“میکی موس قلدر ماوریک!” – تک بسته ۱۰۰


در بخش “روز کبیسه” که توسط رسانه های جریان اصلی برای شما آورده شده است: قانون همجنس گرا نباشید مدارس فلوریدا را ممنوع می کند. جینگ بلز به خاطر شعر «ما حالا لباس همجنس گرا پوشیده ایم». و در حالی که ما آنجا هستیم: ران دیسانتیس با میکی موس “در حال جنگ” است.

از نمایندگان ادم موبایل بشنوید:

این بار، دسانتیس، یکی از دستیاران ترامپ که امسال برای انتخابات مجدد شرکت می کند اما به سختی جاه طلبی های خود را برای ریاست جمهوری ۲۰۲۴ پنهان می کند، با بزرگترین و قدرتمندترین کارفرمای ایالت مبارزه می کند.

گوناگون، متنوع برای ثبت رکورد باید وارد تالار مشاهیر مطبوعات شوید دروغ گویی در یک جمله ساده:

  • برای کسانی که معنی کلمه “حمایت” را نمی دانند، اینجا بخش مفید از ساینفلد. دونالد ترامپ هرگز رون دو ساتینز را “راهنما” یا “مشاوره” نکرد. پرزیدنت ترامپ از کمپین فرمانداری حمایت کنید در مرحله نهایی – همانطور که او انجام داد برای بسیاری از جمهوری خواهان در آستانه انتخابات میان دوره ای ۲۰۱۸، کمک رئیس جمهور به نامزدهای حزبش در انتخابات آتی یک رویداد سیاسی عادی است. شخصیت ران دیسنتیس “حمایت از ترامپ”. این به اشتباه توسط رسانه های “از نفرت ترامپ” ایجاد و تداوم یافته است..
  • هر “جاه طلبی ریاست جمهوری” ران دیسانتیس، بار دیگر، یک خلاقیت رسانه ای است. اگر حاکم «جاه طلبی ریاست جمهوری» دارد، از «تحول» استفاده می کند. انکار کامل آنها اینجا و اینجا هستند
  • و برای کسانی که فکر می کنند “دزانتیس با دیزنی جنگید”، در اینجا یک قیاس وجود دارد: برای لحظه ای تصور کنید که به یک قلمرو ارل مبتنی بر کارمیک تبدیل شده اید.
  • او اعلام می کند که از والپیپر جدید من متنفر است و از من می خواهد که آن را تغییر دهم. پس از مخالفت من، او شروع به سروصدا کرد و وقتی با نیروهای امنیتی تماس گرفتم تا او را از ملک خارج کنند، به روزنامه محلی رفت و مرا متهم به “دعوا” کرد.

فرماندار دیسانتیس تا زمانی که مدیرعامل شد هرگز دیزنی را مورد خطاب قرار نداد نمایش عمومی شروع شد. از دیزنی بود او در مورد ماهیت HB 1557 دروغ گفت رسانه شرکتی استفاده شد برای تداوم دروغ. از دیزنی بود به حاکم دسانتیس حمله کنید. این دیزنی بود که تعداد انگشت شماری از کارمندان خود را استخدام کرد برای یک شیرین کاری روابط عمومی مضحک و رقت انگیز. این دیزنی است افزایش قیمت خانواده های سخت کوش و استفاده از پول برای تامین مالی متعصبان در سمت چپ افراطی. دیزنی با مبارزه با قانون در حال تضعیف فلوریدا است مردم کشور (و بیشتر کشور) به طور کامل از آن حمایت می کنند.

دیزنی – شرکت مستقر در کالیفرنیا – نبردها را انتخاب کنید کشور دیگر جایی که هیچ اختیاری ندارند. هر کاری که دیزنی در فلوریدا انجام داد تمام شد امتیازات ویژه توسط دولت در اختیار آنها قرار می گیرد جمع آوری سودهای کلان و قدرت سیاسی – و حالا دارند دولتی را که این فرصت را به آنها داده تضعیف می کنند. و زمانی که کشور دچار رکود شد، دیزنی گوش های میکی و دامن کوتاهی را پوشید و با گریه به سمت رسانه های شرکت دوید.

از نمایندگان موبایل احمق بشنوید (ایالات متحده آمریکا امروز) طنز آرام را امتحان کنید:

مخالفان قانونی که اخیراً توسط دیسانتی ها امضا شده است، آن را “قانون همجنس گرایان نگویید” نام گذاری کرده اند. فقط به این دلیل که معلمان را از استفاده از کلمه “گی” در اطراف دانش آموزان می ترساند.”

به گزارش فاکس نیوز، درست است که همان شرکتی که ده ها سال است سعی می کند اردک های بدون شلوار را عادی کند. منبع اصلی من چیزهایی است که به طور غیرمنطقی نسبت به آنها عصبانی هستم تلاش برای استفاده از بیداری وحشیانه و رنگارنگ انیمیشن برای تخریب اخلاق آمریکایی.

