معاون استاندار فارس: در صورت عدم رعایت دستورالعمل ها، امکان اجرای محدودیت های کرونا وجود دارداسماعیل محبور امروز چهارشنبه گفت: با گذشت دو ماه و نیم از آخرین جلسه ستاد مدیریت و کنترل کرونا و بر اساس گزارشی که اخیراً از دانشگاه علوم پزشکی شیراز دریافت شد، جلسه اضطراری این ستاد با عنوان جلسه برگزار شد. ستاد استانداری امروز چهارشنبه در محل فرمانداری که با حضور مدیران ادارات و دبیران تشکیل شد برگزار می شود.

و معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استانداری فارس ادامه داد: اگر چه استانداری فارس در دوران کرونا با همکاری مردم و تلاش مسئولان به موفقیت های بزرگی دست یافت که مورد قدردانی وزارت بهداشت و درمان قرار گرفت، اما با توجه به اینکه طبق آمار منتشر شده از سوی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، می توان گفت درگیر فاز و موج جدیدی از شیوع ویروس بدنام کرونا هستیم و در حال حاضر بخشی از جامعه درگیر این بیماری هستند.

موهاپور افزود: در حال حاضر نگرانی در مورد شیوع سویه جدید Omicron وجود دارد. اگرچه شدت تأثیر آن از نظر مرگ و میر قابل توجه نیست، اما بی توجهی می تواند منجر به دو رویداد اصلی شود.

وی گفت: عادی سازی در شرایط فعلی می تواند در وهله اول مجموعه بهداشت و درمان را شامل شود و این مجموعه مجبور شود از دیگر محورهای محور سلامت خود فاصله گرفته و تمام توان خود را معطوف به بیماری کرونا کند.

وی با اشاره به اینکه شیوع این بیماری ما را از زندگی عادی محروم می کند، گفت: امروز اعلام شد که هر فرد مبتلا می تواند این بیماری را به ۱۸ نفر منتقل کند. یعنی اگر فردی از خانواده اش درگیر نژاد جدیدی شود شامل همه اعضای خانواده می شود.

معاون استاندار فارس تاکید کرد: برای جلوگیری از این اتفاق باید دستورالعمل های بهداشتی رعایت شود و اولویت استفاده از ماسک، کاهش حضور مردم در تجمعات به ویژه در اماکن سرپوشیده و متقاعد کردن و تشویق مردم به تزریق داروی مکمل». مرحله واکسن کرونا

وی با اشاره به اینکه واکسن کرونا در حال حاضر در مراکز درمانی موجود است، گفت: با همکاری مردم و رعایت این شرایط ممکن است شاهد محدودیت های جدیدی نباشیم اما در صورت افزایش تعداد مبتلایان به این بیماری. و علیرغم میل داخلی و سلامت مردم، محدودیت هایی اعمال خواهد شد، زیرا این محدودیت ها اعمال می شود، مراکز تجاری، مجتمع های ورزشی و تفریحی، سالن های سرپوشیده و سالن های رویداد اولین تعطیلی هستند.

محپور با اشاره به راه اندازی مرکز تزریق واکسن در استانداری فارس گفت: از ساعت ۱۰ صبح امروز مرکز تزریق واکسن را در استان راه اندازی کردیم و در حال اجرای مرحله چهارم واکسیناسیون کارکنان هستیم.

اعلام کرد: جلسات اداری در شرایط فعلی با تعداد افراد محدود و تهویه مناسب تشکیل شود و در صورت داشتن علائم OMICRON سریعاً محیط کار را ترک کند تا بقیه کارکنان مبتلا نشوند و خدمات اداری ادامه یابد. .

معاون و معاون استاندار در ستاد مبارزه با کرونا بیان کرد: امیدواریم با همکاری مردم و رعایت دستورالعمل های بهداشتی شاهد شیوع این بیماری و اعمال محدودیت نباشیم.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر