نقش گوشت قرمز در بدنسازی


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (1: رای گیری)
بارگذاری …

نقش گوشت قرمز در بدنسازی

اهمیت گوشت قرمز در بدنسازی بر هیچ ورزشکاری پنهان نیست. نقش گوشت قرمز در بدنسازی تنها به دلیل داشتن پروتئین زیاد نیست. بلکه گوشت قرمز سرشار از ویتامین ها و مواد معدنی طبیعی است. برای به دست آوردن مزایای گوشت قرمز در بدنسازی ، باید از کیفیت و تازگی محصول مطمئن باشید. منابع پروتئینی: این فقط سینه مرغ و سفیده تخم مرغ نیست. سعی کنید در انتخاب خود تنوع ایجاد کنید.

اگر تأثیر برنامه تناسب اندام را 30 درصد در نظر بگیریم ، رژیم غذایی 70 درصد بر پیشرفت تأثیر می گذارد. از چه مکمل هایی استفاده می کنیم ، چگونه تمرین می کنیم؟ هرکسی می تواند. اما اگر روی غذای خود تمرکز نکنید ، سایر اقدامات موثر نخواهد بود. اصولاً غذا یکی از بزرگترین معماهای بدنسازی است.

عبارت “شما همان چیزی هستید که می خورید” اغراق آمیز نیست ، اهمیت رژیم غذایی را برای عضله سازی نشان می دهد. بدون شک ، گوشت قرمز تنها منبع پروتئین در بدنسازی نیست. اما این یکی از محبوب ترین منابع تغذیه برای بدنسازان است.

نقش گوشت قرمز در بدنسازی چیست؟ آیا از خواص مفید گوشت قرمز برای بدنسازی مطلع هستید؟ ادامه بده تنورها: با تکنیک های امروزی که از Red Red برای بدنسازی به نام بدنساز حرفه ای مری کریستین تهیه شده است ، آشنا شوید (بدست آورید ، بدست آورید).

به: برنامه تغذیه بدنسازی را تهیه کنید روی Tenors Coaches کلیک کنید.

من بیش از 25 سال است که تمرین می کنم و رژیم غذایی خود را کنترل می کنم. من همیشه به تأثیر هر غذای سبز اعتقاد داشتم. سبزیجات داخلی نوع مورد علاقه من هستند. از نظر پروتئین ، من سفیده تخم مرغ و ماهی سفید را دوست دارم. چندین نوع ماهی وجود دارد ، مانند “پولاک” ، “لوزی” یا “قزل آلا وحشی”.

در یکی از مسابقات 1999 ، یکی از داوران بعد از خروج از صحنه من را به دیوار محکم کرد. او گفت: “اگر قرار است چند هفته دیگر دوباره مسابقه دهید ، به خانه بروید و استیک بخورید.” من چندین سال است هیچ چیزی جز ماهی و سفیده تخم مرغ نخورده ام. من نمی دانستم چقدر از غذا و تأثیر گوشت قرمز بر بدنسازی خود غافل شده ام.

من در ابتدا چربی بد گوشت قرمز را برای بدنسازی نمی خواستم. بنابراین به یاد آوردم که یکبار در مورد یک گوزن کم چرب خواندم. از آنجا که این گوشت در گروه گوشت قرمز بود ، در اینترنت جستجو کردم. آهوی استرالیایی ، گوشت شترمرغ گوزن را از فروشگاه خریدم و بعداً آشپزی کانگورو را رها کردم.

گوشت قرمز در بدنسازی

اگر این مقدار بیشتر از ارزش غذایی گوشت گاو نباشد ، ارزش این گوشت ها تقریباً یکسان است. آنها فقط به اندازه مرغ و ماهی چربی کمی دارند. این یک منبع طبیعی فسفر قرمز ، پتاسیم ، آهن ، کراتین برای بدنسازی است.

من در آن مسابقه پنجم شدم. سه هفته بعد نفر دوم شدم ، ظاهری شگفت انگیز داشتم. من هم احساس خوبی داشتم. بنابراین من به دنبال بهترین جایگزین های گوشت قرمز برای بدنسازی بودم. صادقانه بگویم ، این گوشت ها ارزان نیستند. اما شروع از نقش گوشت قرمز در بدنسازی همچنین نمی توان آن را نادیده گرفت.

من فکر می کنم بزرگترین مشکل خوردن گوشت قرمز در بدنسازی سلیقه افراد است. طعم گوشت بستگی به محل تولد ، قبیله ، نحوه کشته شدن آن دارد. اگر گوشت خود را از مکان مناسب خریداری می کنید ، می توانید از کیفیت آن مطمئن باشید.

برای بهبود طعم گوشت ، کمی سیر به آن اضافه کنید تا خوشمزه شود. من 8 تا 10 تکه گوشت منجمد را در یک قابلمه با حبه های سیر خرد شده می ریزم. بعد از 2 و نیم تا 3 ساعت آماده و آبدار است.

اگر قصد شرکت در مسابقات بدنسازی را ندارید ، تنها هدف شما این است که بخواهید خوب غذا بخورید ، می توانید از گوشت قرمز دیگر استفاده کنید. روش های زیادی وجود دارد که می توانید این گوشت را مانند گوشت گاو بپزید ، طعم و مزه آن را تغییر دهید فواید گوشت قرمز در بدنسازی سود. بسته به رژیم غذایی شما ، ممکن است لازم باشد چربی اضافه کنید.

در مورد میزان مصرف گوشت قرمز در بدنسازی ، اگر مناقصه ای نداشته باشم ، نیم کیلوگرم 400 گرم گوشت خریداری می کنم. مقداری سیب زمینی خرد شده ، پیاز ، سیر ، کرفس و اسفناج منجمد را در یک شترمرغ بریزید ، 6 ساعت بعد خورش من آماده است.

گوشت قرمز مورد علاقه من گوشت گوزن ، کانگورو و شترمرغ اروپایی است. گوشت کانگورو در واقع نازک ترین گوشت قرمز است ، طعم کمی شیرین دارد. طعم گوشت عالمی بیشتر شبیه گوشت گاو است.

نتیجه

اهمیت گوشت قرمز در بدنسازی بر هیچ ورزشکاری پنهان نیست. از این امر استفاده کنید پروتئین رژیم غذاییشاید کیفیت و سلامت باشد. نقش گوشت قرمز در بدنسازی علاوه بر پروتئین ، موارد دیگری مانند فسفر ، پتاسیم ، آهن ، کراتین و … برای بهبود طعم این پروتئین ، کمی سیر اضافه کنید و از مزایای گوشت قرمز در پرورش اندام.


نویسنده:

تنورها: (برگرفته از مقاله bodybuilding.com)

در صورت استفاده از این مقاله ، نام و آدرس مستاجر را به عنوان منبع ذکر کنید.

در کانال تلگرام و اینستاگرام Tenorz عضو شوید. برای عضویت روی تصویر زیر کلیک کنید.


N: 1672:دیدگاهتان را بنویسید