نظرسنجی‌ها نشان می‌دهد که حزب جمهوری‌خواه در رقابت‌های اصلی پیشتاز است در حالی که پلوسی و بایدن دموکرات‌ها را برای کار روی اقتصاد تحت فشار قرار می‌دهند. – وبشو تک


جو بایدن می گوید حزب جمهوری خواه هیچ پلت فرمی ندارد: من نمی دانم آنها چه می خواهند

در حالی که کمتر از سه هفته تا اظهار نظر رأی دهندگان در انتخابات میان دوره ای باقی مانده است، رئیس جمهور جو بایدن قول داده است که از حقوق باروری زنان در برابر تهدیدهای کنگره تحت کنترل جمهوری خواهان محافظت کند، که به گفته او هرگونه قانون ملی سقط جنین را وتو می کند. ممنوع کردن.

رئیس‌جمهور جمهوری‌خواهان را فاقد پلتفرم توصیف کرد و گفت که نمی‌داند آنها برای چه چیزی به جز نابود کردن همه آنچه در دولتش به دست آورده‌اند، ایستاده‌اند.

در همین حال، یک نظرسنجی جدید نشان می دهد که فرماندار جمهوری خواه گرگ ابوت با ۱۱ امتیاز از بتو ​​اورورک دموکرات تگزاس پیشی گرفته است. نظرسنجی دیگری در فلوریدا نشان داد که فرماندار ران دیسانتیس نسبت به چارلی کریست همان برتری دارد. به نظر می رسد رقابت سنای پنسیلوانیا بین جان فترمن و دکتر مهمت اوز در حال کاهش حاشیه های خطا است.

آقای بایدن طرحی را برای کاهش قیمت بنزین در بحبوحه تورم بالا ارائه کرد و قول داد که حقوق سقط جنین را در قانون لحاظ کند. با توجه به نگرانی رای دهندگان در مورد اقتصاد و قیمت مصرف کننده بیش از هر چیز، نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان، دموکرات ها را تحت فشار قرار می دهد تا “پیام واضح و قانع کننده” در مورد این موضوع دریافت کنند.

آخرین اخبار سال ۲۰۲۲ را دنبال کنید بین کلاس ها زیر

۱۶۶۶۵۹۳۰۵۶

چگونه آریزونا به نقطه صفر برای تلاش های جمهوری خواهان برای براندازی انتخابات تبدیل شد

منکران انتخابات جمهوری خواه در حال رقابت برای سمت هایی برای نظارت بر انتخابات آتی در آریزونا هستند. اگر آنها پیروز شوند، می توانند دموکراسی انتخاباتی را در ایالات متحده بر هم بزنند.

گزارش ویژه توسط ریچارد هال و الکس وودوارد.

علیشاه رحمان سرکار۲۴ اکتبر ۲۰۲۲ ۰۷:۳۰

۱۶۶۶۵۸۹۴۰۰

دختر MLK به کری لیک پاسخ می دهد که می گوید در حزب جمهوری خواه بزرگ می شد

خانم لیک، فرماندار امید جمهوری‌خواه آریزونا، در یک رویداد کمپین انتخاباتی روز چهارشنبه گفت که مارتین لوتر کینگ جونیور اگر امروز زنده بود به اصطلاح «اولین جمهوری‌خواه» یا شریک ماگا بود.

پس از اینکه اظهارات عجیب خانم لیک خشم در رسانه های اجتماعی را برانگیخت، مارتین لوتر کینگ، دختر جونیور، به دلیل نادیده گرفتن “تجارت و اعتقادات اساسی” پدرش، مانند پایان دادن به سرکوب رای دهندگان و رفتار محترمانه با مردم، از جمله مهاجران، به او حمله کرد.

الیور اوکانل۲۴ اکتبر ۲۰۲۲ ۰۶:۳۰

۱۶۶۶۵۸۲۲۲۵

آیا دموکرات ها در فرصتی برای به دست آوردن مجدد کرسی سنا در کارولینای شمالی خواهند خوابید؟

اریک گارسیا گزارش می دهد که دموکرات ها از سال ۲۰۰۸ تاکنون کرسی در کارولینای شمالی به دست نیاورده اند و ممکن است یک نامزد قوی روی میز باقی بگذارند.

الیور اوکانل۲۴ اکتبر ۲۰۲۲ ۰۴:۳۰

۱۶۶۶۵۷۵۰۲۵

دموکرات در اوکلاهاما به دلیل اینکه به درستی گفت که میزان جرم و جنایت در ایالت بالاتر از نیویورک است مورد تمسخر قرار گرفت.

الیور اوکانل۲۴ اکتبر ۲۰۲۲ ۰۲:۳۰

۱۶۶۶۵۷۱۴۲۵

دموکرات‌ها در آخرین لحظه تلاش می‌کنند تا از نامزدهای اصلی حمایت کنند و از رای مخالف جلوگیری کنند

دموکرات ها ماه گذشته قبل از تصمیم رای دهندگان برای به دست گرفتن کنترل هر دو مجلس کنگره، بیکار ننشستند و روندهای اقتصادی به حزب رئیس جمهور دلیلی می دهد که نگران توانایی او برای حفظ اکثریت باشد.

الیور اوکانل۲۴ اکتبر ۲۰۲۲ ۰۱:۳۰

۱۶۶۶۵۶۷۸۲۵

رای: جمهوری خواهان متن سقط جنین در مورد دموکرات ها را لغو کردند

با توجه به، جمهوری خواهان به نظر می رسید که آنها ممکن است امسال وارد شوند بین کلاس ها – اما به نظر می رسد آنها راه جدیدی برای ورق زدن متن پیدا کرده اند: فقط آن را بخواهید دموکرات ها آیا آنها از هیچ محدودیتی حمایت می کنند؟ سقط جنین.

الیور اوکانل۲۴ اکتبر ۲۰۲۲ ۰۰:۳۰

۱۶۶۶۵۶۴۲۲۵

گزارش می گوید ترامپ در حال آماده شدن برای به چالش کشیدن نتایج انتخابات میان دوره ای ۲۰۲۲ است

گفته می‌شود که دونالد ترامپ و متحدانش برای چالش‌های انتخابات میان‌دوره‌ای ۲۰۲۲ آماده می‌شوند و به اتهامات بی‌پایه تقلب در رای‌دهندگان دامن می‌زنند که به تلاش ناموفق او برای باطل کردن انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۲۰ دامن می‌زند.

گزارش ها حاکی از آن است که رئیس جمهور سابق یک سری جلسات رو در رو و تماس های کنفرانسی با متحدان و مقامات ایالت های میدان نبرد برگزار کرده است تا برای چالش های قانونی در انتخابات آتی آماده شود که می تواند توازن قوا در کنگره را پیش از انتخابات مخدوش کند. ریاست جمهوری ۲۰۲۴

او گفت که جناح‌های طرفدار ترامپ، گروه‌های حقوقی جناح راست و فعالان حزب جمهوری‌خواه در جلساتی که توسط رئیس‌جمهور سابق ترتیب داده شده بود، شرکت کردند تا درباره «تاکتیک‌های قانونی زمین سوخته» که می‌تواند منجر به هرج و مرج انتخابات شود، بحث کنند. سنگ نوردبه گفته چهار نفر از آشنایان به جلسات.

الیور اوکانل۲۳ اکتبر ۲۰۲۲ ساعت ۲۳:۳۰

۱۶۶۶۵۶۰۶۲۵

بایدن در مورد مسائل با چنی مخالف است، اما: “من او را دوست دارم”

پرزیدنت جو بایدن در مصاحبه ای که یکشنبه پخش شد از بلیز چنی، نایب رئیس کمیته ۶ ژانویه تمجید کرد.

او در گفتگو با جاناتان کفارت از MSNBC، رئیس جمهور چنی را به عنوان یکی از به اصطلاح “جمهوری خواهان منطقی” معرفی کرد که به دنبال زمینه های مشترک با او بود و در واقع در طول مبارزات انتخاباتی خود در سال ۲۰۲۰ متعهد شد که این کار را انجام دهد. او استدلال می کند که دیگران با جنبش “ماگا” دونالد ترامپ متحد هستند و با قوانین ایالات متحده مخالف هستند.

بایدن گفت: «ببینید، من با آنچه لیز چنی در مورد مسائل اصلی معتقد است موافق نیستم، اما او را دوست دارم.

الیور اوکانل۲۳ اکتبر ۲۰۲۲ ساعت ۲۲:۳۰

۱۶۶۶۵۵۷۹۲۵

بایدن می‌گوید نگرانی‌های رأی‌دهندگان در مورد سن او «کاملاً مشروع» است، زیرا او درباره ۸۰ سالگی شوخی می‌کند.

پرزیدنت جو بایدن به شوخی گفت که اعتراف او در دهه ۸۰ زندگی اش سخت است، اما گفت که او از نظر جسمی و ذهنی قادر به دور دوم بالقوه در کاخ سفید است.

بایدن، که در ۲۰ نوامبر ۸۰ ساله خواهد شد، گفت که برای رای دهندگان “کاملاً مشروع” است که بپرسند آیا فردی هم سن و سال او می تواند سختی های ریاست جمهوری ایالات متحده را تحمل کند یا خیر. بایدن در مصاحبه‌ای با شبکه ام‌اس‌ان‌بی‌سی که یکشنبه پخش شد، این اظهار نظر را در پاسخ به سوالی درباره سنش بیان کرد.

او گفت که مردم باید خودشان قضاوت کنند که آیا او از عهده این وظیفه برمی آید یا خیر، زیرا نظرسنجی ها نشان می دهد که رای دهندگان ترجیح می دهند که دونالد ترامپ، جمهوری خواه که بایدن را در سال ۲۰۲۰ برکنار کرد، دیگر نبینند.

الیور اوکانل۲۳ اکتبر ۲۰۲۲ ۲۱:۴۵

۱۶۶۶۵۵۵۲۲۵

نامزد فرمانداری آلاسکا به آزار جنسی متهم شد

یک نامزد جمهوری خواه برای فرمانداری آلاسکا به آزار جنسی یکی از دستیاران سابق خود در زمانی که شهردار بود متهم شد.

آنکوریج دیلی نیوز گزارش داد که شکایتی که روز جمعه ارائه شد، چارلی پیرس را به “لمس فیزیکی ناخواسته مداوم، اظهار نظرهای جنسی و تراجنسی” متهم کرد.

الیور اوکانل۲۳ اکتبر ۲۰۲۲ ساعت ۲۱:۰۰

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر