مطالعه جدید، آمریکا از نظر اندازه آلت مردانه استثنایی نیست – کیست؟ – تک بست ۱۰۰


خورشید. – آلت تناسلی مردان آمریکایی فقط ۵۹ استهفتم یک مطالعه نشان می دهد که بزرگترین در جهان است. یک نظرسنجی از ۸۶ کشور نشان داد که طول اندام تناسلی مردان فرانسوی ۶.۲۰ اینچ است، در حالی که استرالیا با ۵.۶۹ در رتبه ۴۳ قرار دارد. بر اساس داده ها، اندازه آلت مردان در هائیتی در حالت نعوظ به طور متوسط ​​۶.۳۰ اینچ است.

ظاهراً مردان اکوادوری بزرگ‌ترین آلت تناسلی را دارند، به‌طور متوسط ​​۶.۹۳ اینچ، در حالی که کوچک‌ترین آلت تناسلی را می‌توان در کامبوج با طول تنها ۳.۹۵ اینچ در هنگام نعوظ یافت. مردان در ایالات متحده با اندک اندکی از مردان بریتانیا پیشی گرفتند زیرا میانگین اندازه ثبت شده ۵.۱۷ اینچ بود.

داروخانه آنلاین From Mars برای توسعه یافته ها، داده های گوگل را از ۸۶ کشور تجزیه و تحلیل کرد. گزیده ای را در نمودار زیر ببینید.

طول آلت تناسلی 2022

اولین برداشت من از این گزارش از خورشید. این است که فقط طعمه کلیک بیشتر بود. واقعاً چگونه می توان داده های دقیق (که به طور مداوم در هر کشور مورد نظرسنجی قرار می گیرد) مانند این از سراسر جهان پیدا کرد؟ با این حال، نمودار زیر و گزارشی از سال ۲۰۱۵ را ببینید NY Post که به نظر می رسد تایید می کند مال خورشید مقاله.

آلت تناسلی در مقابل حقوق و دستمزد

شاید مردانی که دارای وقف هستند تمام وقت خود را صرف عشق ورزی می کنند و نه پول سازی. از سوی دیگر، شاید آن مردانی که از استعداد خوبی برخوردار نیستند، نیاز به جبران آن در زمینه های دیگر داشته باشند و از این رو انگیزه موفقیت بیش از دیگران را داشته باشند.

برای زنان، و اگر برای شما مهم است، در اینجا چهار واقعیت در مورد اندازه آلت تناسلی وجود دارد که ممکن است از نظر اندازه آلت تناسلی شما را شوکه کند – در اینجا بیشتر بدانید.

  1. اندازه کفش به اندازه آلت تناسلی مرتبط نیست.
  2. قد به اندازه آلت تناسلی ربطی ندارد.
  3. دست های بزرگ با آلت تناسلی بزرگ مرتبط نیست.
  4. انگشتان پیش بینی کننده اندازه آلت تناسلی هستند.

باور کنید یا نه، انگشتان یک مرد می توانند پیش بینی خوبی برای اینکه آیا او آلت تناسلی بزرگ دارد یا نه! مطالعه‌ای که در سال ۲۰۱۱ در مجله آسیایی آندرولوژی منتشر شد، آشکار ساخت که نسبت طول انگشت اشاره مرد به انگشت حلقه او با اندازه آلت تناسلی او مرتبط است. محققان کره ای می گویند که انگشت حلقه درازتر و انگشت اشاره کوتاهتر نشان دهنده این است که مرد آلت تناسلی بلندتری دارد.

اگر توضیح جدی در مورد این داده ها در بخش نظرات زیر دارید، نظرات خود را با ما در میان بگذارید – یا همه این تحلیل ها طعمه کلیک خنده دار تر است؟

پست های نمودار روز را بیشتر ببینید.

اگر این مقاله را آموزنده یافتید، لطفاً یک کمک مالی کوچک به ما در نظر بگیرید فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه نگاری محافظه کار – یا انتشار این خبر. متشکرم.

منبع سندیکای مقاله اصلی RWR.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر