نشست جامعه میزبان EPA در سنت. چارلز در مورد نگرانی های آب چاه – ساز غربی


خیابان چارلز، مو. صدها نفر در سالن یادبود در سن پترزبورگ. چارلز روز پنجشنبه برای پاسخ در مورد چاه های آب آلوده شهر.

ساکنان می خواهند بدانند چه کسی مسئول آلودگی است و چرا دولت مسئولین را مجبور به پاکسازی نمی کند.

طبق گزارش آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده (EPA)، آلودگی در سطح سفره های زیرزمینی است. مقامات سازمان حفاظت محیط زیست گفتند که آنها دستور یا توصیه ای به شهر برای بستن چاه های آب نداده اند. آنها گفتند که چاه ها در سطح قابل قبولی برای آب آشامیدنی قرار دارند، اما مسئولان شهری گفتند که یک شرکت مستقل خلاف این را گفته است.

شهردار دان بورگمایر گفت: “ما از آنها می خواهیم که مسئولیت را بپذیرند، و اینطور نیست که آنها بخواهند ما مسئولیت را بپذیریم، آنها فقط نمی خواهند آن را بپذیرند.”

سازمان حفاظت محیط زیست گفت که آمرن میسوری هر دو هفته یک بار در دو محل چاه نمونه برداری می کند و از ژانویه این کار را انجام داده است. شهر گفت که امرین قبلاً توافق نامه ای را امضا کرده بود که شهرداری گفت که شرکت های خدمات شهری مسئولیت آن را دارند.

سخنگوی آمرن میسوری بیانیه زیر را صادر کرد:

“ما از میزبانی EPA در انجمن امشب، پاسخ به سوالات جامعه و به اشتراک گذاری اطلاعات اضافی قدردانی می کنیم. دانستن اینکه EPA می گوید آب آشامیدنی در سنت چارلز و جوامع اطراف آن بی خطر است، مایه اطمینان است.

ما همچنین با EPA موافقیم که آزمایش و تجزیه و تحلیل بیشتری مورد نیاز است. همانطور که امشب همه شنیده اند، منبع ماده شیمیایی یافت شده در City Well 6 ناشناخته است. آمرن میسوری قویاً از آزمایش‌های اضافی تحت رهبری EPA در این منطقه در سال جاری با همکاری همه طرف‌ها برای شناسایی منبع پشتیبانی می‌کند. برای سال ها، ایالت میسوری، شهر St. چارلز و آژانس حفاظت از محیط زیست و دپارتمان منابع طبیعی میسوری به طور مشترک روی این موضوع کار می کنند. ما قصد داریم این کار را ادامه دهیم.”

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر