هارپر بکهام هنگام استراحت با قایق بادبانی ۵ میلیونی، ظاهری زیبا به خود می گیرد


او دختر پوش اسپایس، طراح مد به نام ویکتوریا بکهام است.

و هارپر شان بکهام، در حالی که روز شنبه در یک قایق تفریحی لوکس ۵ میلیونی استراحت می کرد، قطعاً جنبه ظریف خود را نشان داد.

این دختر ۱۰ ساله و برادر بزرگترش رومئو در حال لذت بردن از سفر دریایی در یک قایق تفریحی لوکس در طول تعطیلات خانوادگی در میامی دیده شدند.

هارپر با یک تی شرت شیک مشکی و بنفش و شلوار جین آبی روشن – لباسی که به راحتی در یک ویکتوریایی خارج از وظیفه دیده می شود، تصویر شده است.

این دختر مدرسه ای و خانواده اش قبل از عروسی برادر بزرگتر بروکلین در فلوریدا با وارث نیکلاس پلتز در میامی استراحت می کنند.

دیوید ۴۶ ساله، پسر ارشد ویکتوریا، قرار است در روز شنبه ۹ آوریل با نیکولا ازدواج کند. این زوج در مونتسرات ازدواج خواهند کرد. ملکی به مساحت ۷۶ متر مربع با ۲۷ اتاق خواب به سبک ریجنسی مشرف به اقیانوس در پالم بیچ فلوریدا متعلق به ناپدری میلیاردر بروکلین است.

بکهام با خنک نگه داشتن هوا قبل از روز بزرگ، هنگام عبور از اقیانوس اطلس با قایق بادبانی دیوید طراحی شده ۵ میلیون، کمی آفتاب گرفت.هارپر بکهام عالی به نظر می رسد هارپر بکهام در حالی که به خانواده خود در یک قایق تفریحی می پیوندد عالی به نظر می رسد.
هارپر بکهام هنگامی که به خانواده خود در یک قایق تفریحی می پیوندد، شگفت انگیز به نظر می رسد

داستان های منحصر به فرد افراد مشهور و عکس های خیره کننده را مستقیماً در صندوق ورودی خود دریافت کنید خوب. می توانید در بالای صفحه ثبت نام کنید.

یک منبع به سان گفت: “دیوید در تابستان به اطراف چند قایق تفریحی نگاه کرد و تصمیم گرفت خودش را معالجه کند.”

او خودش به طراحی قایق کمک کرد و همه چیز را به روشی باورنکردنی انجام داد. این یک قایق تفریحی به سبک الیگارشی نیست، اما هنوز هم طبق استانداردهای هر کسی بسیار شیک است.

“من از التون و دیوید در قایق آنها پس از تعطیلات الهام گرفتم – و او دوست دارد روی آب زندگی کند.”

اعتقاد بر این است که قایق بادبانی ۱۰۰ فوتی که دیوید برای کریسمس میزبان خانواده بود، از قرارداد ۱۵۰ در ۱۵۰ متری دیوید با جام جهانی امسال در قطر تضمین شده است.

ویکتوریا، ۴۷ ساله، در قایق تفریحی آرام به نظر می رسید، زیرا او با یک تی شرت مشکی و شورت دیده می شد.

اسپایس شیک در حالی که به همراه همسرش دیوید، بازیکن حرفه ای سابق فوتبال، به یک نوشیدنی گازدار چسبیده بود، چشمانش را با یک عینک آفتابی بزرگ و تیره محافظت کرد.

موهایش را مثل مدل موهای دخترش دم اسبی کوتاه بست و پاهایش را روی میز جلویش گذاشت.دیوید بکهام و ویکتوریا بکهام قبل از روز پسر بزرگشان از یک روز در قایق تفریحی خود لذت می برند
دیوید بکهام و ویکتوریا بکهام قبل از روز پسر بزرگشان از یک روز در قایق تفریحی خود لذت می برند

دیوید که در کنار همسر ۲۲ ساله خود نشسته بود، با یک پیراهن سفید ساده و شورت مشکی لبخند زد و سرحال به نظر می رسید. او همچنین یک جفت عینک بزرگ با لنز نارنجی و بند فریم مشکی خود زده بود.

پکس نشسته بود و به روز بزرگ پسرش فکر می کرد، در یک مکان عالی برای نشستن در یک قایق تفریحی، و اگر او یا ویکتوریا می خواستند در دریا شیرجه بزنند، حوله ای یک رنگ را دور او می پیچید. .

پس از گزارش‌هایی مبنی بر ورود آنها به لندن، این زوج در تعطیلات فعلی خود از اوقات با کیفیتی با فرزندان خود لذت می‌برند.بروکلین بکهام و نیکولا پلتز شنبه 9 آوریل با یکدیگر ازدواج خواهند کرد
بروکلین بکهام و نیکولا پلتز شنبه ۹ آوریل با یکدیگر ازدواج خواهند کرد

گفته می شود که بوش و بک در زمان حادثه همراه با دختر ۱۰ ساله خود هارپر در خانه بودند و هیچ آسیبی گزارش نشد تا اینکه پسر ۱۷ ساله آنها کروز پس از غروب آفتاب با دوستانش به خانه رسید.

بنا بر گزارش ها، یک اتاق در خانه آنها در حالی که پنجره شکسته شده بود، “غارت” شد و به گفته The Sun، سارق با هزاران پوند کالای طراح و برق فرار کرد.

به گفته یکی از منابع، دیوید و ویکتوریا “به شدت ناراحت و نگران” هستند که این سرقت عروسی آینده را تحت الشعاع قرار داده است.گفته می شود که دیوید و ویکتوریا بکهام نگران این سرقت هستند
گفته می شود که دیوید و ویکتوریا بکهام نگران این هستند که دزدی آنها ممکن است ابری تاریک بر روی جشن عروسی بروکلین ایجاد کند.

یک منبع اخیرا گفته است خوب“در طول مسیر یک سری سرقت ها و دزدی ها اتفاق افتاده است. ستاره های زیادی در آنجا زندگی می کنند و این قطعا یک هدف است. آنها بسیار ناراحت و نگران هستند.

آنها در حال حاضر ایمن هستند، اما آن را افزایش خواهند داد. آنها علاوه بر ایمنی خود، از ایمنی جاده نیز برخوردار هستند و می خواهند مایل های بیشتری را طی کنند.

“آنها نگران هستند زیرا در حال برنامه ریزی برای عروسی در بروکلین هستند، بنابراین مدتی در ایالات متحده خواهند بود و نمی خواهند خانه را ترک کنند.

او واقعاً یک ابر سیاه روی عروسی گذاشت. آنها واقعاً نگران هستند و بسیار نگران هستند که دوباره به عنوان یک خانواده هدف قرار بگیرند.

برای به روز رسانی همه افراد مشهور مورد علاقه خود، در خبرنامه روزانه ما از اینجا مشترک شوید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر