مری جی. Blige ازدحام جمعیت در مرکز تویوتا – اخبار فناوری


حضار در حالی که کلیپ پایانی “Not Gon ‘Cry” را می خواندند، آهنگ فراگیر از منتظر بازدم ضبط صدا. مری جی. در حالی که جمعیت تشویق می‌کردند و چند نت آخر را سر می‌دادند، بلیج از صحنه عبور کرد. او در حالی که به جمعیت نگاه می کرد، گریه می کرد که به حمایت شروع به تشویق کردند.

او در حالی که چشمانش را پاک کرد گفت: این اشک شوق است. این اشک است چون مجردم. من خوشحالم. من آزادم. من ظریف هستم.”

همانطور که راه می رفت شروع به خواندن آخرین کلمه هر جمله کرد و در نهایت در مرکز سکو ایستاد و فریاد بلندی کشید. در حالی که خانه شلوغ به تشویق های رعد و برق خود ادامه می داد، او قبل از خم شدن در کنار تریبون، بارها به زمین اشاره کرد و فریاد زد “من خوبم” و “دیگر تکرار نمی شود”.

“و آن چیست؟” از تماشاگران در حالی که در کنار صحنه ایستاده بود پرسید

بلافاصله، معرفی گروه بزرگ “I’m Goin’ Down” از طریق بلندگوها به صدا درآمد و جمعیت را به جنون کشاند. با ورود گروه کر، بلیج میکروفون را برای حضار نگه داشت در حالی که فول هاوس بالای سر آنها آواز می خواند.

برای بزرگنمایی کلیک کنید

الا مای به افتتاح نمایش با ملکه نایجا کمک می کند.

عکس رابین توازون

آقای بلیج صبح بخیر، تور زیبا شنبه شب او در مرکز تویوتا فرود آمد و ملکه هیپ هاپ سول، الا مائه و ملکه نیگا را به هیوستون آورد. این تور که توسط Hologic and Black Promoters Collective ارائه شده است، انتشار چهاردهمین آلبوم Blige با همین نام را جشن می گیرد.

در حالی که تک‌آهنگ اصلی سرودی برای خودتوانمندسازی و تأمل است، همچنین به موضوع ابتکار او و Hologic’s Health Is Her Wealth تبدیل شده است، که بر اولویت دادن زنان بیشتر به غربالگری سرطان و مراجعه سالانه به پزشک تمرکز دارد. بلیج که چندین بار در طول نمایش درباره این ابتکار صحبت می کند، نه تنها تبلیغاتی در یکی از تغییرات لباس دارد و به مخاطب اطلاع می دهد که دقیقاً چه خدماتی ارائه می شود.

Blige دارای کاتالوگ ۳۰ ساله است و به راحتی آن را طی کرده است و به طرفداران آثار کلاسیک و همچنین آهنگ هایی از آلبوم جدید می دهد تا مطمئن شود همه از آن لذت می برند. نسل‌ها با هم می‌رقصیدند و گروه‌هایی از دختران، مادران و مادربزرگ‌ها با آب‌ریزه به این سو و آن سو می‌رقصیدند.

“او در مورد این آهنگ چه می داند؟” مادری با اشاره به دخترش که با چشمان بسته در حالی که برای خودش آواز می خواند تاب می خورد، گفت.

برای بزرگنمایی کلیک کنید

Blige بین داستان‌های پرانرژی و بیت‌ها به راحتی سوئیچ می‌کند.

عکس رابین توازون

بلیج در تمام طول شب جمعیت را تحت کنترل داشت، زیرا کلوپ راک در حین اجرای حرکات رقص خاص خود، ضربان تا داستان های آهسته را اجرا می کرد. شعارهای “جو ماری” “جو ماری” ورزشگاه را پر کرد. برای کیتا واشنگتن، کنیا توماس، اوماکی هاینز و نیکی کاینز، این تجربه ای بود که نباید از دست داد. گروه کل برنامه را تکان داد و وقتی تمام شد، نتوانستند در مورد قسمت مورد علاقه خود از شب تصمیم بگیرند.

کیتا با خنده گفت: همه چیز خوب بود و عالی بود. ما تقریباً در هر یک از برنامه های او بوده ایم و انتخاب یکی از آنها سخت است. ما برای مری آمده ایم.”رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر