مرد بالوین به دوستش فنتانیل می دهد و بدنش را پنهان می کند – Vistas


خیابان شهرستان لوئیس، میزوری – مردی بالوین اعتراف کرد که داروهایی را که در سال ۲۰۲۰ باعث کشته شدن دوستش شد به او داده است.

روز پنجشنبه، کوئینتون اوبراین آداوی، ۲۶ ساله، اعتراف کرد که فنتانیل را به او داده است که باعث کشته شدن دوستش “MC” شد و جسد را در حیاط خلوت خود پنهان کرد.

دوی گفت که در ۱۱ ژوئیه ۲۰۲۲، او می دانست که مواد مخدر در اختیار MC است، شخصی که او چندین سال می شناخت. عدوی گفت که او و ام سی هر دو با سوء مصرف مواد مخدر دست و پنجه نرم می کردند و در گذشته با مواد مخدر سروکار داشتند. Adaway MC هشدار می‌دهد که کپسول‌ها قوی‌تر از کپسول‌هایی هستند که قبلاً استفاده می‌کردند.

ام سی پشت خانه ای در هالی تراس کورت که آدوای در آن زندگی می کند پارک شده بود. او قبل از رفتن فنتانیل در ماشینش خورد. سپس او اوردوز کرد و مرد.

پس از آن روز یا روز بعد، دوی گفت که جسد دوستش را کشف کرده است. اداوی سعی کرد جسد را در حیاط خلوت پنهان کند و قسمتی از آن را با پارچه ای پوشانده و اشیایی را در اطراف آن قرار دهد. Adaway هم سیم کارت را از تلفن همراه MC درآورد و گوشی را دور انداخت.

خانواده و دوست دختر MC در ۱۲ جولای شروع به جستجو برای او کردند. روز بعد، آنها ناپدید شدن ام سی را به پلیس گزارش کردند و تلفن همراه ام سی را تا خانه ادوی ردیابی کردند.

خانواده با اداره پلیس پالوین تماس گرفتند و افسران جسد ام سی را پیدا کردند. پلیس در خانه دشمنم سیم کارت مقتول، دو کارت نقدی، مواد مخدر و لوازم مواد مخدر را کشف کرد.

اداوی پس از اعتراف به جرم خود در سن پترزبورگ به چهار سال زندان محکوم شد. دادگاه منطقه لوئیس به اتهام جنایت رها کردن جسد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر