نگرش زنان روسی نسبت به زایمان در حال تغییر است. در اینجا توضیح آنلاین جامعه شناس سنت پترزبورگ درباره خشونت در زایشگاه ها است


این پیام (مقاله) توسط پست رسانه خارجی ایجاد و (یا) توزیع شده است.

نجات مدوزو!
https://support.meduza.io

آموزش دانشجویان گروه زنان و زایمان در مرکز شبیه سازی و اعتباربخشی دانشگاه پزشکی دولتی کمروو، ۲۰۲۱

در زنان باردار و زنان روسی در محصولات غیر زایمانی که برای سلامت کودک مفید است. در توانایی پایین نوزادان در راه رفتن، یعنی در بدو تولد، نسخه نسبتا موفق Amy Pod. در عین حال، بسیاری از زنان از آنچه در زایشگاه ها با آنها متفاوت است راضی نیستند. جامعه شناس پتربورگ آنا تمکینا، آناستازیا نوکونسکایا و داریا لیتوینا متن قانونی انتشارات «مدوسا» کجاست؟

آناستازیا نوکونسکایا

دانشیار موسسه تحقیقات پزشکی بین رشته ای دانشگاه اروپا در سن پترزبورگ

با چه ویلوهایی زنان را در زایشگاه توزیع می کنند

– Насилие в родах может быть جسمی و روانی. انبوهی از اتفاقات ناخوشایند برای زنان رخ می دهد. а одном полуе то может быть تاک خشونت مامایی (акушерская агрессия). دستکاری های پزشکی، مداخلات غیرمنطقی، می تواند برای زنان مضر باشد. ни мужать быть бытысянно мошклины но встречаться на практическая. به عنوان مثال، کریستلر در هنگام انقباضات زن در نتیجه کمک به ترک کودک ممنوع است، اما از نظر روحی و جسمی به زن آسیب می رساند.

معیار دیگری وجود دارد – ارتباطی و روانی. بله، از نظر پزشکی همه چیز خوب پیش رفت، اما بی ادبی کلامی، نه لزوماً کادر پزشکی، بلکه مثلاً تیم پشتیبانی وجود داشت. پس از عبور از پالاتو، می گوییم آنچه به دست آمده یا غیرقانونی است – و همه چیز، یک زن در یک دوره زمانی خاص می تواند به این وسیله منتقل شود، این به دلیل پذیرش کریستلر است.

محدودیت آزادی حرکت در خانواده – این نیز یک رابطه سمی است. در سال ۲۰۱۸، سازمان بهداشت جهانی فهرست کاملی از توصیه‌ها برای تجربه تولد مثبت (PML) – مجموعه‌ای از استانداردها برای سیستم‌های مراقبت بهداشتی در کشورهای مختلف جهان که پزشکان باید آن‌ها را مطرح و پرورش دهند، جمع‌آوری کرد. این شامل امکان تولد یک شریک زندگی، امکان حرکت آزاد، زمانی که یک زن بتواند به دنبال موقعیتی باشد که تحمل انقباضات برای او راحت تر باشد، حق دسترسی آزاد به نوشیدنی، و رویکرد فردی تر به تحریک است.

در روسیه، اغلب در اینترنت دیده می شود. برای استفاده خودمان، ما با زنانی که در شهرهای خوب، در شهرهای خوب کار می‌کنند، مصاحبه کردیم، زیرا امکانات اقتصادی برای مراقبت‌های مامایی گسترده‌تر است. ما با آزمودنی‌هایی صحبت کردیم که قبل از زایمان بودند و افرادی که تحت بیمه پزشکی اجباری زایمان کردند. سپس با گزارش هایی از خشونت و زایمان روبرو شدیم که زندگی یک زن را تحت تأثیر قرار داد تا در بدوم زایمان نکند. موری #خادخالی #از یمار کار من تماری اومس هسته ایمال زیمال و خارج از dom گ بعد از یا یار ایمار ای امیس Н جاگود ایمار.

سیستم کنترل تولد در بریتانیا اینگونه عمل می کند

  • بارداری یک بیماری نیست چگونه بریتانیای کبیر سیستم تحویل را تغییر داد داریا سرکیسیان گزارش می دهد

مشکل گزارش نکردن و صحبت نکردن هم هست. اما این فقط یک مشکل در سیستم تولید مثل نیست. این یک مشکل رایج مراقبت های بهداشتی در روسیه است. به ماماها و ماماها نحوه ارتباط با بیماران آموزش داده نمی شود. Роды печать быстро — у женщине стремительно меняется состояние، и ей питаются сложность، اما برای چیزی که что что описанияют что управление، женщине очень что مدیریت همه چیز است. برای زنی که در موقعیت آسیب پذیر قرار دارد مهم است که درباره کاری که با او انجام می دهید صحبت کند، چیزهایی را نام ببرد و توضیح دهد که چرا به کاتتر یا سرنگ نیاز است. در غیر این صورت به نوعی خشونت تبدیل می شود. очия по документи все продажать идеалкой, ничего лишних манипаливай.

به هر حال، در سال ۲۰۱۵-۲۰۱۶ یک فلش موب “насилие в родах” وجود داشت. این زنان سپس در شبکه های اجتماعی به توصیف بی ادبی ماماها، پرستاران و پزشکان پرداختند، با این روحیه که “فرزند شما به این دلیل ضربه خورد که شما به اندازه کافی کار نکردید”. برای زنانی که نگران سلامتی فرزندان خود بودند، این یک تجربه دردناک بود.

ри етом не стоить музыка, то овчики и врачи владеи. برعکس، اکثر آنها صمیمانه درخواست کمک می کنند. اما بسیاری از آنها حتی در سال های شوروی آموزش دیده بودند، زمانی که آنها روش خاص را آموختند و توصیه های WHO متفاوت بود. یا پزشکان و پرسنل پزشکی در یک زایشگاه بزرگ کار می کنند که می توانند همزمان ده فرزند به دنیا بیاورند و باید مراقبت های اولیه پزشکی برای هر کودک انجام شود. ما همچنین داستانی در مورد نحوه حضور فناوران در چنین تبلیغاتی داریم.

چرا پزشکان به زنان توضیح نمی دهند که با آنها چه می کنند؟

– با توجه به خواص درونی، درونی و تغذیه ای محصولات غذایی در این زمینه، جذابیت بانوان در ضبط به صورت اصلی و در اصل очен редко др rosssiyskom родопспоможност. ричем изображение от того, платила енщина или нет.

عکس برای هر گونه دستکاری. این فرض را بر این می گذارد که زن می داند چه اتفاقی برای او خواهد افتاد و با آن موافق است. о еето девочение быть до медицинах манипалий. آخرین باری که به پزشک مراجعه کردید و زمانی که رضایت آگاهانه را امضا کردید را به خاطر بسپارید. احتمالاً تا زمانی که به پزشک خود مراجعه کنید، آن را همراه با یک سری مقالات دیگر ثبت خواهید کرد. به عنوان یک قاعده، آنها آنچه را که امضا می کنند، نمی خوانند.

مثال: то же самое в роддомах. تام رضایت آگاهانه دریافت می کند، اما در صورت امکان پس از آن. آنها به زن خواهند گفت که چه چیزی در انتظار او است و او با او چه خواهد کرد – همچنین، او چقدر خوش شانس است. از یک طرف از نظر حقوقی باید در تصمیم گیری ها مشارکت داشته باشد و از طرف دیگر سیستم به گونه ای عمل می کند که فعلا به صلاح او نیست.

طبق تحقیقات ما، حساسیت زنان نسبت به این موضوع بیشتر شده است. اگر بتوانید در مورد پدر بودن در نظام شوروی صحبت کنید – وقتی از بیمار انتظار نمی رفت که تصمیم پزشک را زیر سوال ببرد و شک کند، آنگاه آن سیستم در حال تغییر است. خانم‌ها، به‌ویژه آنهایی که زایمان کرده‌اند، سؤالاتی می‌پرسند: آیا به آنچه پزشک توصیه می‌کند نیاز دارم و آیا می‌خواهم آن را به این شکل انجام دهم یا می‌خواهم متفاوت انجام دهم و آیا می‌توانم بر این تصمیم‌ها تأثیر بگذارم؟ برنامه نویس عمومی – همه این برنامه ها.

در عمل گاهی به میدان جنگ تبدیل می شود. بخوانید و به دانش آموزان اشاره کنید. о вот схватки нались, она в родзале, пред ней врач – и то? او در موقعیت فیزیکی و اجتماعی نیست که از موقعیت خود دفاع کند. در تحقیقات آنا اوزیگانووا، انسان شناس، چنین طرحی وجود دارد، زمانی که یک زن در مسکو، علاوه بر دولا، یک وکیل را در هنگام زایمان جذب می کند. دولا از نظر اخلاقی از زن حمایت کرد و وکیل در روند زایمان در برابر پزشکان برای تصمیماتی که قبلاً با زن صحبت کرده بودند ایستاد.

اما همانطور که داده های مطالعات ما و داده های همکاران ما از MGU نشان می دهد، گاهی اوقات شریک، مادر، دوست یا همسر برای حل چنین مشکلاتی کافی است. то время как енщина не может то ей неужно, за нее ето дорогие человек – ее бличний. به عنوان یک قاعده، وجود یک شریک نزدیک تأثیر قابل توجهی بر تجربه مثبت زایمان دارد.

چرا در بیمارستان های راه دور بهتر از بیمارستان های مرکزی است؟

– در مورد مناطق روستایی و شهری باید در نظر گرفت که هر بیمارستان زایمان دارای فرهنگ محلی خاص خود، مجموعه ای خاص از فرصت های فنی، منابع حرفه ای و هنجارهای اجتماعی است. در نگاه اول به نظر می‌رسد که زایشگاه‌های روستایی تجهیزات ضعیفی دارند، اما پست من در مورد زایمان کمکی در شهرهای کوچک روسیه نشان می‌دهد که در بیمارستان‌های کوچک ممکن است رویکردی انسانی‌تر و فردی وجود داشته باشد.

تعداد تولدها از نظر آماری کمتر است. مواردی وجود دارد که نوزاد در سه روز به دنیا می آید. ماماها و متخصصین زنان و زایمان همیشه در محل حضور دارند. ни мугать управленит моче больше очень жененице, ем их городские инфеции из хорошой родомов.

فرضیه اولیه من این بود که هرچه از مرکز دورتر می شد، رویکرد شوروی در آنجا گسترش می یافت، زیرا پزشکان و پرستاران دیگر نمی خواستند مطالعه کنند و چیز جدیدی یاد بگیرند و وضعیت اقتصادی بدتر بود. اما من متوجه شده ام که در برخی از بیمارستان های منطقه ای دور از مرکز، متقاضیانی وجود دارند. به عنوان مثال، یک ماما جوان که علاقه زیادی به کار خود دارد، به کلاس‌های کارشناسی ارشد رفت، به سخنرانی‌هایی گوش داد که در آن با ایده‌های نگرش انسان نسبت به زایمان آشنا شد و آخرین مقالات در مورد رویکرد مبتنی بر شواهد به زایمان را خواند. او روش های حرام را می داند و اینکه زن زایی باعث افزایش رضایت زن می شود. от такие интиативные сообщение могуть менять родовспоможение в своих бесплатнох.

من موردی را می شناسم که در آن این متخصصان یک بیمارستان شوروی را بازسازی کردند و همه اتاق ها را فردی کردند. تمامی محصولات با بخش آنالوگ و рожать по ОМС قابل حمل هستند. تنها یک اتاق پولی وجود داشت، اما یک زن می توانست پس از زایمان در آن دراز بکشد. و هر هفته یک روز باز داشتند. Zhanshina به نظر می رسد بادی می شود، که در ارزش آن، می تواند در حمام باشد. و این یک سیستم نرم افزاری کاملاً باز به لطف معلمان و پزشکان بود. از مرکز ولسوالی ۲۵۰ کیلومتر فاصله داشت.

ایده اصلی من این بود که نیازی به شیطان سازی واحدهای کوچک زایمان و متخصصانی که در آنجا کار می کنند وجود ندارد. برعکس، من می خواستم نشان دهم که چگونه می تواند باشد – حتی بعد از ОМС. در عین حال، مشکلات اصلی شرکت роддомов – ето размуртизация и общение еконокомического и социјальное оборование. ابتدا زن باید بتواند به زایشگاه برود. افراطی ترین نمونه ها در این زمینه – مناطق Severny. به عنوان مثال، Yamalo-Nenetskiy okrug و Chukotka. تام می تواند به یک منطقه جدید تبدیل شود، در حالی که شما می توانید او را به یک مقصد منتقل کنید و سپس وارد شوید. و ثانیاً ، اغلب فرصتی برای یافتن پزشک و دریافت خدمات اضافی وجود ندارد. какому врачу енщина попадет – так и будет.

آناستازیا نوکونسکایا و همکاران در آدرس ما “ادی”

  • چرا اتحاد جماهیر شوروی پایان یافت، اما وقاحت تمام نشد؟ جامعه شناسان این مشکل را برای مثال از زایشگاه ها بررسی کرده اند. вот их ответ

آرینا شوتسوا

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر