نکات حفظ حریم خصوصی داده های مشتری برای سازمان های غیرانتفاعی – ۱ بسته ۰.۱۰۰


رئیس یک سازمان غیرانتفاعی با کت بلند مشکی با یک اهدا کننده بزرگ در دفترش دست می دهد
اعتبار تصویر: https://www.pexels.com/

در حالی که اکثر سازمان های پیشرو برای محافظت از امنیت و حریم خصوصی مشتریان خود اقداماتی را انجام می دهند، سازمان های غیرانتفاعی گاهی اوقات از اتخاذ اقدامات امنیتی مناسب غفلت می کنند. این مایه تاسف است زیرا نقض داده ها می تواند برای یک سازمان غیرانتفاعی فاجعه بار باشد.

نقض امنیت سایبری می تواند به طور جدی به اعتبار یک غیرانتفاعی در عصر جاسوس افزار، باج افزار و سایر حملات آنلاین آسیب برساند. علاوه بر این، می تواند منجر به نگرانی های حقوقی پرهزینه شود. خوشبختانه، تنها چند قدم کوچک می تواند به طور قابل توجهی امنیت داده ها را برای سازمان های غیرانتفاعی بهبود بخشد.

از ابزارهای ایمن بوت استفاده کنید

درایور ایمن اولین قدم عالی برای جلوگیری از نقض اطلاعات است. به عنوان مثال، بهترین نرم‌افزار مدیریت پرونده برای سازمان‌های غیرانتفاعی نه تنها دارای ویژگی‌های مفیدی مانند مدیریت رویداد، فرم‌های وب آنلاین، کمک‌های مالی، و ابزارهای جمع‌آوری سرمایه است، بلکه مدیریت امن داده‌ها را از طریق یک CRM مبتنی بر ابر که در سرویس‌های وب آمازون میزبانی می‌شود، دارد. اولویت می دهد.

خدمات وب آمازون، البته، یکی از امن ترین محیط های دیجیتال برای داده ها است. CRM های مبتنی بر ابر نیز نسبت به CRM هایی که داده های محلی ذخیره شده دارند، در برابر هک آسیب پذیرتر هستند.

علاوه بر این، این برنامه به شدت از دستورالعمل های PIPEDA و HIPAA برای امنیت و حفظ حریم خصوصی در آمریکای شمالی پیروی می کند.

نرم افزار خود را به روز نگه دارید

علاوه بر استفاده از ابزارهای ایمن بوت، سازمان شما باید آنها را به طور مرتب به روز کند تا هر گونه آسیب پذیری را که ممکن است عوامل تهدید برای سرقت داده ها سوء استفاده کنند، برطرف کند. اگر از نرم‌افزار قدیمی استفاده می‌کنید که دیگر توسط ناشر پشتیبانی نمی‌شود، به ابزارهایی ارتقا دهید که توسعه‌دهنده هنوز از آن‌ها عقب مانده است.

یک CRM ایمن انتخاب کنید

یک CRM ایمن انتخاب کنید که به شما امکان می دهد دسترسی را بر اساس نیاز خود به دانستن شخصی سازی کنید. به عنوان مثال، هیچ کس نباید بتواند اطلاعات حساس یک اهداکننده، مانند نام، آدرس، یا شماره تلفن او را ببیند، به جز افرادی که نیاز به دانستن دارند.

لطفاً از یک رمز عبور پیچیده برای ابزارهای CRM خود نیز استفاده کنید. رمز عبور طولانی با حروف بزرگ و کوچک، اعداد و نمادها ایده خوبی است. می توانید از یک مدیر رمز عبور برای پیگیری گذرواژه ها استفاده کنید.

دانلود نرم افزار امنیت سایبری هوشمند

برای محافظت از داده‌های مشتری در برابر بدافزارهایی که داده‌های شما را کپی، سرقت یا خراب می‌کنند، نرم‌افزار آنتی‌ویروسی را دانلود کنید که به طور مؤثری از یادگیری ماشین برای متوقف کردن بدافزارها استفاده می‌کند. لطفاً همچنین روی ابزارهای پشتیبان گیری خودکار سرمایه گذاری کنید تا تغییرات پس از حمله بدافزار را معکوس کنید.

LAN امن

اطمینان حاصل کنید که فایروال از کامپیوترهای خانگی و اداری شما محافظت می کند. فایروال یک مانع شبکه است که ترافیک را کنترل می کند و از ورود ترافیک مخرب به شبکه شما جلوگیری می کند. علاوه بر فایروال، یک رمز عبور قوی برای وای فای و روتر خود تعیین کنید تا از امنیت شبکه مخرب جلوگیری کنید.

وای فای عمومی امن

استفاده از یک شبکه ناامن می تواند منجر به مشکلات مختلفی برای داده های شما شود. یک هکر می تواند به یک وای فای ناامن نفوذ کند و سعی کند اطلاعات را بدزدد. وای فای جعلی که واقعی به نظر می رسد نیز یک دام رایج برای مسافران است.

شما و تیمتان باید از VPN شرکتی (VPN) برای ایمن سازی وای فای عمومی در حال حرکت استفاده کنید. یک VPN اساساً شما را از طریق یک تونل رمزگذاری شده به اینترنت متصل می کند. با فناوری فعلی VPN، رمزگذاری داده های VPN خوب تقریبا غیرممکن است.

امنیت داده های غیرانتفاعی برای عملیات و مکان سازمان شما ضروری است. برای جلوگیری از سرقت اطلاعات، روی امن ترین نرم افزار مدیریت غیرانتفاعی سرمایه گذاری کنید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر