نیک کانن و ابی دی لا روزا سومین فرزند خود را اعلام کردند – VIP News


نیک کانن و ابی دی لا روزا سومین فرزند خود را معرفی کردند - SurgeZirc UK
نیک کانن و ابی دی لا روزا سومین فرزند مشترک خود را اعلام کردند.

نیک کانن و ابی دی لا روزا در ماه نوامبر در پستی اینستاگرامی از تولد سومین فرزند خود خبر دادند. ۱۲. نوزاد کمی بیش از یک سال پس از خوش آمدگویی این زوج به دوقلوهای خود، زیون و زیلیون، هر دو با هم به دنیا می آید.

۲۰۲۲/۱۱/۱۱ روز زیبا برای رسیدن توپ زپلین زیبا! مامان @hiabbydelarosa، تو همه چیز را بسیار آسان و بی دردسر جلوه می دهی، اما من تا ابد مدیون کار خستگی ناپذیر شما با فداکاری مداوم، تلاش سخت و عشق فداکارانه شما هستم. به فرزندانمان و خودم بدهم.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید: اما تامپسون پس از اطلاع از رابطه زناشویی همسر سابقش می گوید نیمه جان است.

زیبا برای داشتن چنین مادری مهربان و متمایل به معنوی، افتخاری است، مقاومت و قدرت شما بی تاثیر نخواهد ماند، تماشای لبخند شما در میان جنون دنیا و جنون همیشگی من بسیار تکان دهنده است.

«روزی نیست که از این همه توجه، کلمات تأیید، مهربانی و الهام شما سرشار از سپاسگزاری نباشم.

نیک کانن و ابی دی لا روزا سومین فرزند خود را معرفی کردند - SurgeZirc UK
کانن ورود دوازدهمین فرزندش را اعلام می کند.

“متشکرم!! اگر به اندازه کافی نگفتم! شما تعریف انعطاف پذیر و با فضیلت هستید و وظیفه من این است که هر روز به شما و فرزندانمان احساس ارزشمندی و محافظت کنیم! یک بادکنک زیبا به نام BZC یا BIZZY B! آماده باش چون دنیا مال توست! بابا دوستت داره!!”

فرزند نیک دوازدهمین فرزند اوست. او دارای شش فرزند با شش زن مختلف است. نیک و ابی در ژوئن ۲۰۲۱ منتظر دوقلو بودند. ابی در ژوئن فاش کرد که منتظر سومین فرزند نیک است.

آنطور که در اینستاگرامش فاش شد، مجری نقابدار آوازخوان قبل از پذیرایی از فرزندشان خانه ای برای دوست دخترش خرید. این کمترین کاری است که می توانم انجام دهم، ممنون از محبت بی قید و شرط شما و گرانبهاترین هدایایی که هر انسانی می تواند درخواست کند!! شروع های جدید زیبا! ” او نوشت.

نهمین و دهمین فرزند نیک در ماه سپتامبر به دنیا آمدند، بنابراین به زودی نوزاد جدیدی در راه است. او با عکاس Lanisha Kaul، اولین فرزند خود را به دنیا آورد، یک نوزاد دختر به نام Onyx. در ۱۵ سپتامبر، عکاس و مجری برنامه گفتگو در یک پست اینستاگرامی از تولد اونیکس خبر داد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید: جیسون موموآ در نمایش جیمی کیمل به مالو هاوایی می رود

“من قول می دهم که این دختر کوچک را با تمام وجودم دوست داشته باشم، مهم نیست که کسی چه می گوید. من از تلاش برای تعریف خودم برای جهان یا جامعه دست کشیده ام، اما در عوض، کارم را انجام می دهم تا شفا پیدا کنم و به موجودی بی پایان تبدیل شوم خدا مقدر کرده که باشم.»

نیک کانن نوشت: “امیدوارم بتوانم همان را به Onyx آموزش دهم تا اجازه ندهند دیگران شرمنده شوند یا نظرات ظاهری خود را مسخره کنند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر