نگهبان امنیتی لولاپالوزا متهم به تیراندازی ساختگی برای ترک زودهنگام کار شد


یک مامور امنیتی ۱۸ ساله که گفته می شود تیراندازی دسته جمعی را در لولاپالوزا، شیکاگو انجام داده است، در آخر هفته دستگیر شد.

روز جمعه، جانا بی ویلیامز به تلفن همراه یک شاهد از طریق شماره TextNow خود پیام داد و به او در مورد تیراندازی دسته جمعی هشدار داد.

در این پیام آمده بود: “یک تیراندازی دسته جمعی در ساعت ۴ بعد از ظهر در لولاپالوزا. ما ۱۵۰ هدف داریم.” شیکاگو تریبون.

شاهد، که یکی از کارکنان سرپرست تیم امنیتی بود، به سرپرستان خود اطلاع داد و سپس یک سری هشدارها را به اداره پلیس شیکاگو و نیروی مشترک ضد تروریسم FBI ارسال کردند.

به گفته دادستان، هنگامی که شاهد در حوالی ساعت ۴:۱۵ بعد از ظهر به محل کار خود بازگشت، خانم ویلیامز به او اطلاع داد که خواهرش پستی در شبکه های اجتماعی در مورد تهدید به تیراندازی جمعی دیده است.

زمانی که از ویلیامز خواسته شد تا اسکرین شات پست را ارسال کند، او یک صفحه فیس بوک جعلی با نام «بن اسکات» ایجاد کرد.

خانم ویلیامز پستی نوشت و نوشت: «تیراندازی دسته جمعی در پارک گرانت لولاپالوسا در ساعت ۶ بعد از ظهر» و سپس یک اسکرین شات گرفت تا برای شاهد ارسال کند.

دادستان ها گفتند که در حالی که شاهد اسکرین شات را برای سرپرست خود فرستاده بود، بازرسان متوجه شدند که هم حساب اپل iCloud و هم آدرس IP TextNow متعلق به خانم ویلیامز است.

او در نزدیکی ورودی جشنواره پیدا شد و سپس برای بازجویی به مقر پلیس منتقل شد.

به گفته دادستانی، هنگامی که توسط پلیس مورد بازجویی قرار گرفت، خانم ویلیامز گفت که نامه را فرستاده و پست جعلی را ایجاد کرده است “به این دلیل که می خواست کار را زودتر ترک کند.”

خانم ویلیامز تا ظهر روز چهارشنبه در بازداشت بود و روز دوشنبه به دادگاه بازخواهد گشت.

او روز یکشنبه به تهدید تروریستی دروغین متهم شد. ماری ماروبیو، قاضی منطقه کوک، دستور بازداشت او را با وثیقه ۵۰۰۰۰ دلاری صادر کرده است.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر