نتفلیکس به تازگی یک نمایش واقعی منتشر کرده است که ممکن است واقعاً وحشتناک نباشد


علیرغم برخی مطبوعات بد اخیر پیرامون نتفلیکس – از جمله کاهش تعداد مشترکین که منجر به موجی از اخراج در دستگاه پخش جریانی شد – این شرکت همچنان به سرمایه گذاری و افزودن عناوین جدید به کتابخانه عظیم محتوای خود ادامه می دهد. یکی از جدیدترین موارد اضافه شده طلای دزدان دریایی جزیره آداکمجموعه مستند واقعیت ۸ قسمتی هم اکنون از روی پلتفرم پخش می شود.

همچنین می توان گفت که برشی بالاتر از سایر عناوین هم سبک در نتفلیکس است.

طلای دزدان دریایی جزیره آداک در حال پخش در نتفلیکس

خلاصه: جزیره کوچک آداک متعلق به ایالات متحده، زمانی یک پایگاه نظامی در طول جنگ جهانی دوم بود. در دهه ۱۸۸۰، این مکان همچنین مکانی بود که یک شکارچی فک روسی یک انبار طلا را دفن کرد. پس از ۱۴۰ سال مقداری از طلای آن پیدا و استخراج شده است. در همین حال، سریال نتفلیکس تیمی از شکارچیان گنج را دنبال می کند که سعی می کنند بقیه را پیدا کنند. این کشف، جای تعجب نیست که می تواند میلیون ها دلار ارزش داشته باشد.

شهردار امیدوار است که یافتن گنج آینده بهتری را برای آداک به ارمغان بیاورد. فهمیدیم شهرش ۴۵ نفر است.

تیم شکارچیان گنج که او به جمع آوری آنها کمک می کند شامل سازندگان ابزار، جغرافیدانان و یک متخصص خنثی سازی مهمات است. مانند طلای دزدان دریایی جزیره آداک همانطور که پیشرفت می کند، متوجه می شویم که شکارچیان گنج قصد دارند ۵ درصد از یافته های خود را بین خود تقسیم کنند. علاوه بر این، بقیه غارت ها به شهر آداک می رود. به عبارت دیگر، این می تواند یک جایزه بزرگ برای همه افراد درگیر باشد.


حداقل فعلا طلای دزدان دریایی جزیره آداک در مقایسه با سایر نسخه های اخیر نتفلیکس، کمی ناامید کننده است. با این حال، اگر برنامه های واقعیت مورد علاقه شما هستند، عناوین زیادی در نتفلیکس وجود دارد که می توانید در همین راستا تماشا کنید.

در زیر پیوندها و توضیحات تعدادی از بزرگترین عناوین پخش واقعیت مدرن را خواهید یافت. از جمله همه چیز از مجموعه درباره آژانس‌های املاک و مستغلات زیبا در منطقه لس آنجلس، که به تازگی برای فصل‌های ۶ و ۷ بازسازی شده‌اند. مجموعه‌ای به نام «دانه‌های برف» به تازگی منتشر شده است.


  • کوه دانه برف: “راست می گویی یا به عشق سختی نیاز داری؟ در این سریال ده مرد جوان لوس واقعیت طبیعت را بدون شبکه ایمنی والدین خود زندگی می کنند.
  • یک جهنم: “مجردهای رومینگ آماده برای جستجوی عشق در جزیره ای متروک هستند و فقط می توانند به عنوان یک زوج برای شب های عاشقانه در بهشت ​​فرار کنند.”
  • یک نفر به فیل غذا می دهد:”همه ریموند را دوست دارند خالق آن، فیل روزنتال، با لذت بردن از غذاها و فرهنگ محلی در بانکوک، لیسبون، مکزیکوسیتی و موارد دیگر به سراسر جهان سفر می کند.
  • فروش غروب آفتاب: “عوامل نخبه گروه اوپنهایم زندگی لوکس را به خریداران ثروتمند در لس آنجلس می فروشند. روابط همه چیز است و این اغلب به معنای درام بزرگ است.
  • امپراتوری بلینگ: “هنرمندان ثروتمند آسیایی و آسیایی-آمریکایی را در لس آنجلس دنبال کنید زیرا در این سریال واقعیت جذاب، مهمانی و درام را تجربه می کنند.”

پوشش بیشتر نتفلیکس: برای اخبار بیشتر نتفلیکس، آخرین فیلم ها و سریال های نتفلیکس را تماشا کنید.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر