نان تست بیکن ، تخم مرغ و آووکادو


دستور تهیه توسط: جورد پسر هارت ihartnutrition.com |: استایل و عکاسی توسط: زیتون و انبه

این دستور نان تست آووکادو که سرشار از پروتئین ، چربی های سالم ، کربوهیدراتهای تقویت کننده انرژی و سبزیجات سالم است ، برای یک صبحانه سریع و یا پذیرایی از مهمانان در دفعه بعد صبحانه مناسب است. این قطعه کوچک از بهشت ​​که توسط Jord son Hart در ihartnutrition.com ایجاد شده است ، شما را مجبور می کند روز خود را شروع کنید: بالا.

1 تکه نان سبوس دار یا مخمر مورد علاقه شما
½ آووکادو ، خرد شده
1 تخم مرغ آب پز نرم
2-3 تکه بیکن بوقلمون

1 برای تهیه پیاز قرمز تفت داده شده ، پیاز خرد شده را به یک شیشه ماسون اضافه کنید ، با سرکه ، آب داغ ، شکر نارگیل ، نصف قاشق چایخوری نمک دریا بپوشانید. پیاز را با چنگال آغشته کنید تا با مخلوط پوشانده شود. کنار بگذارید. اشاره. پیاز قرمز ترشی زمانی بهتر است که حداقل 30 دقیقه ترشی شود ، بنابراین حتماً آن را یک شب بپزید یا یک شب در یخچال بگذارید.

2: تخم مرغ ها را در قابلمه ای با آب بریزید و آب را به جوش بیاورید. بعد از جوشاندن حرارت را خاموش کنید ، اما قابلمه را به مدت 6 دقیقه روی عنصر نگه دارید. وقتی زمان تمام شد ، بلافاصله آبکش کنید و تخم مرغ ها را در حمام یخ (با یک کاسه کوچک از تکه های یخ پر از آب سرد) قرار دهید. اجازه دهید تخم مرغ ها به مدت 5 دقیقه خنک شوند ، سپس برداشته و تمیز کنید. اشاره. اگر ترجیح می دهید تخم مرغ آب پز نرم تری داشته باشید ، به جای آن 5 دقیقه بپزید.

3: در همان زمان ، چندین تکه بیکن بوقلمون را روی حرارت متوسط ​​متوسط ​​بالا بپزید تا از هر دو طرف قهوه ای یا ترد شود.

4: نیمی از آووکادو را در یک کاسه بریزید و با چنگال خرد کنید.

5: نان تست روی آووکادوی خرد شده. نمک دریا را کمی له کنید. بقیه مواد را به ترتیب زیر مرتب کنید: پیاز ترشی ، بیکن بوقلمون ، تخم مرغ نرم (نصف اندازه).

6: آروگولا ، تکه های چیلی ، نمک و فلفل را به مزه اضافه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید