مرغ ریحان گوجه فرنگی خامه ای + منوی هفتگی – Prevention RD:


دیروز یک هفته کامل بود. در منطقه ، ساحل ، و سربازگیری هاکی ، و سپس چشیدن شراب ، بچه ها در خانه یکی از دوستان خود با چند خانواده به تفریح ​​پرداختند. به عنوان یک ساحل ، هاکی ، شراب و بشردوست ، این یک روز ایده آل در کتاب من بود. من باید همه کارها را انجام دهم.

اما مارک ، درون گرا من ، قبل از خواب بسیار دمدمی مزاج بود. او واقعاً نمی تواند به من بگوید چه مشکلی دارد ، اما من می دانم که این امر به این دلیل بود که او کاملاً اجتماعی بود.

امروز صبح بیدار شدم و می دانستم که باید بفهمم امروز می خواهد چه کار کند. من مطمئن نیستم که واقعاً پاسخ آنچه که شامل آن می شود را دریافت کرده باشم ، اما او بچه ها را به کلیسا برد و من برای شستن لباسشویی ، مغازه خواربار فروشی ، برای ارسال این وبلاگ عقب ماندم.

نمی دانم این به این دلیل است که کارهای زیادی برای انجام دادن دارم ، می خواهم بعداً بازی کنم یا واقعاً مشتاق زمان تنهایی بودم ، اما احساس فوق العاده ای دارد. واقعاً مشتاقم هر از گاهی تنها باشم. در حین وبلاگ نویسی ، من به قسمتی از آخرین پادکست ما ، مصاحبه ای با THE Elyse Resch ، گوش می دهم. منظورم این است که او در دنیای غذا بسیار بزرگ است و ما بسیار مفتخریم که او حکمت خود را با ما در میان گذاشت و او در این باره زیاد صحبت می کند اشتیاق برای چیزی که از آن راضی نیستید

هفته پیش آشپزی نمی کردم. نه یکبار. تا روز پنجشنبه ، مارک در مورد این واقعیت اظهار نظر کرد و خاطرنشان کرد که غذای باقی مانده در یخچال را از دست داده است. و در اواسط هفته من هم به همین فکر کردم. تمام غذاهایی را که در طول هفته می خوردم از دست می دادم ، اما زمانی که به دست می آوردم … آن قسمت لذت بخش بود.

همانطور که الیزه به اشتراک گذاشت ، این هفته من مشتاق بودم … و این دستور … راهی عالی برای وفادار ماندن به یک غذای ساده اما سالم و خوشمزه است. ساده بود ، او همه کاره بودن را دوست داشت. یک پیروزی بزرگ با تمام اعضای تیمم. و اگر هنوز آمادگی خاموش کردن زودپز را ندارید ، حتماً بعداً به آن اشاره کنید.

عناصر:

 • 1 (14 اونس) شیشه گوجه فرنگی خرد شده با گیاهان ایتالیایی

 • 3/4 فنجان سس گوجه فرنگی

 • 3/4 فنجان شیر بخارپز

 • 2 قاشق غذاخوری نشاسته ذرت

 • 6 حبه سیر ، چرخ کرده

 • 1/2 قاشق چایخوری نمک

 • 1/4 قاشق چایخوری فلفل

 • 1/2 قاشق چایخوری ریحان خشک شده

 • 4 (5 اونس) سینه مرغ بدون استخوان

 • 1/4 فنجان ریحان تازه خرد شده

دستورالعمل ها:

 1. گوجه فرنگی خرد شده و سس گوجه فرنگی را در اجاق گاز آرام قرار دهید.
 2. شیر تبخیر شده را در یک کاسه و نشاسته ذرت مخلوط کنید تا خوب مخلوط شود. سیر ، نمک ، فلفل و ریحان خشک اضافه کنید ؛ دوباره هم بزنید و در اجاق گاز آرام بریزید. خوب مخلوط کنید تا کاملا مخلوط شود.
 3. سینه های مرغ را در اجاق گاز آهسته قرار دهید ، مرغ را در سس آغشته کنید.
 4. 4-6 ساعت روی حرارت ملایم بپزید و با ریحان تازه سرو کنید.

اطلاعات تغذیه.

بازده: 4:
حجم سرو: 1 سینه با سس

مبلغ یک سرویس
کالری: 258چربی کل. 6.8 گرمکلسترول: 84 میلی گرمسدیم 872 میلی گرمکربوهیدرات ها 17.3 گرمفیبر: 2.3 گرمقند. 8.8 گرمپروتئین: 32.3 گرم

ما به آرامی به سمت غذای راحت و فصل پخت آرام حرکت می کنیم … آماده شوید.

منوی هفته. 12-16 سپتامبر

خوب باشدیدگاهتان را بنویسید