اگر “منبع ارجاعی برای چیزهایی که به طور غیرمنطقی شما را آزار می دهد” ندارید – توصیه می کنم ایالات متحده آمریکا امروز. به عنوان مثال، آنها به شما احساس می کنند خیلی عصبانی معلمان نمی توانند در هنگام تدریس در مهد کودک از کلمه “گی” استفاده کنند. علاوه بر این، هنگامی که از کلمه “گی” استفاده می شود، زمینه های زیادی برای تدریس در کلاس های K-3 وجود دارد شگفت انگیز یک ابزار راحت، در واقع:

  • یک مشکل ریاضی قدیمی وجود دارد که برخی از همجنسگرایان باید چراغ را خاموش کنند
  • یک ادبیات کلاسیک باستانی برای کودکان وجود دارد هدر دو مادر دارد.
  • و برای قضات مشتاق دیوان عالی، یک چرخه زیستی اولیه وجود دارد که شامل تعریف «زن» است.

تلاش رقت انگیز USA Today برای طنز ادامه داد:

“اما همه ما می دانیم [HB 1557] این یک گام کاملا منطقی برای کمک به والدین است که وانمود کنند افراد LBGTQ وجود ندارند.

اگر نمی دانستید، دیزنی فقط یک شرکت سرگرمی بی گناه است که کارتون هایی درباره حیوانات حیاط خلوت می سازد و به طور دوره ای به کودکان پیش دبستانی شما یادآوری می کند که “افراد LBGTQ عمل کنید این یک درس بسیار مهم برای بچه‌های زیر هشت سال است که والدین آن‌ها مسئولیت کافی برای بردن آنها به یک سفر فرهنگی به سانفرانسیسکو یا حداقل تامپا پراید را ندارند. اما فقط برای سه بار، می‌توانید در روزهای همجنس‌بازی دیزنی شرکت کنید. جایی که کودکان پیش دبستانی شما یاد خواهند گرفت مدرسه همه چیزهایی را دارد که آنها باید بدانند. مراقبت های تفکیک شده بر اساس جنسیت اما از این سوال می ترسیدم

تماس ایالات متحده آمریکا امروزوقتی برادرزاده ۶ ساله شما از تماشای اردک‌های بدون شلوار خسته می‌شود، در اینجا یک سرگرمی هیجان‌انگیز ساخته دیزنی برای او وجود دارد که از آن لذت ببرد:

«قرمز» با درجه PG داستان دختر سیزده ساله‌ای است که هرگاه احساسات عاطفی از جمله تنش جنسی را احساس کند، لعنت خانواده‌اش را به ارث می‌برد و به یک پاندای قرمز تبدیل می‌شود، از درج تنش جنسی، بسیار نامناسب است. در فیلمی که جوانان را هدف گرفته است. فرزندان.

USA Today:

در یکی از عناوین اخیر وب سایت فدرالیست آمده است: «مدیران دیزنی اعتراف می کنند: البته ما بچه های شما را می سازیم. این ادعا به نظر من تکان دهنده است فقدان کامل شواهد این از هر نظر صادق است.

ظاهراً ایالات متحده هرگز از سرفصل مقاله فدرال امروز عبور نکرد زیرا با ارسال ایمیل دستورات راهپیمایی روزانه از مسائل رسانه منحرف شد. سه جمله در مقاله فدرالیسم راهنما ارائه می دهد چه کسی – کدام ایالات متحده آمریکا امروز ادعاهای “کمبود”. ورود رایگان از دیزنی که بچه های شما در حال تمیز کردن آن هستند:

بیایید بیشتر از فروشندگان احمق تلفن همراه (CBS) بشنویم

فرماندار ران دیسانتیس و جمهوری خواهان در سایر ایالت ها در حال برنامه ریزی یک مبارزه بزرگ علیه دیزنی هستند.

“این واقعاً یک شات در سراسر قوس است، برای تلاش و هماهنگ کردن دیزنی – در صورت تمایل – میکی ماوس – با فرماندار دیسانتیس.”

پس از اینکه تلاش صادقانه آنها برای ارائه نادرست قوانین HB 1557 فلوریدا با شکست مواجه شد، رسانه ها به تلاش های غیرصادقانه ای روی آوردند تا دیزنی را به عنوان “قربانی” نشان دهند که توسط فرماندار قدرتمند فلوریدا مرعوب شده است. برخی حتی از بی احترامی به کمک های انتخاباتی دیزنی به جمهوری خواهان ابراز ناراحتی می کنند:

دیزنی یکی از مشارکت کنندگان اصلی کمپین های فلوریدا، عمدتا جمهوری خواهان بوده است و از ابتدای سال ۲۰۲۱ بیش از ۲.۱ میلیون دلار به نامزدها و کمیته ها کمک کرده است. این شرکت قبلاً ۵۰۰۰۰ دلار برای مناقصه برای انتخاب مجدد DeSantis در سال جاری اهدا کرده بود.

توجه رسانه های جریان اصلی: در فلوریدا، نفوذ سیاسی دیگر یک معامله نیست.

برخلاف جمهوری خواهان در باتلاق سال گذشته، فرماندار فلوریدا به “مزاحمین دره سیلیکون”، کلاه گیس های شرکت های بزرگ یا اراذل و اوباشی که در توییتر بیدار می شوند، پاسخ نمی دهد. این فرماندار به مردم سنتی و سخت کوش فلوریدا پاسخ می دهد. او وفاداری و حمایت را به دست آورد و آن را به بالاترین قیمت نفروخت.

همچنین، ایالات متحده آمریکا امروز: به کمدین های جدید نیاز دارید.

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفاً کمک مالی کوچکی به ما کنید یک فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه‌نگاری محافظه‌کار – یا اطلاع رسانی. متشکرم.

منبع انجمن برای مقاله اصلی RWR.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر