مزایای لیپوساکشن برای کاهش وزن و تناسب اندام در مقایسه با روشهای دیگر چیست؟


درمان و از بین بردن چاقی موضعی موضوعی است که از دیرباز مورد توجه بسیاری از پزشکان و بیماران در سراسر جهان بوده است. برای رسیدن به این هدف ، روش های مختلفی پیشنهاد و آزمایش شده است که یکی از آنها لیپوماتیک است. لیپوماتیک یک تکنیک مجسمه سازی بدن با حداقل تهاجم است که نتایج ظریفی را به نواحی شفابخش ارائه می دهد. روش مخالف تزریق چربی: هنگامی که چربی به درستی از بدن خارج می شود ، آنها از روش لیپوماتیک برای ایجاد تخمک مخصوص بدن با برداشتن رسوبات چربی که ماهیچه ها را پوشانده و بر تخمک طبیعی بدن تأثیر می گذارد ، استفاده می کنند. ارتعاشات و ارتعاشات لیپوماتیک در مکان های خاصی باعث تجزیه چربی ها بدون دخالت در آنها می شود. اگرچه این روش به زمان بازیابی بسیار کوتاهی نیاز دارد ، اما در تجزیه چربی به نتایج بهتری دست می یابد.

بسیاری از ما وقتی به نقاشی درباره خودمان می پردازیم ، یک رفتار آرام و آرام داریم. در زنان ، این مشکل معمولاً در داخل یا خارج ران ، “بالای یا زیر شکم” ایجاد می شود. در مردان ، از طرف دیگر ، آنها اغلب به شکل چربی اضافی در دنده ها یا قفسه سینه ظاهر می شوند. تزریق چربی با شکم می تواند به شما در خلاص شدن از شر ذرات چربی که با ورزش یا رژیم غذایی حذف نشده اند ، کمک کند. این روش پیشرفته روشی مطمئن ، م effectiveثر و دائمی است تا با از بین بردن جوش ها و جوش های ناخواسته بدن مورد نظر خود را از بدن خود خارج کنید. اگر می خواهید به صورت لیپوماتیک وزن خود را کاهش دهید ، می توانید مراجعه کنید کلینیک تناسب اندام رازی: با پزشک مشورت کنید و مطمئن شوید که این روش برای شما مناسب است ، از خدمات این کلینیک استفاده کنید. برای اطلاعات بیشتر و یا رزرو نوبت می توانید تماس بگیرید 0 022188334402 – 0 022188333295 – 02188025350: لطفا تماس بگیر.

مزایای لیپوساکشن نسبت به سایر روش ها چیست؟


برخی از مزایای کاهش وزن به شرح زیر است:

 • این یک سیستم ایمن است که بلافاصله وقتی به غیر از چربی به بافت های دیگر می رسد متوقف می شود.
 • به دلیل جراحت و تورم کبودی کمتری دارد.
 • برای پوست صاف عالی است
 • یک روش ملایم تر برای بیمار
 • زمان استفاده کوتاهتر
 • درد کمتر
 • بهبود سریعتر

این روش برای چه کسانی مناسب است؟


لیپوماتیک برای از بین بردن چربی های بزرگ طراحی نشده است ، برای افرادی که تغییراتی در رژیم غذایی خود ، ورزش روزانه ، اما تا حدی ایجاد کرده اند ، بهترین کار را می کند. این روش برای ورزشکاران و افراد فعال مناسب است که برای شکل دهی و تقویت نواحی که چربی مقاوم تر است به کمک نیاز دارند. لیپوساکشن شکم به اندازه لیپوساکشن م effectiveثر نیست. متقاضی مناسب برای مداخله لیپوماتیک علاوه بر داشتن بدن تقریباً مناسب اسب ، باید:

 • سیگار نکشید و سلامت عمومی خوبی داشته باشید.
 • برای جراحی خفیف آماده باشید.
 • بتوانید در یک دوره کوتاه بهبودی آرامش داشته باشید.
 • برای قدمهایی که برای حفظ نتایج باید برداشته شود ، آماده باشید.

قبل از عمل چه کاری انجام می شود؟


قبل از عمل جراحی لیپوماتوز ، بیمار با پزشک مشورت می کند و طی آن شرح حال عمومی بیمار مورد بررسی قرار می گیرد و معاینه کاملی برای ارزیابی وضعیت بیمار انجام می شود. در طول مشاوره ، پزشک جراحی و نتایجی را که در واقع باید انتظار داشت شرح می دهد و به تمام سوالات بیمار پاسخ می دهد: نگرانی ها. پزشک شما همچنین سایر گزینه های درمانی را در نظر می گیرد ، خطرات احتمالی و مشکلاتی را که ممکن است در طول این روش ها ایجاد شود توضیح می دهد. درجه بهبودی برای ارزیابی نتایج کار ، تصاویر بیمار قبل از عمل جراحی و. آنتی بیوتیک ها برای روز جراحی تجویز می شوند. 2 تا 4 هفته قبل از عمل ژن مناسب بعد از عمل برای بیمار تهیه می شود. تا شش هفته قبل از عمل از آسپرین یا داروهای مرتبط با آسپرین استفاده نکنید. تنها داروی ایمن برای هوای سالم پاراستامول است. تا شش هفته قبل از عمل از ویتامین E یا جینکو بیلوبا به صورت خوراکی استفاده نکنید.

عمل لیپوماتیک چگونه انجام می شود؟


ثابت شده است که لیپوماتیک امن ترین روش کاهش وزن موضعی است که برای حذف دقیق مقدار زیادی چربی از تمام نقاط بدن استفاده می شود. روش لیپوماتیک از عصایی به نام کانولا استفاده می کند که با لرزش ، پیچ خوردن و ارتعاش ، بافت چربی را از بین می برد ، در حالی که این کار را با یک تخمک ایمن و ملایم و بدون آسیب رساندن به بافت های دیگر انجام می دهد. کانول از طریق یک برش کوچک که در یک منطقه نامشخص در نزدیکی ناحیه تحت درمان ایجاد می شود ، وارد می شود. چربی اضافی از طریق لوله با خلاء فشار بالا برداشته می شود. ارتعاشات دستگاه باعث ترشح سلول های بنیادی متصل به سلول های چربی می شود. این سلول های بنیادی آزاد شده به روند بهبود و دستیابی به نتایج طبیعی و تازه پوست کمک می کند. طراحی خاص کلزا به شما امکان می دهد بافت چربی را حتی در مناطقی که دسترسی به آنها دشوار است با دقت بردارید. تزریق چربی به برش های بزرگی در پوست نیاز ندارد ، اما یک سوراخ بسیار کوچک برای قرار دادن لوله وجود دارد که باعث می شود جای زخم باقی نماند. در مقایسه با جراحی های دیگر ، چون هیچ برشی در حین عمل وجود ندارد ، هیچ زبری یا تکه ای روی پوست پس از عمل باقی نمی ماند و پوست صاف می شود. علاوه بر این ، برای اکثر کاربردها ، ایمن ترین و ایمن ترین روش لیپوماتیک تحت بی حسی موضعی انجام می شود ؛ در ادامه بیمار می تواند فعالیتهای روز خود را روز بعد از عمل از سر بگیرد.

بعد از جراحی لیپوماتیک به چه مراقبت هایی نیاز است؟


بسیار طبیعی است که بیمار هنگام خوابیدن یا نشستن کمی احساس سرگیجه و سنگینی کند. بیمار باید انتظار داشته باشد که مقدار زیادی محلول بیهوشی خونی طی 24-48 ساعت پس از عمل از برش خارج شود. این مقدار برای هر بیمار متفاوت خواهد بود. به طور کلی هرچه ترشحات بیشتر باشد کبودی و تورم کمتری دارد. ممکن است برش های بیمار کمتر باشد ، اما ترشحات ممکن است تا یک هفته طول بکشد. اگر مایع قرمز باشد ، حدود 1 blood خون دارد و بقیه حاوی محلول بیهوشی – مایع بافتی است. توصیه می شود از پدهای مخصوص برای بانداژ نواحی بریده استفاده کنید. این پدها باید دو بار در روز تعویض شوند تا از عفونت جلوگیری شود. روز بعد از عمل ، می توانید تفنگ را بردارید تا شسته شود. یک دوش کوتاه بگیرید ، بانداژ را عوض کنید و حجاب را خیس بپوشید. سپس آن را با سشوار خشک کنید. برای جلوگیری از ایجاد چین و چروک ، بتونه را در خشک کن قرار ندهید. بیمار نباید سه هفته بعد از جراحی حمام یا دوش طولانی بگیرد. در هفته اول پس از جراحی ، ژن خاص باید 24 ساعت در روز حمل شود ؛ این ژن تنها در هنگام دوش گرفتن و در هفته دوم – 12 ساعت در روز برداشته می شود. داروهایی که باید بعد از جراحی برای او تجویز شود ، قبل از جراحی آماده می شوند. اینها شامل پانادین است که می تواند هر 4 ساعت یکبار برای درد بعد از عمل مصرف شود و یک آنتی بیوتیک که بیمار می تواند صبح بعد از عمل از آن استفاده کند. بیمار باید دوره آنتی بیوتیک ها را تکمیل کند. هیچ غذایی محدود نمی شود. مقدار زیادی مایعات تمیز بنوشید. پزشکان به بیمار توصیه می کنند که روزانه 8 لیوان آب بعد از عمل بنوشد. وقتی ترشحات برش ها متوقف شد ، کمی وازلین روی زخم ها بمالید. اگر تفنگ به محل برش اعمال شده است ، آن را با مشمع کف اتاق بپوشانید.

آیا نتیجه این اقدام محلی است؟


تزریق چربی با شکم می تواند از چربی سوزی جلوگیری کند. برای حفظ نتایج ، او باید از شیوه تماس سالم استفاده کند. کاهش وزن با ورزش و تغییر شیوه زندگی همراه خواهد بود.

استفاده از این روش چه عوارضی دارد؟


برخی از عوارض لیپوماتیک شامل خونریزی ، عفونت و واکنش های بیهوشی است ، اگرچه این موارد نادر هستند. قاعدگی نامنظم – قاعدگی زودرس یا دیررس یکی از عوارض احتمالی هر نوع جراحی است – به دلیل آزاد شدن استروژن از چربی است. پس از لیپوماتوز ، قرمزی ممکن است در صورت ، گردن ، بالای قفسه سینه ظاهر شود و ممکن است یک یا دو روز ادامه یابد. افزایش اندک دما در 48 ساعت پس از عمل ، عارضه جانبی طبیعی واکنش بدن به جراحی است.

هزینه لیپوساکشن با شکم چقدر است؟


برخی از عواملی که می تواند بر هزینه لیپوماتیک تأثیر بگذارد شامل تجربه پزشک از نوع روش مورد استفاده است. هزینه های مربوط به روش لیپوماتیک ممکن است شامل موارد زیر باشد:

 • نرخ و هزینه جراح برای تجهیزات بیمارستانی و جراحی
 • هزینه داروهای بیهوشی
 • تجویز داروها
 • گناهان بعد از عمل و آزمایشات

سوالات متداول


یکی از سوالات متداول در مورد لیپوساکشن این است:

لیپوماتیک چه محدودیت هایی دارد؟

هدف از لیپوساکشن کاهش وزن نیست. بلکه هدف این روش ایجاد مناطقی است که در آن چربی های انباشته شده دائمی به رژیم غذایی ، ورزش پاسخ نمی دهند و همینطور باقی می مانند. بهترین نتایج لیپوماتیک در مناطقی رخ می دهد که ماهیچه ها به خوبی کشیده شده اند ، پوست به خوبی کشسان است و چربی زیادی وجود ندارد. در مواردی که کشش و کشش عضلات پوست بسیار پایین است ، ممکن است برای دستیابی به نتایج عالی ، ترکیبی از جراحی لیپوماتیک و جوانسازی پوست مورد نیاز باشد.

چه قسمت هایی از بدن را می توان با لیپوماتیک درمان کرد؟

هر قسمتی که ظاهراً چربی تجمع کرده است می تواند با لیپوماتیک درمان شود. بیشترین نواحی تحت تأثیر چانه ، داخل رانها و خارج ، شکم ، باسن ، پهلوها و عقب است.

تفاوت بین لیپوساکشن و لیپوساکشن چیست؟

لیپوماتیک اغلب با تزریق چربی: ممکن است گیج کننده باشد ، اما این جراحی دیگری است که بیشتر بر اصلاح بدن اسب تمرکز دارد. اگر این روش فقط برای اصلاح تخمک در نواحی ناکافی بدن استفاده شود ، اکثر مردم لیپوماتیک را راهی برای کاهش وزن می دانند. اگرچه واژه لیپوساکشن به روند برداشتن چربی اشاره دارد ، لیپوساکشن همچنین به معنای برداشتن بافت چربی برای ترمیم و زیباسازی نواحی بدن است. در حین لیپوساکشن ، چربی از قسمت های مختلف بدن مانند پشت ، کمر ، شکم ، پاها ، باسن ، زانو یا زیر چانه برداشته می شود و سپس بدن یک تخمک زیبا دریافت می کند.

دیدگاهتان را بنویسید