هزاران نفر از طرفداران دونالد ترامپ یک کپی از این وبسایت را واسطه کرد


اساسا گذرش، ها حامیان، دونالد ترامپ، فریب، خورده و تا، کپی این نسخه از برنامه Truth Social هستند.

ویکی یک برنامه hi ke است مانند یک مرکز شبکه اجتماعی aye trump pod by froshgah پخش اندروید راه پدا کرد و بیش ۱۰۰۰۰۰ بار با واسطه کاربناران اندروید دانلود. خودی این خیلی زیاده.

حقیقت اجتماعی و در وب سایت Truth Social نسخه اندروید پلی استور را پیدا کردم که برنامه آن به شرط ارائه توسط Michoud وجود دارد.

دور زدن خودی دارین گازارش آمده ستکه “MAGA Hub – Truth Social Trump” دار فروشگاه پخش اندروید با عنوان باهترین در نتیجه شاخص Truth Social.

در مورد بساری هم، چون کپی نسخه اندروید برنامه Hon’s Deity Nest است و نتیجه افزایش سرشماری توسط «MAGA Hub – Truth Social Trump» به صورت کارت دانلود Play Froschgah انجام شده است.

در هر صورت Tammakki az Gizmodo هنگام تلاش بری ثابتنام der MAGA Hub DR Rose Sashanbeh پیام ختایی دریفت کرد.

یا نوشت: پایانی نداره، برنامه ای فاز تصادفی که شروع به پخش محتوا کرد، به عنوان خبر، خود کرد، تقریباً مثل فاز جامع، که منبع جامع، پادکست، کانال، قانون، تلگرام است. , تی شرت yuk, CPAC, ساعت Miknid.

به گزارش می رصد بسیاری از کربلا، Ra Dashand K MAGA Hub نسخه اندروید Truth Social کجا بود؟ جاری است مثل بااداز، صحاشنبه، با منظره مرسده اکترت، نزدیک به قرارداد مردم، سر به کجاست که موضوع شادند، شمردن از کربلا، ظاهرا، یادشت راز از دست دادا بودند.

نوشتار اصلی: گیزمدو، حامیان آقای ترامپ، در مورد، برنامه فروشگاه کجاست، پخش دادا پایان.

Wiki As Carberan Gif: “Fikr Kardam یک وب سایت اجتماعی جدید برای Trump Est است.”

یا گفت که «تلگرام درهمه جا و وجود درد و بدافزارهای احتمال وجود درد. علاوه بر نام نام، پروفایل شخص نیز حذف شد. نامیتوآن پست را یی یاکی حذف کرد.»

در مورد Degrane، بشقاب Tr Budend ساده. Wiki Is Carberan Nosht: «۵ دقیقه طول کشید تا از آن استفاده کنید. عمیدواریم، هامانتور که پرای حق بیما پرداخت کردم، عذاب ثابت چیست؟

نسخه پریمیوم MAGA Hub Bray Carberan 28.99 دلار هاسینا دشت.

واشنگتن پست این مقاله قبلاً در پایگاه قشت داد که ماگا منتشر شده بود.

دور زدن بهترین TMTGSocial.com وب‌سایتی را منتشر کرد که در آن TMTGSocial.com “محتوای بهترین ساز و کار تارفادار ترامپ را رد کرد، ظاهراً در شرایطی که شما آن را با محتوای واقعی تصور می‌کردید، Annex Shadhand.”

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر