هر آنچه در مورد گوشتخواران آموخته ام


توسط

۲۸ سپتامبر ۲۰۲۱

درباره گوشتخوار

دو رویکرد شگفت‌انگیز برای رژیم غذایی که من هرگز شخصاً آن را امتحان نمی‌کنم… اما، فواید زیادی از رژیم غذایی گوشتخواران دیده‌ام که دوست دارم تأثیرات بالقوه مثبت آن را به اشتراک بگذارم! حرف من را قبول نکنید (من خیلی گیاهان را دوست دارم)، از درخشش جودی چو (نویسنده درمان گوشتخوار) و آستین کاولی لذت ببرید.

باشه، پس… من فقط بیرون می آیم و می گویم: مهم نیست چقدر در مورد اینکه گوشتخوار چقدر برای سلامتی شما مفید است… هیچ راهی وجود ندارد که بتوانم این کار را انجام دهم.>

آنجا، آن روی میز است.

راهنمای نحوه شروع کتو

لیست خرید کتو، دستور العمل ها و موارد دیگر! کتو را با این راهنمای ۵ مرحله ای رایگان شروع کنید.

من آماده ام!

و اکنون، می‌خواهم شما را با موضوع امروز آشنا کنم: CARNIVORE!>

خب، این ناجور است… اینطور نیست.

نه واقعا.>

به عنوان یک متخصص تغذیه کل نگر، وظیفه من این است که کمی در مورد بسیاری از چیزها بدانم. و این شامل تمام سبک‌های مختلف غذا خوردن، فواید و عوارض جانبی آن‌ها می‌شود… به طوری که وقتی مشتری با مشکلی به من مراجعه می‌کند یا علاقه‌مند به غذا خوردن به روش خاصی است، می‌توانم در واقع به او کمک کنم. .

من هرگز با قاطعیت نمی گویم که یک چیز برای همه خوب نیست. چنین اظهاراتی من را می ترساند و باید شما را نیز بترساند. خوب، مگر اینکه از من بپرسید که آیا سم مار برای همه مفید است یا نه… و سپس من می گویم: “البته که نه… مگر اینکه شما پل باشید. به نظر نمی رسید خیلی اذیتش کند.» lol. >

اما برای جدی. من رژیم غذایی گوشتخواران را دیده ام که به افراد زیادی کمک می کند. برای من کار نمی کند … اما ممکن است برای شما کار کند! و به همین دلیل است که این پیام کوچک را برای شما می نویسم! بله تو!

هر یک از این مصاحبه های زیر شگفت انگیز است. بنابراین، من آنها را پیوند می دهم، و شما می توانید تصمیم بگیرید که کدام را اول تماشا کنید. بله، اگر به گوشتخواران علاقه دارید، پیشنهاد می کنم هر دو را تماشا کنید. و سلام، اگر شما به گوشتخواران علاقه مند هستید، مانند من به گوشتخواران (من به چیزهایی مانند این گوش می دهم و تمام مدت فکر می کنم “به هیچ وجه نمی توانستم آن کار را انجام دهم”)، پس گوش کنید!

خوردن گوشتخوار و عشق من به گیاهان با آستین کاولی

درمان گوشتخوار با جودی چو

از این مصاحبه ها لذت بردید؟ در اینجا نحوه ارتباط با هر یک از این خانم ها آورده شده است

این مطلب با برچسب: گوشتخوار، مصاحبه، کتو، ویدئو

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر