نجات گام به گام جهان – Sep Mag


مهم نیست که کسی خود را چگونه می بیند، باید موفقیت ها، شکست ها و مشکلات او را بپذیرد و تصدیق کند. هویت متمایز یک فرد زمانی شکل می گیرد که راه خود را طی می کند و تأثیری ماندگار بر جهان می گذارد.

در حین بحث در این مورد، ذکر نکردن باشگاه جنگل سخت است. او در ۱۲ دسامبر ۲۰۱۰ با عشق زندگی خود، پاتریشیا مونترولا، در کلیسای کوچک گوادالوپ در پارک اکولوژیک Xcaret در کوئینتانا رو، مکزیک ازدواج کرد. پاتریشیا، خواننده و هنرپیشه مشهور مکزیکی، با فارست در باغ پشت بام یک هتل بوتیک در لس آنجلس ملاقات کرد. از ملاقات در آن پشت بام و ارسال ایمیل به یکدیگر چند هفته بعد تا عاشق شدن، این زوج تصمیم گرفتند در اواخر آن سال با هم ازدواج کنند، حتی اگر پاتریشیا ۱۱ ساله است.

در حالی که این تفاوت سنی هرگز برای فارست و پاتریشیا قابل توجه نبود، اما توجه رسانه ها را به خود جلب کرد. فارست اکنون به این دلیل که جوانترین شوهر پاتریشیا در سن ۱۱ سالگی است، مشهور است. در حالی که فارست هیچ احساس منفی در مورد این موضوع ندارد، مشخص می شود که او مردی با استعدادها و استعدادهای فراوان است. او هویت خاص خود را دارد و کار او شایسته شناسایی و قدردانی است.

مردی که هدفش نجات دنیا و مردم است

او علاوه بر اینکه شوهر پاتریشیا است، به عنوان یک مدل و بازیگر نیز شناخته می شود. او در کمپین های جهانی برندهایی مانند سیکو، فراگامو، دوکاتی، آودا و سامسونگ حضور داشته است. او در سال ۲۰۱۲ در فیلمی به کارگردانی تیم راس در فیلم سینمایی بی صدا بازی کرد.اگرچه او نقش کوچکی را بازی کرد، اما همچنان به خاطر مهارت های بازیگری اش مورد قدردانی قرار گرفت. علاوه بر این، او با پاتریشیا در یک موزیک ویدیو برای آهنگ Gracias به کارگردانی Issey Cerfati ظاهر شد.

بیشتر مردم فارست را با این امر می شناسند و از موفقیت های زیادی که وی تحت نام خود کسب کرده بی اطلاع هستند.

فارست متولد ۲۰ جولای ۱۹۸۲ در کالیفرنیا، آلمانی و ایرانی تبار است. او همچنین از طریق پدرش تأثیراتی از تبار روسی، لهستانی، ایرلندی و اسکاتلندی دارد. مدلینگ یا بازیگری چیزی است که بیشتر به خاطر آن شناخته شده اید، نه آن چیزی که رویاهایتان را در سر می پرورانید یا برایش برنامه ریزی کرده اید. او پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه کالیفرنیا، مدرک لیسانس خود را در رشته مهندسی زیستی دریافت کرد. او همیشه به زندگی دوستدار محیط زیست اختصاص داشت که او را به مهندسی زیستی سوق داد. او قبل از انجام تحقیق و توسعه در Genentech در سانفرانسیسکو، کارآموز ناسا بود.

فارست همراه با جو بوون، EcoFlip را توسعه داد، یک شرکت فناوری سبز که بر اساس اشتیاق او به سبک زندگی دوستدار محیط زیست تأسیس شده است. این شرکت با نصب پنل های خورشیدی و سایر راه حل های انرژی، زندگی سبز را ترویج می کند. او با دانشی که از تغییرات آب و هوایی و تمایلش به نجات جهان دارد، ارتباط خوبی با آب و هوا دارد.

او علاوه بر کمک به افرادی که برای زندگی خود تلاش می کنند، آرزو دارد به کسانی که هر روز برای زنده ماندن تلاش می کنند کمک کند. او علاوه بر محیط بان بودن، به سلامت انسان نیز اهمیت می دهد. او به عنوان یک متکلم، روانشناس و روحانی، علایق عمیقی در این زمینه ها دارد. او همچنین به قدرت شفای معنوی و اینکه چگونه می تواند مثبت را به زندگی فرد بیاورد اعتقاد دارد. این باعث شد که او مجله Love Angeles و TheSelf را ایجاد کند. سلامت معنوی و اخبار مثبت در این دو رسانه مورد بحث قرار می گیرد. فارست همچنین مدیر بازاریابی جهانی برای US Primetime است که در سطح بین‌المللی به خاطر کتاب‌ها و فیلم‌های پرفروش The Secret شناخته می‌شود.

دارایی خالص باشگاه فارست حدود ۱۴ میلیون دلار است. همسرش پاتریشیا و سه پسرش از جمله دوقلوها برایش عزیز هستند. در هر بخشی که قدم می گذارد، اثری از خود بر جای می گذارد و هویت و جایگاه واقعی خود را ثابت می کند. در هر بخشی که قدم می گذارد، اثری از خود بر جای می گذارد و هویت و جایگاه واقعی خود را ثابت می کند.
[ad_2]رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر