مرکز پشتیبانی سرطان نیویورک افتتاح شد – اخبار سرعت


یک مرکز جدید پشتیبانی سرطان قرار است در پاییز امسال در یورک افتتاح شود و خدمات جامعی را برای تکمیل درمان های بالینی سرطان در بیمارستان ارائه دهد.

یورک علیه سرطان قصد دارد یک “مرکز لویسون” را در مجتمع ورزشگاه جامعه LNER افتتاح کند، زیرا این موسسه خیریه سی و پنجمین سال تاسیس خود را جشن می گیرد.

فضای جدید، در مجاورت فروشگاه هدیه York Against Cancer، محیطی دوستانه و دلپذیر «خانه از خانه» را برای بیماران، دوستان و خانواده‌ها برای بازدید، دسترسی به پشتیبانی یا صرفاً برای یک فنجان قهوه و نوشیدنی فراهم می‌کند. سخنران گفت.

بازدیدکنندگان می توانند به اطلاعات، نکات، کمک های حرفه ای و برنامه هفتگی و ماهانه فعالیت ها دسترسی داشته باشند.

خدمات شامل مزایا و مشاوره مالی، “خوب به نظر رسیدن، احساس بهتر”، درمان تکمیلی، حمایت روانشناختی و مشاوره، نوشتن و فعالیت های سلامت و تندرستی خواهد بود.

آنها گفتند که خیریه در حال همکاری نزدیک با بیمارستان یورک و اسکاربرو تراست است تا اطمینان حاصل کند که ما محیطی ایجاد می کنیم که بر خدمات حمایت از سرطان برای سال های آینده تأثیر مثبت خواهد گذاشت.

آنها گفتند که این خیریه در حال راه اندازی یک برنامه جمع آوری کمک مالی برای حمایت از هزینه های جاری مرکز و سایر خدمات آن برای مردم از سراسر منطقه، از جمله واحد شیمی درمانی سیار، یک سرویس مینی بوس است که بیماران را به بیمارستان سنت جیمز تحت درمان می برد. . در لیدز، آسایشگاه در فیلی و تحقیقات سرطان در دانشگاه یورک.

آنها گفتند: “مرکز لویسون به طور متفکرانه ای به نام یکی از بنیانگذاران خیریه، استیو لوسون، یک جراح مشاور بازنشسته که ۳۵ سال پیش “کنترل سرطان یورک” را تاسیس کرد و از آن زمان تاکنون به همراه همسرش پاتریشیا از این موسسه خیریه حمایت می کند، نامگذاری شده است. نام او آهسته است. ”

او که به دلیل مهارت هایش به عنوان یک جراح، محقق، مربی و دلسوز واقعی شناخته می شود، بر زندگی هزاران نفر در شمال و شرق یورکشایر تأثیر گذاشته است.

استیو لاوسون گفت که این مرکز یک “گام بزرگ رو به جلو” است و به این معنی است که حمایت از بیماران سرطانی بسیار افزایش یافته و برای همه قابل دسترسی خواهد بود.

وی افزود: من افتخار می کنم که مرکز لویسون به نام همسرم پاتریشیا نامگذاری شده است و ما از دیدن افتتاح آن هیجان زده ایم.

جولی راسل، مدیر عامل یورک مبارزه با سرطان، گفت: این یک پروژه هیجان انگیز در سی و پنجمین سال تاسیس این موسسه خیریه است.

او گفت: «مرکز جدید لویسون واقعاً حمایت و مراقبت‌هایی را که می‌توانیم به بیماران سرطانی از سراسر یورک و مناطق بزرگتر ارائه کنیم، گسترش خواهد داد.

ما می خواهیم که در آینده به خوبی به افرادی که به آن نیاز دارند خدمت کند و همچنین خدمات و تحقیقات حیاتی دیگر ما را ادامه دهد.

از مردم می‌خواهیم با جمع‌آوری کمک‌های مالی از ما حمایت کنند یا به این پروژه فوق‌العاده کمک کنند و از این پروژه شگفت‌انگیز حمایت کنند و موفقیت آن را برای سال‌های آینده ادامه دهند. با هم میتوانیم تغییری پدید آوریم.”رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر