هشدار تسکو نسبت به آلرژی‌زای فاش نشده در چهار محصول – اسپید نیوز


تسکو بسیاری از محصولات خود را به دلیل وجود گردوهای غیرمجاز فراخوان می کند.

این آلرژن ها در چهار محصول آب نبات سوپرمارکتی وجود دارد و بنابراین هر چهار محصول حذف شده اند زیرا برای کسانی که به آجیل آلرژی دارند خطری برای سلامتی به همراه دارند.

آجیل غیرمجاز در محصولات تسکو

محصولات گنجانده شده در این فراخوان عبارتند از: Tesco Free from Strawberry Cheesecake 2x100g (همه خرما)، Wicked Kitchen Millionaires Sundae 110g (همه خرما)، Wicked Kitchen Strawberry and Vanilla Cheesecake 100g (همه خرماها) و Wicked Kitchen Cheesecake and Vanchoall.

در این فراخوان آمده است: «ما همه کدهای خرما رایگان Tesco را از Strawberry Cheesecake 2x1OOg، Wicked Kitchen Millionaires Sundae 11Og، Wicked Kitchen Strawberry and Vanilla Cheesecake 100g، Wicked Kitchen Chocolate و Wicked Kitchen Chocolate، Wicked Kitchen Chocolate و Wicked Kitchen Milionaires Sundae 11Og، فراخوان می کنیم. برای افرادی که به آجیل حساسیت دارند.

به مشتریان توصیه می شود محصولات را برای بازپرداخت کامل به فروشگاه بازگردانند. نیازی به رسید نخواهد بود.

فراخوان محصول چیست؟

اگر مشکلی در یک محصول غذایی وجود داشته باشد که به این معنی است که نباید فروخته شود، ممکن است “فراموش” (از قفسه ها حذف شود) یا “فراموش شده” (زمانی که از مشتریان خواسته می شود محصول را برگردانند).

FSA اعلامیه های اطلاعات فراخوان محصول و اطلاعیه های اطلاعات فراخوان محصول را برای اطلاع رسانی به مصرف کنندگان و مقامات محلی در مورد مشکلات مواد غذایی صادر می کند.

در برخی موارد، “هشدار تغذیه برای اقدام” صادر می شود.

آنها اقدامات خاصی را که باید از طرف مصرف کنندگان توسط مقامات محلی انجام شود، شرح می دهند.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر