هر ویزیت بیمار یک مسابقه کتاب باز است


به عنوان ارائه دهنده خدمات بهداشتی ، نمایش نمودارها بر روی دیوارها و نگهداری منابع دیگر که مرا به یاد روش ها ، برنامه ها و مکمل های موفق ، از جمله زمان استفاده از آنها می اندازد ، بسیار ارزشمند است.

آیا تا به حال خواسته اید بتوانید همه چیزهای مهمی را که در این سالها آموخته اید به خاطر بسپارید؟ میدونم دارم! به عنوان مثال ، من تصور می کنم که حداقل یکی از تمرین کنندگان حاضر در سمینارهای من باید از آنها بپرسد که با نزدیک شدن روز دوشنبه چه چیزی را فراموش کرده اند. فقط صدایشان را می شنوم.به یاد دارم دکتر کپل در مورد نحوه بررسی دریچه ایلئوسکال و رفع هر مشکلی صحبت می کرد ، اما نمی توانم به یاد بیاورم که مکمل های استاندارد چه کمکی می کند.»

به همین دلیل من با کمک بسیاری از افراد با استعداد خلق کردم برگه تقلب ICV و راهنمای نقاط سریع MRAبه این راهنماهای ارزان قیمت هنگام کار با یک بیمار آسان برای استفاده ، آسان برای پیاده سازی و بیمار پسند در اتاقهای درمان همه ارائه دهندگان که به دنبال تأثیرگذاری بیشتر در کمک به بیماران خود هستند ، ضروری است.

این دو منبع اساسی چگونه می توانند برای هر عملی مفید باشند؟:

  • این دستورالعمل ها را در هر اتاق درمان نگه دارید تا دیگر مجبور نباشید از اتاق به اتاق دیگر به دنبال اطلاعات مورد نیاز خود باشید.
  • این قطعه به اندازه کافی کوچک است و اگر سطح دیوار از کیفیت بالایی برخوردار باشد به راحتی در کشو ذخیره می شود.
  • مناسب برای مسافرت.
  • هنگامی که به آن نیاز دارید ، به سرعت آن را پیدا کنید.

در واقع ، با داشتن اطلاعات بسیار حیاتی در دستان شما ، دیگر نگران جزئیات نخواهید بود. آن فضای خاطره انگیز را برای تولد مادر ، شماره تلفن دوست دخترتان ، یا آخرین دور بازی یا هر شوت گلف خود بگذارید.

این نامه را از متخصص تغذیه پیج کلی ، MSACN ، CNS دریافت کردم.

“من از آن در دکتر کپل استفاده می کنم برگه تقلب ICV و پوستر اطلاعات MRA بیشتر در عمل من. پوستر MRA به وضوح در مطب من در بالای منطقه درمانی من آویزان است و پس از ادامه کلاسهای درس با دکتر K. یادداشتهای اضافی را اضافه کردم. بیماران از خواندن بسیار لذت می برند ، آنها به نکاتی که در جلسه آنها به آنها اشاره می کنم علاقه مند هستند. اخیراً به مریضی رسیدم که سه سال بود او را ندیده بودم ، نمی توانستم بفهمم که چرا اینقدر یبوست کرده ، نفخ کرده است ، نمی تواند بدون رفلاکس زیاد غذا بخورد. من نمی دانستم چه اتفاقی می افتد ، اما وقتی به دریچه تهوع دست زد ، درد داشت. من محصولات پیشنهادی در این راهنما را دنبال کردم جویدن کلروفیل بلافاصله درد را کاهش داد. روز بعد با من تماس گرفت و گفت: او همچنان روشن می شود و دوباره شبیه خود می شود. فقط داشتن این در مورد واضح ناحیه درمانی من مرا به یاد نکاتی می اندازد که وقتی کاملاً مطمئن نیستم که چه اتفاقی برای بیمارم می افتد باید در نظر داشته باشم. در ابتدای تمرین من شرم داشتم از روزنامه های تقلبی برای جستجوی اطلاعات استفاده کنم ، اما متوجه شدم که بیماران من برای من شفاف ارزش قائل هستند و متوجه شدم که نمی توانم همه چیز را بدانم / به خاطر بسپارم. ابزارهای دکتر K منبع ارزشمندی در دفتر من هستند. “

ایمیل ارائه دهندگان دریافت نامه در مورد اینکه چگونه این محصولات باعث بهبود درمان بیمارانشان شده است ، بسیار خوشحال کننده است. مطمئنم نگهش دارم برگه تقلب ICV و راهنمای نقاط سریع MRA آنها برای کارآموزی شما در دفتر شما همین کار را خواهند کرد.

فایل از iStock / jacoblund (اساسی):

دکتر لوول کاپل

دکتر کپل در سال 1983 پس از فارغ التحصیلی در رشته علوم از کالج Community Community میشیگان ، دکترای خود را از کالج کایروپراکتیک در Liran دریافت کرد. وی در سال 1999 موفق به دریافت گواهینامه فناوری عصبی-احساسی شد و در کنار دکتر اسکات واکر ، موسس برنامه تحصیل کرد. او تعدادی آموزش اضافی از جمله داروهای گیاهی ، توانبخشی ستون فقرات و آموزش تغذیه مداوم را گذراند.

دکتر کپل می داند که همیشه یک سمینار ، کتاب یا مجله وجود دارد که می تواند دانش او را عمیق کند یا اطلاعات دیگری را که می تواند مستقیماً به درمان م effectiveثر ترجمه کند ، ارائه دهد. او از سالها تجربه بالینی توصیه های خوبی می کند.

اخیراً ، دکتر کپل سمینارهایی را برای Standard Process West تدریس کرده است. او جراح خانه آنها شد و به عنوان مربی سایر تمرین کنندگان در منطقه بزرگ دنور شناخته شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، به وب سایت وی در DoctorKeppel.com مراجعه کنید یا مستقیماً با او تماس بگیرید [email protected]به

محصولات دکتر لوول کاپلدیدگاهتان را بنویسید