مکزیک ترکیب مقابل آرژانتین را پیش بینی کرد – اخبار فوری بی بی سی – ۱۰۰ نفر برتر


مکزیک، بازیکن ثابت فینال جام جهانی، شنبه شب در دومین بازی گروهی خود به مصاف آرژانتین خواهد رفت.

جراردو مارتینو تنها مربی تاریخ تیم ملی آرژانتین است که در زمان هدایت تیم ملی دو فینال را از دست داده است. بومی سانتافه در رانندگی در مکزیک دچار بدبختی مشابهی شد، اما در مقیاس بسیار شدیدتر.

در حالی که ۱۲ ماه از شکست آرژانتین در فینال کوپا آمریکا مقابل شیلی فاصله داشت، مکزیک مارتینو در تابستان ۲۰۲۱ قهرمان لیگ ملت‌های کونکاکاف و جام طلایی را در دو ماه به ایالات متحده برد.

در اینجا ترکیبی است که مارتینو می تواند در برابر کشور تحویل دهنده استفاده کند.

قهرمان لوزانو

هیروینگ لوزانو گل پیروزی آلمان را در جام جهانی ۲۰۱۸ به ثمر رساند/دان مولان/گتی ایماژ

دروازه بان: گیرمو اوچوا – پس از انجام ۲۵ سیو در مسابقات در سال ۲۰۱۸، اوچوآ در سال ۲۰۲۲ با یک ضربه پنالتی زودهنگام شروع کرد.

دفاع راست: خورخه سانچز – در سال ۲۰۱۹، سانچز به CF America فاش کرد که پس از دریافت تهدید به مرگ پس از یک خطای بزرگ، «به مدت هفت ماه نمی‌توانست بخوابد».

CB: سزار مونتس – مدافع میانی تنومند ۶’۳ به عنوان توله سگ “ال کاچورو” شناخته می شود.

مدافع میانی: هکتور مورنو – مصدومیت از ناحیه پا در مرحله یک هشتم نهایی مقابل هلند در جام جهانی ۲۰۱۴ شایعات انتقال به بارسلونا را از مسیر خود خارج کرد. با توجه به بازنشستگی بین المللی خود در افق، بعید است مورنو در تابستان امسال در نیوکمپ باشد.

دفاع چپ: خسوس گالاردو – این بازیکن لوکس اهل شهر تاباسکو مکزیک است، جایی که بیسبال بازی غالب است.

نام: لوئیس چاوز – هنگامی که مارتینو در ماه آوریل اولین بازی خود را برای این هافبک انجام داد، هواداران چاوز او را با تلفن های همراه پر کردند. او به یاد می آورد: «آنها به من گفتند که قبلاً در سراسر کشور شرکت کرده ام. “من چیزی در مورد او نمی دانستم.”

CM: ادسون آلوارز – تعداد افرادی که در واقع از هافبک دفاعی به عنوان “ادیسون باوئر” صحبت می کنند را می توان با فرانتس بکن باوئر آلمانی مقایسه کرد.

نام: هکتور هررا – ستاره سابق پورتو و اتلتیکو مادرید اکنون نقش خود را در MLS بازی می کند. هررا در بیش از (دو) بازی ویدیویی هیوستون دینامو را رهبری کرده است.

RW: هیروینگ لوزانو – گران ترین بازیکن مکزیکی که از نوامبر ۲۰۲۱ برای ال تره گل تهاجمی به ثمر نرسانده است.

مهاجم: رائول خیمنز – آخرین مسابقه ای که خیمنز شروع کرد در حضور ۱۰۰۰۰ نفر در ورزشگاه ویتالیتی بورنموث بود. در مقابل لیونل مسی آرژانتینی در جام جهانی، یک منظره متضاد است.

LW: الکسیس وگا – در یک تساوی کم ۰-۰ مقابل لهستان، وگا نزدیک بود تا بن بست را در اینجا بشکند و پنج شوت زد – رقمی مشابه برای تیم لهستانی شما.

هری سیمئوس میزبان اسکات ساندرز، راز خان و جک گالاگر برای نگاهی به France 98 به عنوان بخشی از مجموعه “جام جهانی” آنها است. ما در حال انجام یک سفر به پایین خط حافظه هستیم – بخشی از ما باشید!

اگر پادکست تعبیه شده را نمی بینید، روی آن کلیک کنید اینجا برای دریافت یا گوش دادن به قسمت کامل!

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر