نقشه مک‌دونالدز مک‌بروکن که نشان می‌دهد کجای ماشین‌های بستنی در بریتانیا شکسته شده‌اند.


با عرض پوزش، دستگاه بستنی کار نمی کند. هفت کلمه ای که به قلب هر طرفدار مک دونالد خنجر می زند.

مک دونالد فست فود مورد علاقه این کشور است و پیر و جوان بریتانیایی با بیگ مک، کوارتر پوندر و البته ناگت مرغ از آن لذت می برند.

اما چیزی که همه ما را آزار می دهد، منظم بودن خرابی دستگاه های بستنی ساز است. هیچ چیز بدتر از این نیست که به سمت رستوران محلی خود رانندگی کنید و به شما گفته شود که به یک کوکاکولا یا فانتا بپردازید. حتی بدتر از آن این است که بعد از خوردن یک همبرگر و سیب زمینی سرخ کرده، مک فلوری یک ضربه خوب را رد کنید.

اکنون به لطف یک نقشه آنلاین به نام مک بروکن، طرفداران فست فود می توانند از قبل بررسی کنند که آیا مک دونالد محلی آنها یک دستگاه بستنی ساز کار می کند یا خیر.

در پیامی در این وب‌سایت آمده است: «به مک‌بروکن خوش آمدید، جایی که وضعیت بستنی‌سازان مک‌دونالد در سراسر بریتانیا را مطالعه می‌کنیم. ممکن است با برخی از رستوران های بدون کیس برخورد کنید.

ما در حال حاضر ۱۰ محصول بستنی و میلک شیک زیر را در هر رستوران حداقل دو بار در روز (بیشتر در ماه های تابستان) بررسی می کنیم.

برای بررسی اینکه آیا رستوران های مک دونالد دارای دستگاه بستنی ساز در منطقه شما هستند، به وب سایت مک بروکن مراجعه کنید.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر