موشک ها سریعتر از تگزاس بازسازی می شوند


چندی پیش، باور عمومی بر این بود که هیوستون در نوعی “عصر طلایی” برای این ورزش است. هیوستون آستروس با یک عنوان قهرمانی جهان در سال ۲۰۱۷ و یک عنوان قهرمانی جهان در سال ۲۰۱۹ حذف شدند. در نهایت، هیوستون، تگزاس، در حالی که به قهرمانی نرسیده بود، بازی ها را برد و کوارتربک حق رای داشت.

در حال حاضر، هیچ یک از آنها وجود ندارد، به جز Astros که در سطح بالا پیروز می شوند. در حالی که پنجره عنوان Astros به طور کامل باز است، Rockets و Texans هر دو در یک بازسازی کامل هستند. راکتس اخیراً با امتیاز ۲۰-۶۲ رکورد NBA را شکست و تگزاس دو هفته تا سوم شدن در درفت NFL به یک دلیل فاصله دارد – آنها در سال ۲۰۲۱ در فوتبال بد بودند.

بنابراین دو بازسازی وجود دارد، اما دو حالت بسیار متفاوت اکنون پایگاه هواداران هر تیم را احاطه کرده است. فکر می‌کردم جان کرامبلر از Texanswire آن را در توییت آخر هفته‌اش به بهترین شکل خلاصه کرده است:

در حال حاضر، هیچ چیز علمی پشت آنچه کراملر در بالا به آن اشاره کرد، و نه در توافق من با او وجود ندارد. این فقط یک احساس است، اما فکر می کنم چیزی در آن وجود دارد. فصل گذشته برای راکتس مقابل آتلانتا، هواداران در یک بازی بیهوده خوشحال بودند زیرا تیم میزبان بیش از ۱۲۰ امتیاز از دست داد. در پایان فصل تگزاس، پایان ۱۷ هفته کانال ریشه ام را احساس کردم.

چرا این هست؟ چرا احساسات در این نقطه خاص برای این دو تیم متفاوت است، و زمانی که همه چیز تغییر می کند – زیرا آنها تغییر می کنند، همیشه تغییر می کنند. در اینجا افکار من هستند:

موشک ها اعتبار سازمانی بیشتری دارند
در حالی که هر دو تیم در پایان ورزش خود یا نزدیک به پایان هستند، راکت ها در دو دهه گذشته نتایج بسیار بهتری کسب کرده اند. اگرچه آنها یک عنوان NBA را به دست نیاورده‌اند، اما دو بار در سال‌های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۸ به فینال کنفرانس رسیده‌اند، و قبل از سقوط اخیر در دو فصل گذشته، آنها به عنوان یک قفل مجازی برای ساختن پس از آن عمل کرده‌اند. فصل هر سال برنده حداقل یک سری در این بین، تگزاسی ها چهار بار در راندها شکست خوردند و آخرین باری که در فصل بعد ظاهر شدند، در نیمه اول ۲۴-۰ پیش افتادند و ۴۱-۳۱ به رئیس جمهور باختند.

افرادی که طرفداران تگزاس را مقصر می دانند هنوز در ساختمان هستند
طرفداران راکت تا حد زیادی مرگ دوران جیمز هاردن را مقصر می دانند، البته جیمز هاردن را به خاطر چندین حرکت مشکوک که در نهایت کریس پل را به راسل وستبروک فرستادند. هاردن رفته، طرفداران موشک از او متنفرند و زندگی ادامه دارد. مطمئناً در مورد تگزاسی‌ها، طرفداران بیل اوبراین او را به خاطر چندین حرکت مبهم در دوران تصدی جنرال موتورز سرزنش می‌کنند، اما بیشتر از آن، هواداران تگزاس مالک کال مک‌نیر را به دلیل برهم زدن رابطه تیم با دوشان واتسون سرزنش می‌کنند و جک ایستربری را مقصر می‌دانند. برای این. همه چیز دیگر هرگز مک نیر را ترک نمی کند، زیرا او مالک تیم است، و به نظر می رسد استربی هرگز نمی میرد، زیرا او بسیار به مک نیر نزدیک است. طرفداران تگزاس تا حدودی احساس درماندگی می کنند، از این منظر، اگرچه یک اشتیاق آرام برای نیک کاسریو وجود دارد که به خوبی جنرال موتورز کار کند.

برخلاف تگزاس، ستارگان آینده (در حال حاضر) در لیست موشک قرار دارند.
اگر از من بپرسید، این بزرگترین دلیل تفاوت شور بین راکتز و تگزاس است. در حال حاضر، دلایلی برای امیدوار بودن در لیست موشک وجود دارد. می بینید که جالن گرین در هر ۶ بازی اخیرش ۳۰ امتیاز کسب کرده است. می توانید آلپرن سنگون را با یک سکه دیگر در پشت سکه ببینید. می توانید کوین پورتر جونیور را ببینید. سهولت و بیشتر در اجرای نقاط. با تگزاس؟ هواداران معمولی به سختی کسی را می شناسند، و چند بازیکن جوان هستند که هیجان زده هستند:

این باید در چند هفته با پیش‌نویس NFL تغییر کند، زیرا تگزاسی‌ها اکنون هفت مورد از ۱۰۸ انتخاب را دارند، اما تا آن زمان، اتصال واگن خود به گروهی از کهنه‌کاران کوتاه‌مدت دشوار است.

راه رسیدن به عظمت در NBA واضح تر از NFL است
برای بیش از یک دهه، شما، مانند یک ساعت‌ساز، می‌توانستید در هر تیمی که لبرون جیمز و/یا گلدن استیت واریرز در فینال‌های NBA حضور داشتند، مدادی را در آن قرار دهید، اگر واقعاً این عنوان را کسب نمی‌کردید. حاشیه بسیار کمی برای حمله به جیگ وجود داشت. اکنون NBA در آستانه دوران پس از لبرون قرار دارد و واریرز به تیمی قابل احترام در NBA تبدیل شده است. در NBA بازتر از NFL احساس می شود. جهنم، حتی تیمبرولوز هم در پلی آف هستند! در همین حال، در NFL، کنفرانس تگزاس یک جهش کیفی مطلق است که هفت بازیکن از ده بازیکن برتر AFC را در خود جای داده است. مخاطرات افزایش یافته است، و در حال حاضر، تا زمانی که تگزاس دوباره رقابتی است، به نظر می رسد برای همیشه.

در حال حاضر، طرفداران تگزاس باید کاری را انجام دهند که نیک کاسریو انجام می دهد – همه این کارها را هر روز انجام دهند، و امیدواریم اکسیر NFL Draft که تیم مورد علاقه آنها را به مسیر خود بازگرداند.

در روزهای هفته از ساعت ۶ صبح تا ۱۰ صبح به Sean Pendergast در SportsRadio 610 گوش دهید. همچنین، او را در توییتر دنبال کنید twitter.com/SeanTPendergast و او را در فیس بوک در facebook.com/SeanTPendergast لایک کنید.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر