مرد فلوریدا ۲۹۲ بار “مرد عنکبوتی” را تماشا کرد و یک رکورد جهانی جدید ثبت کرد – WSVN 7News


دبی، امارات متحده عربی (سی ان ان) – یک مرد فلوریدا پس از تماشای ۲۹۲ بار Spider-Man: The Way Home، رکورد جهانی را شکست.

رامیرو آلانیس پیش از این با ۱۹۱ بار تماشای فیلم Avengers: The End of the Game رکورد «بیشترین تولیدات سینمایی در یک فیلم» را در سال ۲۰۱۹ شکسته بود. اما در سال ۲۰۲۱، آرنو کلاین ۲۰۴ بار Camelot: First Batch را شکست داد.

برای بازپس گیری عنوان، آلانیس در مجموع ۷۲۰ ساعت یا ۳۰ روز را صرف تماشای آخرین قسمت از Spider-Man Epic بین ۱۶ دسامبر ۲۰۲۱ تا ۱۵ مارس ۲۰۲۲ کرد. در چند هفته اول ضبط آن. او هر روز پنج برنامه را پشت سر هم تماشا می کرد.

آلانیس تخمین می زند که او در سه ماهه ای که برای ثبت این رکورد صرف شده است، در مجموع حدود ۳۴۰۰ دلار برای بلیت فیلم هزینه کرده است.

به گزارش گینس، آلانیس این رکورد را به افتخار مادربزرگ مرحومش خانی دنبال کرد. او گفت: “او اولین طرفدار من بود و می خواهم رکورددار بمانم.”

شرایط ثبت نام بیان می کند که “فیلم باید مستقل از هر فعالیت دیگری مشاهده شود” – بنابراین آلانیس نمی تواند در حین تماشای فیلم چرت بزند، از تلفن خود استفاده کند یا حتی به دستشویی برود. علاوه بر این، آلانیس تماشای فیلم را با تعهدات خانوادگی و کاری مختل کرد.

صدها بازدید، آلانیس را به یک فیلمنامه نویس خبره تبدیل کرد و به گینس گفت که می تواند “تا حد زیادی دیالوگ های فیلم را بازگو کند.”

در این فیلم تام هالند در نقش پیتر پارکر و زندایا در نقش ام جی بازی می کنند. این دو با شروران مارول روبرو می شوند. این فیلم پرفروش همچنین اندرو گارفیلد و توبی مگوایر را که هر دو قبلاً نقش مرد عنکبوتی را بازی کرده بودند، بازگرداند.

به لطف آلانیس و دیگر تماشاگران، «مرد عنکبوتی: خانه نه خانه» بیش از یک میلیارد دلار در سرتاسر جهان فروش داشته است.

The-CNN-Wire™ & © ۲۰۲۲ Cable News Network, Inc. ، یک شرکت تایم وارنر. تمامی حقوق محفوظ است.

به خبرنامه ما بپیوندید تا آخرین اخبار را مستقیماً در صندوق پستی خود دریافت کنید

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر