نشریه سالانه حقایق، ارقام و روندها که جزئیات کار این بخش را شرح می دهد اکنون در دسترس است


هر سال، ما حقایق، ارقام و روندها را ایجاد و توزیع می کنیم، جایی که می توانید اطلاعات دقیق و دقیقی درباره کار هشت بخش در این بخش بیابید. این کتاب نشان می‌دهد که چگونه کارکنان ما هر روز ماموریت ما را انجام می‌دهند: ارتقای سلامت، ایمنی و استقلال آیداهوایی‌ها.

حقایق، ارقام و روندها سال مالی ایالت (SFY) 2022 را پوشش می دهد که از ۱ ژوئیه ۲۰۲۱ تا ۳۰ ژوئن ۲۰۲۲ ادامه دارد.

به دلیل بیماری همه گیر، کسانی که ما به آنها خدمت می کنیم با وزارت بهداشت عمومی و نحوه کار مقامات دولتی برای حمایت و اطلاع رسانی به جامعه و شرکای جامعه ما بیشتر آشنا می شوند. با این حال، این بخش همچنین دارای هفت بخش دیگر است که بر روی خدمت به ساکنان آیداهو یا حمایت از کسانی که به آیداهو خدمت می کنند تمرکز می کنند.

علاوه بر بهداشت عمومی، بخش‌های این دپارتمان عبارتند از Medicaid، خدمات خانواده و جامعه، سلامت رفتاری، مراقبت (اتکاء به خود)، صدور مجوز و صدور گواهینامه، خدمات اداری، و خدمات اطلاعات و فناوری. کارمندان ما در حسابداری، تجزیه و تحلیل داده ها، مدیریت مراقبت های بهداشتی، تحقیقات، اپیدمیولوژی، سم شناسی، مددکاری اجتماعی، سلامت روان، پرستاری، مدیریت شبکه، خدمات مشتری، ارتباطات، مدیریت برنامه و موارد دیگر تجربه دارند. مهارت ها و دانش کارکنان ما گسترده و متنوع است، اما همه کارمندان ما در یک چیز مشترک هستند و آن تمایل آنها برای خدمت به مردم آیداهو است.

من نزدیک به سه سال است که در این بخش هستم و همچنان از تعهد کارمندانمان به مردم آیداهو شگفت زده هستم. آنها در ارادت خود به کسانی که به آنها خدمت می کنند وفادار هستند.

اگر علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد کار کارکنان و بخش ما هستید، به شما توصیه می کنم برای خواندن حقایق، ارقام و روندها وقت بگذارید.

نقطه عطف تاسف بار در گسترش همه گیری

چند روز پیش، به نقطه عطف بسیار غم انگیزی در شیوع بیماری همه گیر رسیدیم – بیش از ۴۰۰۰ ساکن آیداهو اکنون بر اثر COVID-19 جان خود را از دست داده اند، از جمله بیش از ۱۰۰۰ نفر در مراکز مراقبت طولانی مدت.

نبرد ما با این بیماری هنوز به پایان نرسیده است. اگر واکسنی نزده اید، توصیه می کنم این واکسن را انجام دهید. اگر واجد شرایط دریافت دوز تقویت کننده COVID-19 هستید، به شما توصیه می کنم که دوز تقویت کننده را در نظر بگیرید. حتی با جایگزین جدید، واکسن و دوز تقویت کننده بهترین و ثابت ترین راه برای محافظت از خود و عزیزانتان در برابر بیماری و مرگ جدی است.

از Vacines.gov برای پیدا کردن یک مکان در نزدیکی خود استفاده کنید، سپس برای تعیین قرار ملاقات با آنها تماس بگیرید یا از وب سایت آنها بازدید کنید.

آخر هفته ای سالم و سلامت برای همه آرزو دارم.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر