فردا و همیشه برای سلامتی خود انجام دهید.

YouCare همه چیز درباره شماست:

نمی توانید از لیوان خالی بریزید. بنابراین قبل از تغذیه جهان ابتدا خود را بسازید. You Care به شما مربوط است. – لوک کوتینیو

ما تیمی از متخصصان تغذیه بالینی بسیار آموزش دیده ، متخصصان تغذیه معتبر ، مربیان مجرب زندگی ، متخصصان یوگا ، مشاوران احساسی ، پزشکان ماهر آلوپاتیک و پزشکان هومیوپاتی هستیم. به ما بر روی مراقبت های پیشگیرانه جامع توانبخشی کودکان با تأکید بر چهار رکن سلامت کار می کنیم: تغذیه متعادل ، ورزش مناسب ، خواب با کیفیت و سم زدایی احساسی.

ما انسانها محصول طبیعت هستیم. بنابراین ، وقتی در محدوده قوانین طبیعت عمل کنیم ، بهترین رشد را داریم. این شامل نحوه غذا خوردن ، حرکت ، خوابیدن ، فکر کردن ، نگاه دلسوزانه ما است که همه آنها از فردی به فرد دیگر متفاوت است.

ما به علت اصلی اعتقاد داریم ، یعنی تأمل در مورد فردی که به شما به عنوان یک فرد منحصر به فرد احترام می گذارد. بهبودی زمانی آغاز می شود که به دارو احترام بگذاریم و روی آن تمرکز کنیم. ما به شما کمک می کنیم محیط بیرونی و داخلی مناسب را ایجاد کنید که به بدن شما اجازه دهد به هوش نفوذ کرده و پیشگیری ، بهبود و درمان را ارتقا دهد.

برنامه های سبک زندگی ادغام و پیشگیری ما به صدها هزار نفر کمک کرده است تا شرایطی مانند سرطان ، دیابت ، تیروئید ، اختلالات قلبی و عروقی و خود ایمنی و ایمنی پایین در برابر سایر سندرم های نادر را مدیریت کنند.

در اینجا می توانید سفرهای تغییر دهنده زندگی را بخوانید شهادت های قدرتمند افرادی که از سراسر جهان سرازیر شده اندبه

تیم ما اینجاست تا به شما کمک کند. با کلیک روی اینجا یا سفارش مشاوره در جهت مناسب ، بخشی از برنامه های سلامت ادغام ما باشید. با ما به شماره 18001020253 تماس بگیرید یا برای ما در [email protected] بنویسید.

دیدگاهتان را بنویسید