هشدار وزیر امور خارجه ایلینوی در مورد کلاهبرداری های متنی – WestSaz


اسپرینگفیلد، ایلینوی (WCIA) – یک فیلمنامه کلاهبرداری تا حدی قانع کننده این هفته منتشر شد. این شرکت ادعا کرد که ایلینوی برای کمک به جبران قیمت های بالاتر گاز، تخفیف ۱۵۰۰ دلاری ارائه می دهد.

جسی وایت، وزیر امور خارجه آمریکا گفت: «این کلاهبردارانی که تلاش می‌کنند با این کلاهبرداری‌ها به مردم ایلینوی نفوذ کنند، منزجر کننده هستند.

کلاهبرداران از اخبار مربوط به برنامه اعتبار مالیاتی ایالتی که از اوایل ژوئیه آغاز شد، سوء استفاده کردند. این برنامه وعده کاهش در مالیات بر دارایی و مالیات بر درآمد را داده بود، اما کاهشی در قیمت بنزین نداشت.

چند علامت قرمز دیگر وجود دارد که این یک کلاهبرداری است و می توان آنها را برای اکثر این اسکریپت های کلاهبرداری اعمال کرد. اول، متن از یک کد منطقه خارج از ایالت می آید. دوم اینکه ایلینوی DMV ندارد. به آنها امکانات خدمات راننده می گویند. سوم، اشتباهات گرامری وجود دارد. در نهایت، تمام وب سایت های دولتی به پسوند .gov ختم می شوند نه اطلاعات.

هانری هاپت، سخنگوی وزیر امور خارجه، گفت که اگر مردم به دنبال اطلاعات هستند، هر پیامی باید فوراً رد شود.

ما هرگز برای شما ایمیل یا پیامک ارسال نمی کنیم که از شما بخواهد این نوع اطلاعات را در اختیار ما قرار دهید.»

متون کلاهبرداری مانند این در طول همه گیری، به ویژه در اطراف وزارت امنیت شغلی، بیشتر و بیشتر رایج می شوند.

هاوپت گفت: «من می‌توانم بگویم که پس از همه‌گیری در اواسط تا اواخر دهه ۲۰۲۰، در سراسر سال ۲۰۲۱، تقریباً شاهد گسترش این کلاهبرداری‌ها بوده‌ایم.

ایالت بازی خود را برای مبارزه با کلاهبرداران تقویت کرده است. دفتر وزیر امور خارجه یک آدرس ایمیل اختصاص داده شده به هشدارهای تقلب دارد. اگر پیامک دریافت کردید، شما را تشویق می کنند که آن را به آن ارسال کنید [email protected] ایمیل.

در طول همه‌گیری، دولت میزبان‌های وب را سرکوب کرده است، و اکنون آنها می‌توانند به سرعت وب‌سایت‌ها را به هم متصل کنند و از قربانی شدن مردم به این طرح‌ها جلوگیری کنند.

هاوپت گفت: «ما همچنین این تماس‌ها را با گوگل، مایکروسافت و سایر سرورهای میزبانی انجام می‌دهیم تا مطمئن شویم که می‌توانیم این سایت‌ها را در سریع‌ترین زمان ممکن تعطیل کنیم.

دفتر وزیر امور خارجه همه این موارد را در قسمت جلو انجام می دهد، اما اگر قربانی کلاهبرداری مانند این هستید، باید با خدمات حمایت از مصرف کننده در دفتر دادستان کل تماس بگیرید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر