معترضان با خون جعلی، عروسک نوزاد و دستبند به خانه یک قاضی دیوان عالی یورش بردند


حامیان پرونده او تلاش کرده اند تا نسخه واقعی این بیانیه را به صورت آنلاین در دسترس قرار دهند.

این فعالان که بخشی از گروهی به نام «برخیز ۴ حقوق سقط جنین» هستند، لباس‌های آغشته به خون تقلبی می‌پوشیدند، عروسک‌های نوزاد حمل می‌کردند و تابلوهایی با شعارهایی مانند «سقط جنین به درخواست و بدون عذرخواهی» حمل می‌کردند.

یکی از شرکت کنندگان در حالی که دستان او و یک عروسک را گرفته بود، اعتراض کرد: “این چیزی است که بسیاری از زنان با آن دست و پنجه نرم می کنند.” مردم در واقع می میرند و خونریزی می کنند زیرا نمی توانند سقط جنین بی خطری داشته باشند.

دیگری افزود: این تصویر وحشتناکی از ظاهر آمریکاست. این تصویر وحشتناکی است که کودکان با آن متولد می شوند. آنها باید برخلاف میل خود بروند».

انتظار می رود دادگاه عالی ایالات متحده در مورد یک پرونده می سی سی پی که قانون ایالتی را که اکثر سقط جنین ها را پس از ۱۵ هفته بارداری ممنوع می کند، به چالش می کشد، که یک چالش بزرگ تاریخی است، رأی دهد. در حکم صادره در سال ۱۳۵۲ش. بگو ur و علف هرزکه حمایت قانون اساسی را برای این رویه تضمین می کند.

لو رفتن پیش نویس حکم در این پرونده نشان دهنده تمایل قضات به ابطال است بگو ur و علف هرز، به طور بالقوه دسترسی به سقط جنین را در بیش از نیمی از ایالات متحده محدود می کند و بسیاری از زنان باردار را مجبور می کند تا بارداری خود را خاتمه دهند مگر اینکه بتوانند به چند ایالت سفر کنند. حمایت از سقط جنین وجود دارد.

این گروه که شعارهای دیگری مانند “مادری اجباری = بردگی زن” سر می دادند، در توییتی نوشتند: “ما جوجه کش نیستیم!”

ما برای تغییر عقیده فاشیست های زن ستیز اعتراض نمی کنیم، بلکه از اکثریت طرفدار انتخابات می خواهیم که در خیابان ها اعتراض کنند و از «سرنگونی» توسط دادگاه عالی جلوگیری کنند.

این بمب گذاری – برای اولین بار در تاریخ دادگاه – باعث اعتراضات سراسری از جمله تظاهرات در خارج از خانه های شش قاضی محافظه کار شد.

در آستانه صدور حکم نهایی دیوان عالی، وزارت دادگستری تدابیر امنیتی را برای هر قاضی تشدید کرد. در همین حال، قاضی برت کاوانا خود را هدف سوءقصدی در ۸ ژوئن توسط نیکلاس روسکی ۲۶ ساله دید که ظاهراً قبل از صدور حکم اعتراف کرده بود که قصد ترور خود را داشته است.

این توطئه پس از آن خنثی شد که او از خارج از ملک با ۹۱۱ تماس گرفت و به نیت خود اعتراف کرد زیرا به دنبال “کمک روانی” بود. وی بلافاصله دستگیر و به اتهام اقدام به قتل قاضی دیوان عالی کشور متهم شد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر