مصاحبه آسوشیتدپرس: زلنسکی با وجود جنایات به دنبال صلح است – WSVN 7News


کیو، اوکراین (آسوشیتدپرس) – ولودیمیر زلنسکی، رئیس‌جمهور اوکراین روز شنبه گفت که علی‌رغم حملات روسیه به غیرنظامیان که جهان را شوکه کرده است، او متعهد به فشار برای صلح است و بار دیگر بر درخواست خود از کشورها برای ارسال تسلیحات بیشتر قبل از افزایش مورد انتظار تاکید کرد. جنگ وقت ملاقات. در شرق کشور

او این اظهارات را در مصاحبه با آسوشیتدپرس، یک روز پس از کشته شدن حداقل ۵۲ نفر در حمله به یک ایستگاه قطار در شهر کراماتورسک در شرق این کشور بیان کرد که دلیلی بر کشته شدن غیرنظامیان پس از ناتوانی نیروهای روسی برای اشغال این منطقه بود. پایتختی که او در آن غرق می شود کیف است.

هیچ کس نمی خواهد با شخص یا افرادی که این ملت را شکنجه کرده اند، مذاکره کند. همه اینها قابل درک است. زلنسکی گفت: «به عنوان یک مرد، به عنوان یک پدر، این را به خوبی درک می کنم. اما «نمی‌خواهیم در صورت دستیابی به راه‌حل دیپلماتیک، فرصت را از دست بدهیم».

او ظاهراً خسته و در عین حال پرانرژی به نظر می رسید و ردای زیتونی پوشیده بود که نشان می داد او یک فرمانده زمان جنگ شده است.

ما باید بجنگیم، اما باید برای زندگی بجنگیم. وقتی هیچ چیز و مردمی وجود ندارد، نمی توان برای گرد و غبار مبارزه کرد. به همین دلیل توقف این جنگ بسیار مهم است.

نیروهای روسی که از شمال اوکراین عقب نشینی می کنند اکنون در حال سازماندهی مجدد چیزی هستند که انتظار می رود فشار شدید برای بازپس گیری منطقه شرقی دونباس، از جمله شهر بندری محاصره شده ماریوپل، که جنگنده های اوکراینی در تلاش برای دفاع از آن هستند، باشد.

زلنسکی گفت که مطمئن است اوکراینی‌ها با وجود وحشتی که در جنگ بیش از شش هفته‌ای شاهد آن بودند، صلح را می‌پذیرند.

اینها شامل تصاویر دلخراشی از اجساد غیرنظامی بود که در حیاط ها، پارک ها و میدان های شهر پیدا شدند و پس از عقب نشینی نیروهای روسی در گورهای دسته جمعی در حومه کیف در بوچا دفن شدند. رهبران اوکراین و غرب مسکو مسکو را به جنایات جنگی متهم کردند.

روسیه به دروغ مدعی شد که صحنه های بوچا فیلمبرداری شده است. او همچنین اوکراین را مسئول حمله به ایستگاه قطار دانست، زیرا هزاران نفر قبل از حمله مورد انتظار روسیه برای فرار هجوم آوردند.

علیرغم امید به صلح، زلنسکی اذعان کرد که باید در مورد چشم انداز یک راه حل سریع “واقع بین” باشد، زیرا مذاکرات تاکنون به مذاکرات سطح پایین محدود شده است که شامل ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه نمی شود.

زلنسکی در داخل مجتمع دفتر ریاست جمهوری، جایی که پنجره ها و گذرگاه ها توسط مناره هایی از کیسه های شن و سربازان به شدت مسلح محافظت می شود، با آسوشیتدپرس صحبت کرد.

وقتی از او پرسیده شد که آیا تسلیحات و سایر تجهیزاتی که کشورش از ایالات متحده و سایر کشورهای غربی دریافت کرده برای تغییر مسیر جنگ کافی است یا خیر، او احساس تسلیم و ناامیدی قابل لمسی را نشان داد.

او گفت: «هنوز نه،» و برای تأیید به انگلیسی روی آورد. البته این کافی نیست.»

با این حال، او خاطرنشان کرد که حمایت از اروپا افزایش یافته است، او گفت که محموله های تسلیحاتی ایالات متحده سرعت گرفته است.

اسلواکی عضو اتحادیه اروپا این هفته در پاسخ به درخواست زلنسکی برای کمک به “بستن آسمان” به روی هواپیماهای جنگی و موشک های روسیه، سامانه دفاع هوایی اس-۳۰۰ متعلق به دوران شوروی خود را به اوکراین اهدا کرد.

بخشی از این حمایت ها از سفرهای رهبران اروپایی حاصل شده است.

کارل نمر، صدراعظم اتریش پس از دیدار با زلنسکی در کویت در ساعات اولیه صبح روز شنبه گفت که انتظار دارد اتحادیه اروپا تحریم های بیشتری را علیه روسیه اعمال کند، اگرچه از مخالفت کشورش با قطع گاز روسیه دفاع کرد.

ایالات متحده، اتحادیه اروپا و بریتانیا به عکس های بوشا با تحریم های بیشتری از جمله هدف قرار دادن دختران بالغ پوتین پاسخ داده اند. در حالی که اتحادیه اروپا برای اولین بار با ممنوعیت زغال سنگ تلاش کرد بخش انرژی روسیه را دنبال کند، اما تاکنون با کاهش سودآوری نفت و گاز طبیعی بیشتر از بودجه جنگ پوتین موافقت نکرده است. تانک ها و صنعت در حال رشد است.

بوریس جانسون، نخست وزیر بریتانیا نیز به طور غیرمنتظره ای به زلنسکی سفر کرد و دفتر وی اعلام کرد که در حال گفتگو درباره «حمایت بلندمدت» از بریتانیا است.

در کیف، اورسولا فون در لاین، رئیس کمیسیون اروپا، روز جمعه پرسشنامه ای را به رهبر اوکراین ارائه کرد که در آن اولین گام برای درخواست عضویت در اتحادیه اروپا تشریح شد. رئیس اجرایی بلوک گفت که روند تکمیل این نظرسنجی ممکن است هفته ها طول بکشد – یک چرخش غیرعادی سریع – اگرچه تضمین عضویت بسیار طولانی تر خواهد بود.

زلنسکی وقتی از او می‌پرسد که تحویل سلاح‌ها چقدر بر مردمش تأثیر می‌گذارد و اینکه اگر کمک‌ها زودتر می‌رسید می‌توانستند جان‌های بیشتری را نجات دهند، منطقی است.

بیشتر اوقات ما به دنبال پاسخ در شخص دیگری هستیم، اما اغلب در خودم به دنبال پاسخ هستم. “آیا به اندازه کافی برای به دست آوردن آن انجام داده ایم؟” در مورد سلاح صحبت کنید. “آیا ما به اندازه کافی کار کرده ایم تا این رهبران به ما ایمان بیاورند؟” “آیا به اندازه کافی کار کرده ایم؟”

ایستاد و سرش را تکان داد.

“آیا ما برای این مکان و این زمان بهترین هستیم؟” چه کسی را می شناسید؟ من نمی دانم. “شما از خود بپرسید.”

حق چاپ ۲۰۲۲ آسوشیتدپرس. تمامی حقوق محفوظ است. این محتوا نباید منتشر، پخش، بازنویسی یا توزیع مجدد شود.

به خبرنامه ما بپیوندید تا آخرین اخبار را مستقیماً در صندوق پستی خود دریافت کنید

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر