نسخه خشونت در رابطه امروز – سپ مگ


پرچم های قرمز، پرچم های سبز: نسخه ای از خشونت در روابط امروزی

آیا آنها به گونه ای عمل می کنند که عاری از رهایی باشد؟ یا سوایپ بعدی به چپ یا راست است؟

یادگیری تشخیص علائم قرمز و سبز روابط می تواند به شما کمک کند که آیا پاسخ مثبت یا خیر را خواهید داد. پرچم های قرمز نشانه های هشدار دهنده رفتار ناسالم و احتمالاً تهاجمی هستند. با این حال، پرچم های سبز نشانه خوبی از یک رابطه سالم است.

آیا نشانه های یک رابطه ناسالم یا سوء استفاده را می شناسید؟ اکثر مردم نمی دانند که مورد سوء استفاده قرار می گیرند. بر اساس گزارش ائتلاف ملی علیه خشونت خانگی، از هر چهار زن یک نفر و از هر نه مرد یک نفر خشونت شریک جنسی را تجربه می کنند. خشونت شریک صمیمی همه را به نوعی تحت تأثیر قرار می دهد. فرد ممکن است شخصی را بشناسد که خشونت شریک صمیمی را تجربه کرده یا در یک رابطه توهین آمیز بوده است.

چهارشنبه، ۱۳ آوریل، از ساعت ۶ تا ۸ بعد از ظهر، در مرکز خانواده Walker 1117-1118 در Pat Walker Healthcare، به مربیان همتایان RESPECT بپیوندید تا پرچم قرمز و سبز روابط را بررسی کنید. چندین نوع سوء استفاده شناسایی خواهد شد و تأثیر آنها بر سلامت درک خواهد شد. علاوه بر این، ما پرچم های قرمز و سبز را در پیام های متنی و رسانه های اجتماعی شناسایی خواهیم کرد. در پایان شب با یک بازی تعامل خواهیم داشت. از همه دانش آموزان دعوت می شود تا در این رویداد شرکت کنند و ما آنها را تشویق می کنیم که از این فرصت برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد روابط سالم استفاده کنند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر