مدیر عامل سابق Abbott به عنوان اولین مدیر ارشد بازاریابی به Nutromics می پیوندداستارت آپ استرالیایی پزشکی و فناوری Nutromics مستقر در ایالات متحده، دکتر آگیم بشیری را به عنوان اولین مسئول پزشکی خود منصوب کرد.

دکتر بشیری بیش از دو دهه تجربه در زمینه تشخیص و متخصص در آزمایشگاه و بیماری های داخلی دارد. او اخیراً یک مدیر ارشد پزشکی در آزمایشگاه‌های Abbott، سازنده حسگرهای زیستی Freestyle Libre و Lingo بود.

بر اساس بیانیه رسانه ای، او تحقیقات پزشکی، مشارکت سازمانی، توسعه بالینی و مشارکت های بیمارستانی Nutromics را رهبری خواهد کرد.

Nutromics به دنبال مدیر بازاریابی بود که بتواند آنها را به چالش بکشد و اطمینان حاصل کند که شرکت در حالی که فناوری “فوق العاده” را دنبال می کند به ارزش های خود وفادار می ماند.

هیتیش مهتا، موسس و مدیر عامل شرکت Nutromics گفت.

چرا مهم است

انتصاب دکتر البچیری در حالی انجام می شود که Nutromics در حال آماده شدن برای انجام مطالعات بالینی در انسان روی پچ “in vitro on skin” خود است. این پچ یک مانیتور مولکولی پیوسته (CMM) است که می‌تواند چندین هدف را در بدن انسان ردیابی کند و بینش‌های بی‌درنگ را در سطح مولکولی برای نظارت از راه دور بیمار و سیستم‌های بیمارستانی در خانه ارائه دهد. سال گذشته، این شرکت ۱۰ میلیون دلار استرالیا سرمایه گذاری برای تامین مالی آزمایشات خود دریافت کرد.

دکتر بشیر به عنوان مدیر اجرایی تجهیزات پزشکی، تجربه توسعه و اجرای تحقیقات تشخیصی علائم حیاتی را دارد. او گفت: “من هیجان زده هستم که نقش خود را در تبدیل فناوری نوترومیکز به فناوری قابل انجام بالینی در دست پزشکان بازی کنم.”

روند بزرگ

Nutromics به دنبال ورود به بازار نظارت بر داروهای درمانی (TDM) با اولین CMM برای ردیابی وانکومایسین، یک آنتی بیوتیک تجویزی است. انتظار می رود بازار جهانی TDM تا سال ۲۰۲۵ از ۱.۴ میلیارد دلار در سال ۲۰۲۰ به ۲ میلیارد دلار با نرخ رشد مرکب سالانه ۶.۹ درصد برسد.

این شرکت قصد دارد تا سال ۲۰۲۵ تأییدیه FDA را برای دستگاه CMM برای وانکومایسین به دست آورد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر