نظر. غذای سریع ، تازه و مقوی


گفتن “من مشغول هستم” به معنای دست کم گرفتن سال است. بسیار پر انرژی ، خلاق با یک کودک شش ساله به علاوه بچه دوقلو به علاوه کسب و کار من به علاوه مطالعات شراب من در حال انجام است ، من مقدار زیادی در بشقابم دارم. و در حالی که بشقاب زندگی اولیه من کاملاً پر است (و فکر می کنم بسیاری از شما ممکن است متوجه باشید) ، بشقاب های واقعی که می خورم می تواند بسیار خوب باشد ، چند روز کمتر.

من و شوهرم تمام تلاش خود را برای برنامه ریزی منو انجام می دهیم ، تا آنجا که می توانیم آماده می کنیم ، اما عصر دستان ما به معنای واقعی کلمه پر است ، و این به چالش کشیدنبه بنابراین وقتی فرصتی برای بررسی فاکتور – یک غذای سالم و تازه پخته شده درست در آستانه شما – وجود داشت ، این یک بله واضح و مشتاقانه بود. فکر می کنم پاسخ واقعی من به شرح زیر بود. “اوه اوه ، لطفا ، بله. چقدر زود می توانند بیایند؟ »

و در بدو ورود ، آنها این کار را انجام دادند … در جعبه های جدا شده پر از جعبه های ژل یخ زده که برای ذخیره مواد غذایی در دمای یخچال طراحی شده اند. آنها را در اسرع وقت بعد از خوردن غذا (جایی که به مدت هفت روز خوب می مانند) در یخچال قرار دهید.

در اینجا کمی در مورد فاکتور (و خواهید دید که چرا من می خواستم آنها را امتحان کنم) به قول خودشان. هدف ما این است که به مشتریان خود در رسیدن به اهداف سلامتی و سلامتی خود کمک کنیم. ما تمرکز خود را بر تناسب اندام و سلامت با خوردن غذاهای مقوی و هدفمند متمرکز می کنیم. “

به نظر می رسد بسیار مناسب Bottomed است ، ها؟

فاکتور از مواد اولیه با کیفیت بالا استفاده می کند ، و همه غذاها تازه هستند و کاملاً پخته شده اند. فقط کافی است آنها را چند دقیقه در مایکروویو یا فر گرم کنید و لذت ببرید. نمی تواند آسان تر یا بدون استرس باشد. آنها با در نظر گرفتن هرگونه محدودیت غذایی (پروتئین بالا ، گیاهخواری ، گیاهخواری ، سرخپوشان و غیره) غذا ارائه می دهند.

همه غذاهای فاکتورها نه تنها توسط تیمی از سرآشپزهای معروف تهیه می شوند ، بلکه هر وعده غذایی توسط یک متخصص تغذیه ثبت شده تأیید می شود. نتیجه؟ Als یک غذای متعادل و فوق العاده مغذی است.

هر هفته Factor یک منوی چرخشی دارد که می توانید آن را انتخاب کنید. من میگوی گوجه فرنگی را با سیر امتحان کردم. مرغ Chipotle Tinga با پیاز قرمز ترش ؛ پستو بوقلمون خرد شده با کدو سبز سرخ شده ؛ و تخم مرغ ، فلفل دلمه Chorizo ​​با شلغم سرخ کنید.

و همه خوشمزه بودند و پر کردن. و تمرینات فوق العاده ای انجام داد.

در حقیقت ، آنها غذاهایی با کیفیت رستوران هستند که سالم هستند و در عرض چند دقیقه آماده می شوند. فقط به اندازه آن خرچنگ نگاه کنید. (این یکی از چهار غذای مورد علاقه من بود.)

برنامه های عامل بسیار انعطاف پذیر هستند ، بنابراین می توانید در هر زمان تغییر یا لغو کنید. برنامه ها از 12.83 دلار برای هر وعده برای شش وعده تا 11.50 دلار برای هر وعده برای 12 وعده متغیر است. نیاز.

برای هرکسی که مشغول است (چه کسی نیست؟!) یا فقط می خواهد بدون آن غذا بخورد همه تلاش (نوار ، پخت و پز ظروف) ، عامل آن IT است.

به روز رسانی. افراد فاکتور پیشنهاد ویژه ای را به خوانندگان ما ارائه می دهند. این پیوند را دنبال کنید تا 90 دلار تخفیف برای سفارش خود دریافت کنید. –Enn عبارتند از:دیدگاهتان را بنویسید