نحوه گرم شدن قبل از بدنسازی || قبل از ورزش ورزش کنید ||


نحوه گرم کردن بدن قبل از بدنسازی / گرم کردن قبل از تمرین

با این برنامه های گرم کردن سریع و همه کاره از برنامه بدنسازی خود نهایت استفاده را ببرید. فقط در 15 دقیقه شما برای هر برنامه ورزشی که انجام دهید آماده خواهید بود. یک فرد مناسب که به تناسب اندام اختصاص داده است: قوی ، می خواهد حداکثر تمرین را انجام دهد. هیچ کس 100٪ مواقع کار فوق العاده ای انجام نمی دهد ، اما هیچ احساسی بهتر از خروج از ورزشگاه یا اضافه بار با دانستن اینکه تمرین خوبی داشته اید وجود ندارد.

خلاصه نحوه گرم کردن بدن قبل از بدنسازی

 • هدف اصلی آموزش عمومی است
 • نوع سابق تمرینات: جداگانه جدا شده}
 • سطح آموزش: مبتدی
 • مدت زمان برنامه 8 هفته است
 • مدت زمان هر دوره 15 دقیقه است
 • تجهیزات لازم: هالتر ، نوار ، وزن بدن ، استوانه فوم ، کتری

ما باید در مورد آن صحبت کنیم نحوه گرم کردن بدن قبل از بدنسازی بیایید صحبت کنیم. چقدر زمان خود را برای گرم کردن برای آمادگی برای تمرینات آینده اختصاص می دهید؟ برای بیشتر مردم ، این گرم کردن شامل حرکات دست ، چند حرکت کششی است و سپس بلافاصله به وزنه روی می آورند. صرف زمان کوتاه برای آماده شدن برای هر دوره می تواند بر آینده هر مجموعه و حداکثر اثربخشی آن تأثیر بسزایی بگذارد. علاوه بر آرامش ماهیچه ها ، سیستم قلبی عروقی ، تنفسی ، عصبی و حتی اسکلتی شما نحوه گرم کردن بدن قبل از بدنسازی 15 دقیقه وقت بگذارید تا ذهن خود را آماده کنید. همچنین می تواند خطر آسیب جدی را به حداقل برساند ، زیرا بدن شما قبلاً به یک شروع جدی عادت کرده است.

قبل از تمرین بدن خود را گرم کنید
قبل از تمرین بدن خود را گرم کنید

نحوه گرم کردن بدن قبل از بدنسازی

باید بدانید که کشش عضلات سرد هرگز ایده خوبی نیست. این یک راه آسان برای آسیب رساندن به خود قبل از شروع تمرین است. همیشه باید حرکات را قبل از کشش انجام دهید. حتی یک کار ساده ، مانند پیاده روی سه دقیقه ای ، می تواند به گرم نگه داشتن شما کمک کند. حرکات کششی بعد از حرکت دادن بدن می تواند مفید باشد. راه دیگر گرم کردن م isثر تمرکز بر تثبیت است. چنین موقعیت هایی پلانک و: اسکو: این می تواند در بیدار کردن آن رشته های ماهیچه ای بسیار مثر باشد. آنها همچنین می توانند به بهبود دامنه حرکت و توانایی انقباض کمک کنند.

سه روش معمول برای گرم کردن بدن

شما هر بار که ناحیه خاصی از بدن را تمرین می کنید از سه یا چهار تمرین یکسان استفاده نمی کنید ، زیرا بدن می تواند خود را با این حرکات وفق دهد. به همین دلیل استفاده از برخی از تمرینات گرم کردن ایده خوبی نیست. تنوع می تواند هم چاشنی زندگی و هم تناسب اندام باشد. به همین دلیل شامل سه روال 15 دقیقه ای است تا بتوانید از وقت خود حداکثر استفاده را ببرید. علاوه بر پیاده روی در ابتدای هر تمرین ، تمرینات مختلف و فرصت های کاری زیادی وجود دارد. آنها نه تنها به شما کمک می کنند تا برای تمرین بعدی خود آماده شوید ، بلکه می توانند به شما کمک کنند تا ورزشکار بهتری شوید. چند نکته جالب در زمینه نحوه گرم کردن بدن قبل از بدنسازی :

 • این برنامه گرم کردن را با خیال راحت در برنامه درسی خود اجرا کنید. تمرین عایق فعلی شما درنهایت تعیین می کند که چند بار در هفته از هر نوع گرمایش استفاده می کنید.
 • این برنامه گرم کردن را با خیال راحت در برنامه درسی خود اجرا کنید. تمرین عایق فعلی شما درنهایت تعیین می کند که چند بار در هفته از هر نوع گرمایش استفاده می کنید.
 • این برنامه گرم کردن را با خیال راحت در برنامه درسی خود اجرا کنید. تمرین کنونی شما در نهایت تعیین می کند که چند بار در هفته از هر نوع گرم کردن استفاده می کنید.
 • اگر نمی توانید با این تمرینات یا زمان توصیه شده تکرار کنید ، بهترین کار را برای بهبود انجام دهید.
 • بهتر است به جای پیاده روی از گزینه های دیگری که در دسترس شماست مانند دستگاه هوازی استفاده کنید. این تمرینات طوری طراحی شده اند که افراد بتوانند آنها را انجام دهند. اگر فکر می کنید این کمک می کند ، به سراغ گزینه ها یا گزینه های پیچیده بروید.

نحوه گرم کردن بدن قبل از ساخت عضله پایین بدن

این برنامه ای است که می تواند توسط برخی از کامیون های متوسط ​​و پیشرفته که می خواهند روی قسمت های خاصی از بدن تمرکز کنند استفاده شود. این برنامه را با هر برنامه پای روزانه ادغام کنید و به نتایج دلخواه برسید. این امر به ویژه در مورد ماهیچه های پایین تنه صادق است. یک مثال تمرین پیچاندن رول فوم به دور بدن است. اگر استوانه فوم ندارید ، از آن برای ساخت یک توپ تنیس یا استوانه دارویی استفاده کنید. شامل حرکت یک پا و نگه داشتن آن است. تمرکز کنید تا بتوانید کشش و انقباض ناحیه مورد نظر را احساس کنید. در نهایت ، حرکاتی برای مرکز شانه ها وجود دارد: شانه ها. این به این دلیل است که آنها می توانند نقش ثانویه ایفا کنند. به اسکات فکر کنید. ماهیچه های اصلی شما باید بتوانند خم شده و بدن شما را تثبیت کنند. شانه ها هالتر هستند ، بنابراین باید آماده شوند.

بنشینید هفت تکرار / زمان: سخت نگیر
پیاده روی سریع 1: 30 دقیقه 30-45 ثانیه
وزن ایستاده 1: 15: 30-45 ثانیه
رول را به طرف بدن بچرخانید 1: 30 ثانیه در هر طرف 30-45 ثانیه
ددلیفت وزن بدن یک پا 1: 15 ، در هر طرف 30-45 ثانیه
اسکات بدون وزنه 1: 15: 30-45 ثانیه
اسکات بی وزن (نگه دارید) 1: 30 ثانیه 30-45 ثانیه
فرد چاق 1: 30 ثانیه 30-45 ثانیه
پلانک 1: 30 ثانیه 30-45 ثانیه
کشیدن طناب 1: 15: 30-45 ثانیه

حتما بخونید. کاهش سریع وزن با 4 روش در روز در جهان

نحوه گرم کردن قبل از بدنسازی برای عضلات بالای بدن

افرادی که تازه شروع به کار کرده اند می توانند از این رژیم ورزشی گرم کردن استفاده کنند. این که آیا شما یک برنامه ورزشی جداگانه را دنبال می کنید یا بالاتنه خود را در یک جلسه تمرین می دهید ، این است نحوه گرم کردن بدن قبل از بدنسازی قابل استفاده برای هر برنامه ورزشی بدنسازی. هیچ پشتیبانی ساکن در آن وجود ندارد ، اما این حرکات غیرطبیعی برای هدف قرار دادن پشت ، بالای کمر یا حتی دوسر مفید خواهد بود. نشستن و دراز کشیدن عضلات اصلی شکم را به چالش می کشد: تکیه به بالا بردن دمای بدن و آماده سازی پاها برای ایجاد ثبات در بدن در برخی از تمرینات بالاتنه کمک می کند.

حتما بخونید. تمرینات تقویت عضلات بالای بدن

گرم کردن قبل از تمرین به اندازه ثبت یک رکورد شخصی جدید یا دنبال کردن پمپاژ عضلانی هیجان انگیز نیست ، اما وقت گذاشتن برای آماده شدن برای این 15 دقیقه می تواند تجربه را حتی بهتر کند. اگر نمی توانید زمین مناسب را بدست آورید ، نمی خواهید ناامید شوید ، بنابراین روی یک فرد خوب سرمایه گذاری کنید. از آنها صبح یا زمانی که احساس می کنید نیاز به انجام کاری دارید استفاده کنید. اگر به مدت طولانی بنشینید ، گرم کردن کل بدن می تواند بسیار مفید باشد. این برنامه ها را اجرا کنید و آنها را به کار خود تبدیل کنید و مزایا را احساس کنید.

برای مشاهده سایر مقالات مرتبط با این مقاله ، به صفحه آن بروید تمرینات و تغذیه و برای مشاهده سایر مقالات در صفحه دفترچه خاطرات کیمیاگری دیدن.

دیدگاهتان را بنویسید