مرسدس بنز الکتریکی ۱۰۰۰ کیلومتر را با یک بار شارژ طی کرد – ۱۰۰ توقف


مرسدس بنز
عکس: مرسدس بنز

همانطور که مفهوم خودروی الکتریکی EQXX نشان می دهد، مرسدس بنز در مورد اقتصاد خودروهای الکتریکی جدی است.

این خودرو با یک بار شارژ از Sindelfingen در جنوب آلمان به Cassis در سواحل Côte d’Azur در فرانسه رفت – مسافتی معادل ۱۰۰۰ کیلومتر (۶۲۱ مایل). به گفته مرسدس بنز، رانندگی با سرعت عادی جاده، از جمله یک کروز ۱۴۰ کیلومتری در بزرگراه آلمان، در شرایط آب و هوایی مختلف از جمله سرد و بارانی کامل شده است.

باتری ماشین در پایان سفر همچنان تا ۱۵ درصد شارژ شده بود که می توانست ۱۴۰ کیلومتر دیگر (۸۷ مایل) را طی کند. به گفته مرسدس بنز، میانگین استفاده از این وسیله نقلیه “کمترین رکورد ۸.۷ کیلووات ساعت در هر ۱۰۰ کیلومتر” بوده است.

با سفر جاده ای موفق خود به جنوب فرانسه، نشان دادیم که کارایی پول جدید است. این دستاورد همچنین اثربخشی رویکرد توسعه مشارکتی جدید ما را نشان می دهد که شامل درس های آموخته شده از تیم فرمول یک مرسدس-AMG و تخصص پیشرفته آن در پیشرانه الکتریکی است. مارکوس شفر، مدیرعامل توسعه و تدارکات مرسدس بنز در بیانیه‌ای گفت: با VISION EQXX، ما به فراتر رفتن از مرزهای ممکن ادامه خواهیم داد.

Vision EQXX یک مفهوم آینده‌نگر متمرکز بر آیرودینامیک و مصرف باتری است و اولین بار در ژانویه ۲۰۲۲ معرفی شد. پنل‌های خورشیدی روی پشت بام، که می‌توانند بردی در حدود ۲۴ کیلومتر (۱۵ مایل) داشته باشند، می‌توانند برد استثنایی آن را افزایش دهند.

مرسدس بنز در یک پست وبلاگ توضیح داد که چگونه به این موفقیت دست یافته است. ضریب درگ بسیار کم Vision EQXX 0.17 و همچنین تایرهای بریجستون به جلوگیری از تخلیه سریع باتری خودرو در سرعت های بزرگراه کمک کردند. شاسی سبک این خودرو (با وزن ۱۷۵۵ کیلوگرم) نیز به صرفه جویی در مصرف انرژی در سفر در ارتفاعات سوئیس کمک کرده است. ترمزهای احیا کننده و سقف خورشیدی در بازگشت انرژی به باتری ها نقش داشتند.

وقتی Vision EQXX به یک وسیله نقلیه قابل فروش تبدیل شود، دیدن این اعداد جالب خواهد بود. در حال حاضر هیچ اطلاعاتی در مورد زمان وقوع این اتفاق وجود ندارد.

جدا از آن، می‌توانید مقالات زیر را بخوانید: Peaky Blinders Chapter 6, Samsung Galaxy S21 FE Review, DaBaby Net Value, Shetland Chapter 6, Chapter 2, Cell at work Chapter 2, Goku, 6ix9ine Net Value, Chapter 3 The Shannara Chronicles , Death Note فصل ۲, KProxy, Kung Fu Panda 4, 7StarHD, 123Mkv, Afdah, FFMovies, Bolly4U, Moviesflix, TrueID, Crystals for Protection, Mewing, How to charge کریستال ها, Knightfall Season 3, Vampire Diaries Season 9, Season Season 9 , Season 5 Sherlock Goodyear FIFA 3 Extra Bed Car Money Zone F95 Season 8100 Season 3 Salvation Season 4 Shadow Hunters فصل ۶ Money Season 5 Places Good Madison Beer ارزش خالص فصل ۳ Gravity Falls Hunter x Hunter Season Seven, The Marvelous Mr. Chapter 4 Maisel, Bloodborne 2, Derry Girls Chapter 3, Knightfall Chapter 3 می توانید دسته بندی های سرگرمی، بهداشت، فناوری و کسب و کار را دنبال کنید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر