معلم دبیرستان میسوری به ۳۰ سال زندان محکوم شد


اسپرینگفیلد، MO. یک معلم دبیرستان میسوری روز سه شنبه به دلیل طرح اخاذی که شامل ۱۱ کودک قربانی شناسایی شده و حدود ۱۲ قربانی ناشناس بود، به ۳۰ سال زندان بدون آزادی مشروط محکوم شد.

براندون لین مک کالو، ۳۱ ساله، از برانسون، میسوری، معلم تجارت در دبیرستان کاسویل در شهرستان بری بود. به گفته پلیس، مک کالو کودکان قربانی را مجبور کرد تا فیلم ها و عکس های مستهجن را برای او بفرستند.

در ۴ آگوست ۲۰۲۱، مک کالو به سه فقره استثمار جنسی از یک خردسال و دو فقره اجبار یک خردسال به انجام فعالیت جنسی غیرقانونی اعتراف کرد.

به گفته پلیس، یک کارآگاه نیوجرسی پس از اینکه مادر یک قربانی ۱۴ ساله به پلیس محلی گزارش داد که دخترش از برنامه Kik برای ارسال پیام‌ها و عکس‌های تحریک‌آمیز جنسی برای مک‌کالو استفاده می‌کند، با ماموران فدرال در میسوری تماس گرفت.

پلیس گفت که مک کالو زمانی که در می ۲۰۱۹ با جین دو صحبت کرد، خود را یک نوجوان ۱۵ ساله نشان می داد. او حتی تهدید کرد که اگر عکس های بیشتری ارسال نکند، آن عکس ها و فیلم ها را برای خانواده اش ارسال خواهد کرد. جین دو همچنین با یک پسر ۱۷ ساله در کیک برخورد کرد که معلوم شد مک کالو است. به گفته پلیس، فرد شیاد از باج گیری خبر داده است. مک کالو به او گفت که به درخواست هایش برای عکس و فیلم رسیدگی کند.

به گفته پلیس، هنگامی که در ۷ می ۲۰۲۰ حکم بازرسی خانه مک کالو را به دست آوردند، هارد دیسک او را که زیر سبدی زیر سینک حمام او قرار داشت، مصادره کردند. هارد دیسک من حاوی بیش از بیست پوشه Kik بود که حاوی تصاویر و ویدیوهای بسیاری از پورنوگرافی کودکان بود. این چند رسانه ای توسط قربانیان ایجاد شده است که برخی از آنها جوانتر از قربانی ۱۴ ساله بودند.

بازرسان گفتند که متوجه الگوی مک‌کالو شده‌اند که قربانیان برای او عکس‌ها و ویدیوهای تلقین‌کننده جنسی می‌فرستند و به آنها قول می‌دهند که پس از دریافت عکس‌های بیشتر، آن‌ها را حذف کنند. با این حال، با ارسال تلفات بیشتر، مک کالو این طرح را تکرار کرد. پلیس گفت این طرح از اول نوامبر ۲۰۱۸ آغاز شد.

مک کالو همراه با ۳۰ سال حبس، به آزادی تحت نظارت برای اکثریت مادام العمر محکوم خواهد شد. او همچنین باید ۲۰۴۱۹۹ دلار غرامت به یکی از قربانیان خود بپردازد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر