نگرانی های ایمنی بیمار در مرکز مراقبت های فوری سلبی با “کم کارمندان”. اخبار سرعت


یکی از مراکز بهداشتی در یورکشایر برای افرادی که به مراقبت های پزشکی فوری نیاز دارند، به قدری کمبود دارد که بیم آن می رود که ایمنی بیمار و رفاه کارکنان در خطر باشد.

روسای بهداشت جلسه ای را برای بحث در مورد مسائل پیش روی مرکز مراقبت های فوری سلبی (UTC) برنامه ریزی کرده اند.

این مرکز، مستقر در بیمارستان سلبی وار مموریال، توسط پزشکان عمومی اداره می شود و حداقل ۱۲ ساعت در روز باز است و بیمارانی را که به مراقبت های پزشکی فوری، اما نه نجات دهنده نیاز دارند، درمان می کند.

اما به‌روزرسانی‌های صفحه فیس‌بوک UTC نشان می‌دهد که در سال جاری حداقل در ۹ مورد این مرکز خدمات کاهش‌یافته یا مجبور به محدود کردن ساعات کاری خود با اشاره به «کمبود شدید کارکنان» ارائه کرده است.

این مرکز بارها از افرادی که جراحات جزئی دارند خواسته است که حاضر نشوند و اغلب به بیماران پیشنهاد می‌کند که به دنبال خدمات دیگر از جمله بخش‌های تصادف و اورژانس باشند – حتی اگر UTC برای کاهش فشار روی A&E ایجاد شده است.

این سرویس توسط بنیاد تراست NHS Harrogate و District ارائه می‌شود، اما برای برخی خدمات، از جمله رادیولوژی و سیستم‌های IT، به بیمارستان‌های آموزشی یورک و اسکاربورو متکی است.

گروه راه اندازی بالینی Vale of York (CCG) یک بررسی UTC انجام داد.

در اسناد هیئت مدیره CCG آمده است: “در طول همه گیری، رویکرد “لمس سبک” برای مدیریت قرارداد اتخاذ شده است و بنابراین در درک عمیق عملکرد، کیفیت و ایمنی محدود شده است.

CCG اکنون “جلسه فوری” را به منظور “به دست آوردن درک بیشتر از مسائل جاری، خطرات، اقدامات کاهش و مراحل بعدی” تشکیل داده است.

این سرویس قبلاً به عنوان واحد آسیب جزئی منفی شناخته می شد و در سال ۲۰۱۹ در زمان هماهنگ جهانی (UTC) طبقه بندی شد.

قرار ملاقات در UTC ها را می توان از طریق ۱۱۱ یا از طریق ارجاع از یک پزشک عمومی رزرو کرد.

به گفته NHS انگلستان، آنها برای کاهش فشار بر بیمارستان‌ها و آزاد کردن سایر بخش‌های سیستم برای درمان موارد جدی‌تر طراحی شده‌اند.

سخنگوی Harrogate Trust گفت: “Selby Urgent Care یک سرویس با کارایی بالا است که به طور مداوم ۹۸٪ تا ۱۰۰٪ عملکرد را در برابر هدف زمان انتظار چهار ساعته در سراسر کشور ارائه می دهد.

ما با سطوح فزاینده ای از تقاضا مواجه هستیم که این خدمات را تحت فشار قرار می دهد و از بحث های برنامه ریزی شده با کمیسیونرها برای حمایت از حفظ خدمات با کیفیت بالا و مراقبت از سلامت و رفاه کارکنان خود استقبال می کنیم.

Vale of York CCG با سیستم مراقبت یکپارچه Humber، Coast و Vale (ICS) در ابتدای ماه جایگزین شد.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر