“من خودم را ناامید کردم.” – کراکر تکس


الکساندر اوسیک و آنتونی جاشوا
الکساندر اوسیک اکنون دو بار آنتونی جاشوا را شکست داده است

آنتونی جاشوا می‌گوید پس از باخت روز شنبه مقابل اولکساندر اوسیک اوکراینی در عربستان سعودی، از نظر احساسی تحت تأثیر قرار گرفت و با سبک عجیب و غریب خود پس از مبارزه ناامید شد.

پس از پایان مسابقه، مرد بریتانیایی دو کمربند اوسیک را برداشت، آنها را از رینگ بیرون انداخت و به سمت رختکن رفت و سپس به رینگ بازگشت تا سخنرانی پرشور خود را انجام دهد.

جاشوا در توییتی نوشت: “من خودم را ناامید کردم.”

پس از بازگشت به رینگ، این بازیکن ۳۲ ساله با یوسک روبرو شد و گفت: “تو قوی نیستی، چطور مرا شکست دادی؟ من شخصیت و اراده داشتم.”

سپس جاشوا میکروفون را در دست گرفت و سخنرانی پر از توهینی را ارائه کرد که در آن مبارزات و ایرادات خود را به عنوان یک بوکسور منعکس کرد.

او همچنین در مورد چندین موضوع از جمله مشکلات خود با پلیس در دوران نوجوانی، جنگ در اوکراین و حرفه خود صحبت کرد و جمعیت را در ادای احترام به یوسیک ۳۵ ساله رهبری کرد.

جاشوا در کنفرانس مطبوعاتی خود پس از مبارزه گفت اینجوری رفتار کردی او افزود: “وقتی عصبانی هستید، می توانید کارهای احمقانه انجام دهید.” زیرا از دست خودش عصبانی بود.

در آن توییت های یکشنبهلینک خارجیاو برای اوسیک که سپتامبر گذشته در لندن نیز او را در امتیازات شکست داد، آرزو کرد که “به موفقیت خود در جستجوی عظمت ادامه دهد”.

او گفت: «شما یک قهرمان درجه یک هستید. “دیروز باید خودم را به یک مکان تاریک می بردم تا برای کمربندهای قهرمانی مسابقه دهم! دو دعوا داشتم، یکی با Usik و دیگری با احساساتم، و هر دو بر من غلبه کردند.

“من اولین کسی خواهم بود که اعتراف می کنم، خودم را ناامید کردم. من از روی اشتیاق و اشتیاق خالص عمل کردم، و وقتی کنترل نشد عالی نبود. من این ورزش را خیلی دوست دارم و از این به بعد بهتر خواهم شد.” توجه.”

جاشوا که طلای المپیک ۲۰۱۲ لندن را در سنگین وزن به دست آورد، در ۲۲ مبارزه حرفه ای اول خود پیروز شد اما اکنون در ۵ مسابقه اخیر خود سه شکست را از دست داده است که همگی برای قهرمانی جهان بوده است.

جاشوا امیدوار است که در ماه دسامبر دوباره به رقابت بپردازد

در همین حال، جاشوا می گوید که برای مبارزه دوباره “گرسنه” است و امیدوار است که در دسامبر به رینگ بازگردد.

پروموتور ادی هرن از او می‌خواهد سال آینده سه یا چهار مبارزه داشته باشد و هدف نهایی او این است که سه بار قهرمان سنگین وزن انگلیس شود.

جاشوا گفت: “من با ادی صحبت کردم و پرسیدم که آیا می توان در ماه نوامبر بیرون رفت زیرا حرکت در بوکس مهم است – ادی در دسامبر گفت.”

«اگر به این می رسد که چه کسی می جنگد، یکی باید بیاید، همه باید بیایند.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر