ملاقات با پوتین “ممکن است نباشد” – تاکس کراکر


این پیام (مقاله) توسط رسانه های گروهی خارجی که وظایف یک عامل خارجی را انجام می دهند و (یا) یک شخص حقوقی روسی که وظایف یک نماینده خارجی را انجام می دهد ایجاد و (یا) توزیع شده است.

دودوز تیز!
https://support.meduza.io

رئیس جمهور اوکراین، ولادیمیر زلنسکی، زاویل در خانه

ما درک می کنیم که حتی اگر قوی ترین توافق را با شما امضا کنیم، ظرف دو سال این کار را خواهیم کرد. ما دائماً این را درک می کنیم و اگر آن را بپذیریم، مطابق آن عمل خواهیم کرد.»

زلنسکی در مورد تماس های دوجانبه شخصی گفت که دیدارهای او با ولادیمیر پوتین می تواند باشد. رئیس جامو پیش از این، زلنسکی بارها در مورد تمایل خود صحبت کرده بود

رخبر نامقداری اوکراینی آن را در یک “تراژدی بزرگ” و “نسل کشی” محکوم کرد. ما فکر می کنیم این یک نسل کشی است، بنابراین آنها باید برای همه چیز مجازات شوند. کجا واقع شده اید، کجا فرصت ملاقات پیدا می کنید؟ در این دیدار، راهی برای خروج از این وضعیت پیدا کنید و در این راه، قلمرو خود را از دست ندهید.» مون قول داد که همه جنایتکاران جنگی را مجازات کند.

رئیس حضار تکجه به دست اورد کجاست خبر را نمائید: «میلیتر ای یزاسیو «ن» وو «ن.» حتی زمانی که به من پیشنهاد خروج از کیف را دادند، عبارت pro demiltarizationyu for Ukraine را فراموش کردیم. ما به آنها گفتیم که آنها غیرنظامی سازی و تراکم را فراموش کرده اند و ما حتی نمی توانیم در مورد آن صحبت کنیم. Denacificaciyu ما می توانیم از خود به عنوان یک قطعه خلع سلاح استفاده کنیم –

اکنون در اوکراین هستم

  • اوینا روز چهل و یکم “آنلاین” مدوزی

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر