مدرسه شبانه روزی میسوری می تواند تحت نظارت باز بماند – WestSaz


یک قاضی روز دوشنبه حکم داد که یک مدرسه شبانه روزی مسیحی در جنوب غربی میسوری علیرغم آنچه که دادستان کل ایالت ادعا می کند “الگوی تاریک رفتار” است، می تواند باز بماند.

حکم قاضی دیوید مونتون اجازه نظارت شبانه روزی بر مدرسه شبانه روزی آگاپ در استاکتون توسط کارکنان رفاه کودکان در میسوری را می دهد. این مدرسه به حدود ۶۰ پسر خدمت می کند.

کانزاس سیتی استار گزارش داد که ایالت در حال آماده شدن برای فراخواندن دو دانشجوی سابق آگاپه برای شهادت در روز دوشنبه است. جان شولتز، وکیلی که به قاضی پاسخ داد، گفت که هیچ مدرکی دال بر نگرانی های بهداشتی یا ایمنی فوری برای دانشجویان وجود ندارد و اجازه دادن به دانشجویان سابق برای شهادت “فقط برای تبلیغات” است.

قاضی اجازه نداد شهادت بدهد اما برای شهریور جلسه دیگری را تعیین کرد. ۲۱.

دفتر دادستان کل اریک اشمیت برای اولین بار در روز چهارشنبه پس از اطلاع از اینکه فردی که در اداره ثبت ایالت برای سوء استفاده و بی توجهی به کودکان فعالیت می کند، به دنبال تعطیلی Agape بود. روز جمعه، دفتر دادستانی کل طرح درمانی را با ادعای تخلفات سیستماتیک ارائه کرد.

در پرونده دادگاه آمده است: «عملیات Agape از یک مرکز مراقبت اقامتی باید متوقف شود، زیرا نگرانی فوری بهداشت و ایمنی برای کودکان ساکن در Agape ایجاد می کند. همچنین آگاپه را متهم کرد که اطلاعات ناقصی را در مورد دسترسی بزرگسالان به کودکان در اختیار دولت قرار داده است.

در این دادخواست آمده است: «این تحولات جدید متأسفانه با الگوی تاریک رفتار آقابی که قبلاً توسط دادستان کل افشا شده بود مطابقت دارد» و دپارتمان خدمات اجتماعی میسوری.

سایت آگاپه اعلام می کند ما همچنان باز هستیم و دانشجو می پذیریم! این مدرسه خود را “مدرسه شبانه روزی مسیحی که پسران وحشی را تبدیل می کند” می نامد.

مونتون هفته گذشته تصمیم گرفت مدرسه را ببندد، اما مقامات آگاپ به مقامات گفتند که فردی که در دفتر ثبت سوء استفاده و بی توجهی ثبت نام کرده بود، روز چهارشنبه اخراج شد. مونتون اجازه داد مدرسه با نظارت دولتی باز بماند.

اتهامات سوء استفاده جسمی و جنسی در مدرسه آقابی، یک مدرسه شبانه روزی مسیحی در نزدیکی مزرعه دخترانه Hope Circle، باعث شد که قانون ایالتی در سال گذشته تصویب شود که نظارت دقیق‌تری بر چنین امکاناتی را الزامی کرد. از جمله، قانون جدید به مقامات ایالتی یا محلی این امکان را می دهد که در صورتی که معتقدند تهدیدی فوری برای سلامت یا ایمنی کودکان وجود دارد، درخواست تعطیلی یک مرکز را به دادگاه ارائه دهند.

سال گذشته، دیوید اسمک، پزشک باسابقه آگاپ، به جرایم جنسی کودکان متهم شد، و پنج کارمند به اتهام آزار جنسی سطح پایین متهم شدند. دفتر اشمیت ادعا کرد که ۲۲ کارگر باید به جرایم جدی تری متهم می شدند. اما در میسوری، فقط دادستان محلی می‌تواند اتهامات را مطرح کند، و تای گیتر، دادستان ناحیه Cedar، گفت که دیگر کارمندان متهم نمی‌شوند.

در همین حال، بنیانگذاران حلقه امید، بوید و استفانی هاوسلدر، مجموعاً با ۹۹ اتهام از جمله سوء استفاده و بی توجهی به کودک، آزار جنسی و موارد دیگر روبرو هستند. دستور تعطیلی این مدرسه در سال ۲۰۲۰ صادر شد.

شکایات بسیاری از دانش آموزان سابق با نام آگاپه و حلقه امید وجود دارد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر