مقایسه روشهای کاهش وزن غیر تهاجمی


:خلاصه روشهای کاهش وزن غیر تهاجمی

» مقایسه روشهای کاهش وزن غیر تهاجمی

» انواع دستگاه های لاغری موجود در کلینیک های آتریزیا که برای روشهای کاهش وزن غیر تهاجمی استفاده می شود.

» دستگاه کاویتاسیون یکی از روشهای غیر تهاجمی کاهش وزن است

» دستگاه LPG

» دستگاه امواج شوک

» دستگاه مجسمه سازی پنوماتیک

» دستگاه RF

مقایسه روشهای کاهش وزن غیر تهاجمی» مقایسه روشهای کاهش وزن غیر تهاجمی

چربی اضافی را بدون جراحی برطرف کنید.
با پیشرفت تکنولوژی ، روشهای کاهش وزن غیر تهاجمی می توانند چربی اضافی را در مناطق مختلف بدون هیچ گونه آسیبی کاهش دهند. چندین دستگاه لاغری تولید شده است که تقریباً عملکرد یکسانی دارند. همه این دستگاه ها بر تخریب سلول های چربی و حذف آنها به طور طبیعی از بدن تمرکز می کنندبهممکن است انتخاب بسته مناسب کاهش وزن برای شما دشوار باشد. در زیر توضیحاتی درباره هر دستگاهی که برای آن استفاده می شود آورده شده است.

» انواع دستگاه های لاغری موجود در کلینیک های آتریزیا که برای روشهای کاهش وزن غیر تهاجمی استفاده می شود.

» دستگاه کاویتاسیون یکی از روشهای کاهش وزن غیر تهاجمی است

دستگاه کویتوس غشای سلول های چربی را با استفاده از فرکانس اولتراسوند ارتعاش می کند که منجر به پارگی و از بین رفتن آنها می شود. استفاده از کویتوس برای افرادی که می خواهند وزن خود را در نقاط مختلف بدن مانند شکم ، بازوها و ران کاهش دهند توصیه می شود. این دستگاه با ارسال امواج اولتراسوند ، چربی های عمیق را حذف می کند.

» دستگاه LPG

دستگاه LPG یک فناوری مورد علاقه افرادی است که با ورزش و رژیم به بدن ایده آل خود نمی رسند. این تکنیک شامل ذوب چربی ، صاف و نرم شدن ماهیچه های آن ناحیه است. LPG برای افرادی مناسب است که می خواهند وزن خود را در سراسر بدن کاهش دهند. همچنین توصیه می شود اندازه و شکل اندام ها را کاهش دهید.

» دستگاه امواج شوک

دستگاه ضربه موج از امواج صوتی برای از بین بردن سلول های چربی و بهبود سلولیت استفاده می کند. مخصوصاً برای شکم ، دنده ها و ران ها. این دستگاه متابولیسم بدن را تحریک می کند و قابلیت ارتجاعی بافت همبند پوست (سلولیت) را افزایش می دهد. همچنین به تقویت ماهیچه ها و ایجاد احساس آرامش کمک می کند.

» دستگاه مجسمه سازی پنوماتیک

مجسمه ساز بدن انقباضاتی در اندام های داخلی ایجاد می کند و یک میدان مغناطیسی در اطراف بدن ایجاد می کند که گردش خون را بهبود می بخشد ، متابولیسم بدن را افزایش می دهد و یکی دیگر از روش های غیرتهاجمی کاهش وزن است. در نهایت ، چربی در لگن شکم (چربی در اطراف اندام های داخلی) کاهش می یابد و منجر به کاهش وزن در سراسر بدن می شود.

مقایسه روشهای کاهش وزن غیر تهاجمی» دستگاه RF

دستگاه روسی به راحتی از پوست در برابر امواج رادیویی که یک روش غیر تهاجمی برای کاهش وزن است ، جلوگیری می کند. کانال رادیویی دارای کمترین میزان انرژی در طیف کانال های مختلف است. دستگاه روسی به دو مدل تک قطبی و دو قطبی تقسیم می شود. ترکیب استفاده از دستگاههای انعقادی رادیو فرکانس (RF) بهترین راه برای کاهش وزن موضعی ، بهبود سلولیت و آرامش پوست است.

دیدگاهتان را بنویسید