مراجعه به غذای خانگی نکات تغذیه در منزل رژیم غذایی اینترنتی | متخصص تغذیه بالینی دوباره متخصص تغذیه


ویزیت غذای خانگی

در برخی موارد ، به دلیل مشکلات جسمی ، فرد نمی تواند به مطب متخصص تغذیه مراجعه کند ، بنابراین می تواند ویزیت غذای خانگی ، و از نکات تغذیه ای استفاده کنید.

ویزیت غذای خانگی

در ویزیت غذای خانگی ، متخصص تغذیه “برای مشاوره به بیمار مراجعه می کند تا بیمار را ارزیابی کند و رژیم مناسب را برای بیمار با توجه به شرایط آماده می کند و در پایان هر دوره دوره درمان را بررسی می کند و دوباره رژیم غذایی را تغییر می دهد ، برای ویزیت بیمار. در خانه: بیمار می آید.

نکاتی در مورد رژیم درمانی

  • یکی: متخصص تغذیه به هیچ وجه نمی خواهم بگویم که توصیه می کنم مادر غیر فعال باشد. در عوض ، رژیم غذایی بر اساس رژیم غذایی است که تمام خانواده از آن استفاده می کنند و به ترتیب خاصی برای آنها مناسب است.
  • با برنامه رژیم غذایی ، بدون استفاده از مواد شیمیایی ، تثبیت دوره درمان ، می توانید کاهش وزن تضمینی داشته باشید.
  • به خاطر داشته باشید که اگر متخصص تغذیه رژیم غذایی خود را تنظیم کند ، ضعیف نخواهید شد ، مشکلات پوستی یا ریزش مو نخواهید داشت.
  • مشکلاتی مانند اضافه وزن ، مشکلات معده ، سوء تغذیه و … در رژیم درمانی بهبود می یابد.

نقش یک متخصص تغذیه در سلامتی

  • خوب است بدانید که غذا تأثیر بسزایی در حفظ سلامتی دارد. به همین دلیل بهتر است با یک متخصص تغذیه مشورت کنید تا او بتواند بر اساس تحصیلات و سابقه کاری شما ، رژیم روزانه شما را راهنمایی کند.
  • گاهی اوقات بیماری هایی که از آن رنج می برید با عادت های بد همراه است که می توانید با بازیابی سلامتی خود آنها را اصلاح کنید.
  • علاوه بر این ، غذای مناسب برای کودکان باعث رشد بهتر آنها می شود و عقل کودکان را افزایش می دهد ، بنابراین با کسی مشورت کنید متخصص تغذیه خوب ، شما می توانید بهترین و سالم ترین غذاها را برای فرزندان خود تهیه کنید.

انتخاب بهترین متخصص تغذیه

برای انتخاب یک متخصص تغذیه خوب ، می توانید از دوستان خود بپرسید یا بهترین متخصص تغذیه را در Google جستجو کنید.

هنگامی که لیستی از بهترین متخصصان تغذیه که مشاوره تغذیه و بازدیدهای خانگی را ارائه می دهند ، در اختیار دارید ، آنها را مطالعه کنید ، سپس با بهترین آنها صحبت کنید و از آنها بخواهید برای ویزیت شما بیایند.

در طول ملاقات ، حتماً همه مشکلات و درخواست های خود را با متخصص تغذیه خود در میان بگذارید تا او بتواند شما را به درستی راهنمایی کند.

رژیم غذایی اینترنتی

لازم به ذکر است که در مواردی چون متخصص تغذیه به منزل نمی رود و فرد نمی تواند به مطب برود می تواند از رژیم اینترنتی استفاده کند.

در رژیم غذایی آنلاین ، فرد تمام مشکلات و اطلاعات ، از جمله سن ، قد و … را برای بهترین متخصص تغذیه ارسال می کند. او عقب است.

دکتر مهدی شادنوش یکی از متخصصان تغذیه است که توصیه می کند به تغذیه در منزل ، رژیم اینترنتی ، کاهش وزن تضمینی مراجعه کنید. رژیم درمانی و همینطور به بیمارانش.

ویزیت غذای خانگی

با افزایش سن ، نیازها و اشتهای غذایی ما تغییر می کند. افراد مسن کمتر غذا می خورند و به کالری کمتری نیاز دارند. با این حال ، جنبه های دیگری از رژیم غذایی باید مورد توجه قرار گیرد ، مانند ویتامین ها ، مواد معدنی و غذاهایی که ممکن است برای افراد مسن خطرناک باشد.

سالمندی سنی است که نباید رژیم را بی اهمیت تلقی کرد. نکته مهم این است که افراد مسن باید غذای کافی بخورند و در صورت لزوم مکمل مصرف کنند.

ارائه این یکی از نکات کلیدی در ارائه خدمات تغذیه خانگی است. در نتیجه ، به دلیل ناتوانی برخی از سالمندان در مراجعه به متخصص تغذیه برای دستورالعمل های مناسب رژیم غذایی ، این خدمات توسط خود متخصص تغذیه در خانه ارائه می شود. غذا یک فرآیند قدرتمند در طول روز است: این ساختار اصلی یک روز مراقبت از خانه است.

مواد مغذی رایج برای افراد مسن

نیاز به انرژی با افزایش سن به دلیل کاهش میزان متابولیسم پایه کاهش می یابد و سطح فعالیت بدنی کاهش می یابد.

از آنجا که مواد مغذی تمرکز اصلی افراد مسن است ، پزشک باید مجاز به استفاده از غذاهای خاص باشد. این بدان معناست که خوردن سه وعده غذا در روز تنها روش ایده آل برای افراد نیست و اگر می خواهید پنج وعده غذایی کوچک بخورید یا حتی دوست دارید یک بار در روز غذا بخورید ، کاملاً قابل قبول است.

همچنین به افراد مسن توصیه می شود روزانه 10 میلی گرم مکمل ویتامین D مصرف کنند. مولتی ویتامین ها مورد نیاز نیستند توصیه نمی شود در سنین بالا به دلیل خطر سنگ کلیه استفاده کنید. به عنوان یک قاعده کلی ، غذا باید خوشمزه ، دلپذیر ، غذای آسان و بدون استرس باشد و مقدار لازم انرژی و مواد مغذی را تأمین کند.

کمبود اشتها و سوء تغذیه

مطالعات نشان می دهد که افراد مسن که در شرایط خاصی زندگی می کنند بیشتر از سوء تغذیه رنج می برند. این مشکل به دلیل کنترل ناکافی ، شغل خانواده هنگام تغذیه سالمندان و نداشتن منو هنگام غذا خوردن است.

یکی از مزایای اصلی انتخاب مانیتور رژیم غذایی خانگی این است که می توان مسائل تغذیه ای را کنترل و مدیریت کرد.

علاوه بر این ، مشکلات جسمی و روحی می تواند اشتها و حتی سوء تغذیه را کاهش دهد. در این موارد ، متخصص تغذیه توصیه می کند که ابتدا انرژی و سپس تغذیه را تامین کنید. اگر یک فرد مسن از خوردن یک تکه کیک لذت می برد و دوست ندارد یک وعده غذایی کامل بخورد ، بهتر است یک تکه کیک را بخورید تا اینکه هیچ چیز را نخورید.

اطمینان حاصل کنید که نیازهای سلامتی شما با مواد مغذی تامین شده است

گاهی اوقات والدین شما یا اعضای بزرگتر خانواده ، که برای شما عزیز هستند ، دارای مشکلات سلامتی هستند که بر میزان غذای مصرفی شما تأثیر می گذارد. به عنوان مثال ، یک فرد مبتلا به دیابت باید به طور منظم وعده های غذایی کوچک بخورد تا مصرف قند خود را محدود کند.

حساسیت غذایی در افراد مسن نادر است. اما از آنجا که خوردن برخی غذاها مانند تخم مرغ و گوشت برای آنها مشکل است ، کمبود آهن و میزان ویتامین B12 در افراد مسن بیشتر مشاهده می شود.

چه موقع ویزیت غذایی باید انجام شود؟

بازدید از غذا می تواند در زمان های مختلف مفید باشد. گاهی اوقات یک دیدار کوتاه برای ایجاد تغییرات بزرگ کافی است. اما گاهی خانواده ها تصمیم می گیرند این ملاقات ها را بیشتر برای اعضای بزرگتر خانواده انجام دهند.

بهترین راه برای بازدید از خانه غذا چیست؟

می توانید از خدمات یک متخصص تغذیه در خانه خود برای ملاقات با یکی از اعضای سالخورده خانواده استفاده کنید. بدون شک ، این تصمیم راحت ترین راه حل برای شما اعضای قدیمی خانواده است.

ویزیت غذای خانگی

هزینه مراجعه به متخصص تغذیه چقدر است؟

هزینه: ویزیت غذای خانگی E با دفتر و آنلاین متفاوت است ، ووم توسط چندین عامل تعیین می شود ، از جمله مشکلات شما ، دوره درمان و غیره.

لطفاً توجه داشته باشید که برای انتخاب یک متخصص تغذیه خوب ، مراقب باشید – ابتدا درباره او تحقیق کنید.

امروز متخصص انتخاب کنید و توصیه تغذیه خوب ، روش های مختلفی وجود دارد ، به عنوان مثال ، برای جستجوی Google یا پرسیدن دوستان و آشنایان.

دیدگاهتان را بنویسید