نیروهای روسی ۱۷ بار به سمت خرسونسوس شلیک کردند (کرملین دو ماه پیش آن را تغذیه کرد). بهترین و هفت رز جینگ. آن را معکوس کند


این پیام (مقاله) توسط یک رسانه خارجی ایجاد و (یا) توزیع شده است.

مدوزو را نجات دهید!
https://support.meduza.io

ویتالی کلیچکو، شهردار این شهر گفت: ۲۴ نوامبر، ساعت ۱۷ خرسون، прочила начальник Черсонской военсной، نیمی از شهر بدون برق بود. وزارت دفاع روسیه حمله به کیف را رد کرده و تخریب این شهر را کار نیروهای دفاعی اوکراین توصیف می کند. مقامات کیف در حال بررسی سناریویی هستند که در آن بخشی از جمعیت برای زمستان به روستاها منتقل می شوند. «مدوزا» در عکس های پر زرق و برقی منتشر شده است که در مجلات نیمه رسمی منتشر شده است.

هشدار مهم از زمان آغاز تهاجم روسیه، سردبیران مادوزی هر روز فیلم اصلی گرفته شده در روز قبل از جنگ را انتخاب می‌کنند. این تصاویر حاوی صحنه های ظلم، خشونت و مرگ است، اما اکثر آنها زیر پوشش خاصی که معمولا ویرایشگر چنین تصاویری را پنهان می کند، قرار نمی گیرند. در این سری از مقالات، ما تلاش می کنیم تا جنگ را همانطور که هست مستند کنیم.

خرسون زیر بمباران روسیه

آنها در آستانه انبوهی از استخوان های روسی هستند. ۱۱ نوامبر اوکراین در Kherson، روسیه ushla گورودا در آخرین برگ های Dnieper است. از آن زمان شهر بمباران شده است.
در جریان حمله روسیه به این شهر، همسایه ها و پزشکان یکی از ساکنان مجروح خرسون را تخلیه کردند. گالینا لوگووایا، رئیس بخش نظامی خرسون گفت که در ساعت ۱۵:۰۰ روز ۲۴ نوامبر، ۱۷ گلوله به خرسون اصابت کرد.
یکی از ساکنان هرسونا پس از دویدن روس ها در اطراف شهر، آوارها را تمیز می کند.
ساختمان در حال سوختن در چرسون به گزارش کانال های تلگرامی محلی، آتش سوزی در ۲۴ نوامبر در یک خانه مسکونی در منطقه کوچک Zhilposelok آغاز شد.
این مردان جوان نیز به یکی از آنها علاقه زیادی دارند. او در جریان گلوله باران شدید روسیه کشته شد.
مردم شهر در میان خرابه ها هستند که پس از تیری که از سمت روس از طریق Chersonesos رد شده است.
رادیو ساکن کرسونسوس با آمبولانس زخمی شد.
وقتی صحبت از chrsun می شود می توانید لبخندی بر لب داشته باشید. رئیس جمهور اوکراین ولادیمیر زلنسکی در سخنرانی خود در شب اعلام کرد که بمباران یک بازار تجاری بود. , либо ракетный – вот Чего

کیسه ای با نارنجک انداز برای سربازان اوکراینی

نیروهای نظامی اوکراین به مواضع روسیه در خط مقدم نزدیک خرسونسوس شلیک کردند. خرسون تنها مرکز منطقه ای اوکراین بود که از زمان تهاجم به این کشور به تصرف ارتش روسیه درآمد. در آینده نزدیک در روسیه، okupupacitiesy bolee восми месяцев – با شروع ماه مارس. اکنون ارتش اوکراین در حال برنامه ریزی برای حرکت بعدی خود است. در تصاویر – موقعیت های کالسکه روسی اوکراینی – legko ovtomobilnoju месяцевного FOR ейдра по бездорожю. مجهز به نارنجک انداز SPG-9 است.

کیف و استان کیوسکایا پس از یک حمله دیگر

ساکنان ویشرود، منطقه کیف، در نزدیکی خانه خود ایستاده اند که در ۲۳ نوامبر توسط موشک های روسیه منهدم شد. به گفته مقامات اوکراینی، دو منزل مسکونی دچار آتش سوزی شدند. شش نفر جان باختند و ۳۰ نفر دیگر جان باختند.
دختری از ویشگورود بچه گربه ای را از خانه بیرون می آورد و در یک آتاکس روسی می گذارد.
Люди набируть воду ۲۴ نوامبر. آخرین سری از российский обстрелов نیمی از شهر را بدون برق گذاشت. به گفته شهردار شهر، ویتالی کلیچکو، مقامات تمام تلاش خود را برای بازگرداندن نور “در اسرع وقت” انجام می دهند، اما زمان دقیق به بازگرداندن تعادل در سیستم انرژی اوکراین بستگی دارد.
کیوانی ها تلفن ها و سایر دستگاه ها را در یک نقطه سازماندهی شده خاص در شهر شارژ می کند. Аварийные отключение по Россия در تمام مناطق اوکراین. معلوم شد که مناطق کیفسکایا، ازسکایا و چرنیگوسکا به طور کامل ویران شده اند.
زنی در مرکز شهر کیف در جریان قطع برق قدم می زند.
افرادی که فانوس می پوشند راه خود را در طاق دوستی مردمان کیووا-زیر سابق روشن می کنند.

تصاویر اصلی – دونا دونا دونا دونا دونا دونا دونا شما می توانید محصولاتی را تحت این مجوز بسازید.

بیست و هفت روز جنگ. چتر آنلاین

  • جنگجو بیست و هفت روز

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر