ملکه الیزابت دوم به عنوان رزومه فوتبال حرفه ای تجلیل شد – Texcracker


بازیکنان آژاکس و لیورپول پس از درگذشت ملکه الیزابت دوم یک دقیقه سکوت کردند.
“دوره سکوت” در آنفیلد حدود ۳۰ ثانیه به طول انجامید و همه افراد حاضر در زمین به جز چند نفر شاهد آن بودند.

سلام بی عیب و نقص ملکه در ۳۰ بازی در لیگ برتر و در بازی های لیورپول و تاتنهام در لیگ قهرمانان اروپا مشاهده شد که فوتبال در بریتانیا پس از یک تعویق آخر هفته از سر گرفته شد.

همه اینها فوتبال برتر انگلیس، ولز، ایرلند شمالی و اسکاتلند بود برچسب زدن طولانی ترین پادشاه بریتانیا هفته گذشته در سن ۹۶ سالگی درگذشت.

سرود ملی تقریباً در تمام مسابقات لیگ برتر انگلیس پخش شده است. در مسابقات لیگ برتر انگلیس و همچنین در دیدارهای لیورپول و تاتنهام در لیگ قهرمانان اروپا “دوره سکوت” برگزار شد.

فیل مک‌نالتی، نویسنده ارشد فوتبال بی‌بی‌سی اسپورت گزارش می‌دهد که اکثریت قریب به اتفاق هواداران لیورپول در آنفیلد برای مدت کوتاه‌تری سکوت کردند، با یک یا دو فریاد در شروع ادای احترام قبل از بازی مقابل آژاکس.

در سوانسی سیتی برای تنها بازی لیگ برتر که در ولز برگزار شد، یک دقیقه سکوت برقرار شد و باشگاه چمپیونشیپ تصمیم گرفت سرود ملی را قبل از بازی خانگی خود مقابل شفیلد یونایتد پخش نکند.

لیورپول قبل از بازی اعلام کرد که یک “دوره سکوت” تقریبا ۳۰ ثانیه خواهد بود.

هواداران لیورپول او «با من بمان» و «خدا ملکه را حفظ کند» هو کرد. قبل از فینال جام حذفی فصل گذشته، اما سرمربی یورگن کلوپ روز دوشنبه گفت که این کار را انجام داده است آنها مطمئن هستند که مورد احترام قرار خواهند گرفت برابر آژاکس، همان طور که فصل گذشته مقابل منچستریونایتد انجام دادند پسر کریستیانو رونالدو درگذشت.

روز سه‌شنبه، بازماندگان هیلزبورو، به همراه اسطوره‌های لیورپول، سر کنی دالگلیش و گریم سونس، همدیگر شدند. هواداران درخواست احترام کردند.لینک خارجی

تاتنهام قبل از بازی تاتنهام در لیگ قهرمانان اروپا در اسپورتینگ لیسبون، جایی که سرود لیگ قهرمانان اروپا نواخته شد، یک دقیقه سکوت کرد.

اما سرود لیگ قهرمانان در آنفیلد پخش نشد و هیچ نشان لیگ قهرمانان در مرکز دایره وجود نداشت.

پس از رد درخواست یوفا از چلسی، منچسترسیتی و رنجرز برای پخش “خدا حفظ کن” در بازی های خانگی شان، نه لیگ قهرمانان و نه سرود ملی انگلیس در هیچ یک از بازی های این هفته لیگ قهرمانان در انگلیس پخش نخواهد شد. چهار شنبه.

هر دو تیم در آنفیلد بازوبندهای مشکی بر بازو بسته بودند، مثل همه بازیکنان لیگ برتر، پرچم‌هایی که به نیمه افراشته بود. برخی از باشگاه‌ها نیز مطمئن شدند که او موسیقی درستی می‌نواخت و به نشانه احترام، تبلیغات منظم خود را متوقف کردند.

در جای دیگر، منسفیلد تاون ۹۶ کبوتر را در جریان دست دادن بازیکنان قبل از بازی لیگ دوم خود در خانه با کارلایل یونایتد آزاد کرد.

راسل واتسون قبل از بازی قهرمانی پرستون با برنلی و در بازی خانگی ویمبلدون در دومین لیگ آسیا با نورثهمپتون، سرود ملی را خواند و نمایندگان محلی پیام‌های خود را ضبط کردند و به گروه ۵۰ نفره از شخصیت‌های برجسته پیوستند تا به ونوس ادای احترام کنند. دایره مرکزی قبل از شروع بازی

همه آنچه باید در مورد نشان تیم لیگ برتر انگلیس بدانیدپاورقی بنر ورزشی بی بی سی

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر