من گروگان تماس های تلفنی دوستم هستم! – تک بست ۱۰۰


سرکار خانم. هر چه باشد،

من یک دوست صمیمی دارم که از بسیاری جهات، یک دختر بزرگ است. من و لیزا قبلاً در یک بخش زندگی می کردیم و زمان های غیر خدایی را با هم می گذراندیم. اما حدود یک سال پیش، شغلم تغییر کرد و مجبور شدم حدود دو ساعت دورتر به محل زندگیم بروم. زندگی ما شلوغ تر شده است و هر دوی ما برنامه های سخت و پرمشغله ای داریم. در حال حاضر، ما فقط یک بار در ماه می توانیم همدیگر را حضوری ببینیم. ما دو بار در هفته یا بیشتر از طریق تماس تلفنی، تکمیل می کنیم.

من مشکلی با چت تلفنی ندارم و هر تماس حدود یک ساعت یا بیشتر خوب هستم. مشکل این است که لیزا از تلفن خارج نمی شود! من چندین رویکرد را از دادن سرنخ‌هایی شبیه به او امتحان کرده‌ام “خب، دیر شده است” یا “خیلی خب، من کمی خسته می شوم” یا “من هنوز شام نخورده ام و دارم گرسنه می شوم، بنابراین فکر می کنم شما را رها می کنم تا بتوانم بروید. ساختن شام “، اما فایده ای نداشت

او وارد حالت مذاکره می‌شود و نشان می‌دهد که می‌تواند تا زمانی که شام ​​را آماده می‌کنم یا هر بهانه‌ای که می‌آورم در خط بماند. وقتی به دیوار ضربه می زنم و بیشتر به او می گویم باید بروم او نقش قربانی را بازی می کند. اوه او به شوخی می گوید، اما تنها چیزی که می شنوم این است که دیگر نمی خواهم با او ناله کنم.

و وقتی احساس می کند که بالاخره خداحافظی خواهد کرد، همیشه یک چیز دیگر وجود دارد که او مجبور است بگوید. من متوجه می شوم که از تماس های هفتگی اجتناب می کنم و از اعتراف آن متنفرم، اما از او دلخور هستم و باعث می شود احساس کنم دارم با او کاری انجام می دهم. لطفا به من بگویید می توانید به خانم کمک کنید. آیا می‌توانی با این غارتگر حرکت کنی و همچنان دوستی من را حفظ کنی؟

امضا: گروگان تلفنی تیفانی، نیوهمپشایر.

_________________________________________________________________________________


خانم انیهوتیفانی گروگان تلفنی عزیز،

اوه عزیزم، به نظر می رسد که لیزا تو را در حال دویدن در سراسر نیم هکتار از جهنم است. پس بیایید یک طلسم بنشینیم و در این وضعیت آزاردهنده لیل فکر کنیم، درست است؟

مامان ماو ضرب‌المثلی داشت که در اینجا مناسب است – “یک گروه مانند همسر شما نیاز به مراقبت دارد، بنابراین قبل از اینکه تصمیم بگیرید خود را از شر هر کدام خلاص کنید، می‌داند که چه چیزی را از دست خواهید داد.”
شکر، فکر می‌کنم چند راه دیگر وجود دارد که می‌توانیم از لیزا خوش‌حرفی خلاص شویم تا اگر اهل بازی هستید.

  • برای سیستا برنامه ریزی کن! شما باید با هیاهو به لیزا نزدیک شوید و او را در مورد این برنامه جدید آگاه کنید که به شما کمک می کند مدیریت زمان خود را برای بهبود کیفیت زندگی خود سازماندهی کنید. به این نکته توجه کنید که او چقدر برای زندگی شما و مکالماتی که به اشتراک می گذارید اهمیت دارد، به طوری که از برنامه برای علامت گذاری تاریخ و زمان تماس ها به عنوان اولویت استفاده کرده اید. توضیح دهید که چگونه برنامه به طور خودکار به تماس‌های شما پایان می‌دهد، اگر زمان‌های قطعی را پشت سر بگذارند و تا حد زیادی از جذابیت آن فناوری مطلع شود. و در شروع هر تماس زمان دقیق خداحافظی سیستا را یادداشت کنید.

من می توانم ابروی خراشیده تو را از اینجا ببینم… می خندد.

بله، شانس پخش داستان برنامه به اندازه خانم است. هر کی سینی دسر رو از روی میز دور کنه. اما وقتی طوفانی در راه است، باید با گوش دادن به پیش‌بینی شروع کرد. اگر خانم لیزا همچنان تصمیم دارد شما را دستکاری کند – با خیال راحت، گیرنده ضرب المثل را زمین بگذارید.

  • لیزا، تو به احساسات من در مورد طولانی شدن مکالمات تلفنی ما توجهی نکردی. این انتخاب باعث می‌شود که منتظر گفتگوهایمان نباشم و احساس کنم برخلاف میلم دستکاری شده‌ام. بنابراین از امروز به بعد، می شنوید که می گویم، من باید بروم و باید در پنج دقیقه آینده این موضوع را جمع بندی کنیم. من از گپ ما لذت بردم اما چه موافق باشید چه نباشید در حال پایان است. اگر او خداحافظی نکرد – تماس را قطع کنید.

زمانی که به تیفانی می روید ثابت قدم باشید و به یاد داشته باشید که حفظ این مرزها در واقع به این نیست که چه کاری می توانید دیگران را متقاعد کنید که انجام دهند، بلکه تصمیم گیری در مورد این است که برای برآورده شدن نیازهای خود در زمانی که و اگر کسی متقاعد نشد، چه کاری را انجام دهید. لیزا می‌خواهد گوش‌تان را ببندد و شما می‌خواهید تصمیم بگیرید که چه زمانی گوشتان به اندازه کافی خورده است! یک نفر به سمت ناامیدی پیش می رود. اگر لیزا نمی تواند حد وسط پیدا کند، پس به عنوان دوست شما تصمیم گرفته است که ناامید همیشه شما باشید.

دارلین، من فکر می کنم شما می توانید فرضیات درست را از آنجا انجام دهید.

لجن‌آلود و ممکن است خداحافظی قوی در آینده شما باشد، لیل هینت.

ام‌اس. هر چی

ام‌اس. Anyhooo برای گزارش سیم راست، که به روابط شخصی شما در مورد عشق، زندگی و همه چیز در این بین پاسخ های عقلانی را ارائه می دهد. برگرفته از قلب کشور کوهستانی تنسی، او را در هشتگ #DearAnyhoooAnswers دنبال کنید (این پیوند را در نشانک های مورد علاقه خود ذخیره کنید). اگر سوالی دارید از خانم Anyhooo برای پاسخ لطفا آنها را به [email protected] ارسال کنید یا با ما تماس بگیرید.

________________________________________________________________________________________________

اگر این مقاله را آموزنده یافتید، لطفاً یک کمک مالی کوچک به ما در نظر بگیرید فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه نگاری محافظه کار – یا انتشار این خبر. متشکرم.

منبع سندیکای مقاله اصلی RWR.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر