همدردی هذیانی جو بایدن – ۱۰۰ مجرد


آیا درد و رنجی را که انتخابات ۲۰۱۶ برای شما ایجاد کرد به یاد دارید؟ هزینه قبض گرمایش اخیر ممکن است حافظه شما را تضعیف کند، بنابراین در اینجا یادآوری از مجله تایم است:

“چه زمانی [۲۰۲۰] با انتشار نتایج انتخابات برای اولین بار در روز سه شنبه، من قبلاً چندین روز از PTSD را از آنچه در سال ۲۰۱۶ تجربه کرده بودم، زندگی کرده بودم. در آن زمان، من هنوز یک پدر مجرد بودم و دو دختر خردسال به راحتی در فضای ۶۶۰ فوت مربعی می خوابیدند. . ما یک آپارتمان در یک خانه کم درآمد داشتیم، اما با شمارش آرا، دنیای اطراف ما احساس امنیت کمتری می کرد.»

ریاست جمهوری ترامپ همه آن چیزی بوده که رسانه ها از آن می ترسیدند و بیشتر. پرتقال بزرگ در حالی که از یک قوطی کوکاکولا می‌نوشید، شب را صرف توییت کردن کرد. در این میان او حتی یک جنگ هم شروع نکرده بود و در حال مذاکره برای توافقنامه صلح و آوردن گروگان های آمریکایی به خانه بود. در حالی که ترامپ به حضور جیم آکوستا توهین می کرد، از اقتصاد رو به رشد، دستمزدهای بالا و بیکاری کم صحبت کرد.

در ظاهر، همه چیز خوب به نظر می رسید، اما رسانه ها مدام به ما یادآوری می کردند که صلح و رفاه فقط یک جبهه متزلزل برای شیطان درونی ترامپ است. رسانه ها آتش زباله ها را راه انداختند و سپس کارشناسان را فراخواندند تا مانند آتش افروزان آن را خاموش کنند. رگبار ۳ ساله “تبانی روس ها” توجه عمومی را از قفسه های انبار و قیمت های پایین دور نگه داشت. به نظر می رسید «نژادپرستی سیستماتیک» بهای سنگینی برای امنیت و رفاه باشد. و زمانی که ویروس کووید شیوع پیدا کرد، ترامپ کاملاً نتوانست جادوی خود را که می‌خواست ظرف دو هفته از بین ببرد، انجام دهد و احتمالاً خدایان گرسنگی را با «سخنان نفرت‌انگیز» دیوانه کرد.

کووید یک جانور حیله گر بود. پیمایش در آن نیازمند یک رهبر قوی با بینش و پشتکار است. خوشبختانه برای آمریکا، رسانه ها مرد مناسب برای این کار را پیدا کردند. او ممکن است نتواند در مورد خواهرش به همسرش بگوید، اما شرایط بسیار بالاتری داشت: “همدردی:”

“همدلی توانایی احساس نسبت به دیگران، همدلی با آنچه که فرد تجربه می کند. از آنجایی که کشور ما توسط ویروس های مضاعف کووید-۱۹، نژادپرستی سیستمیک و عواقب اقتصادی آن غرق شده است، افراد نیازمند یا به طور کلی مردم می خواهند بدانند که کسی. مراقبت می کند.

برخی افراد راسخ بر این باورند که در مواقع خطر، «همدلی» جایگزین خوبی برای شایستگی، قدرت، خرد و حتی توانایی حل ریاضی سوم دبستان. مردم آمریکا او را با توییت های بد نشان دادند. او آرزوی تک شاخ و رنگین کمان را داشت. اینجا جایی است که جو بایدن به آن پرداخت:

بایدن احساس همدردی می کند زیرا او چنین است. او بر اساس همدلی عمل می کند زیرا احساس می کند مجبور است. و درس رهبری در آن نهفته است.»

برخلاف شخصیت عمومی ترامپ که همه جا حاضر است، پدربزرگ جو به ندرت خانه ساحلی خود را که در طول مبارزات انتخاباتی در زیرزمین خود ترک می کند، ترک می کند. در عوض، او کنار شومینه می نشیند و داستان های قبل از خواب برای شما تعریف می کند و برای شما چک های دولتی رایگان می فرستد. ماسک صورت او با علامت صلح باعث می شود کووید تسلیم شود و با عجله آنجا را ترک کند.

سرنشینان کشتی همه جا بودند:

تقریباً همه دموکرات‌های ارشد در مورد جو بایدن، معاون رئیس‌جمهور سابق، وقتی از او حمایت می‌کنند، همین را می‌گویند: او مردی نجیب و دلسوز است.

ما نمی دانیم چه تعداد از رای دهندگان واقعاً معتقد بودند که مردی که نمی تواند یک رویداد عمومی برگزار کند می تواند یک بیماری همه گیر جهانی را خنثی کند. اما حتی اگر نتواند – واقعا چقدر می تواند جو را خراب کند؟ شرح شغل او ماندن، “گوش دادن به داستان های ما” و “انسان بودن” بود.

رئیس‌جمهور جدید ما، همراه با معاون رئیس‌جمهور ما، نمی‌توانند هر چیزی را که خراب شده است، درست کنند، اما جو بایدن و کامالا هریس نه تنها ما را خواهند دید، بلکه داستان‌های ما را نیز خواهند شنید. آنها کرامت انسانی را باز می گرداند.”

معلوم می شود که یک رئیس بی کفایت می تواند زندگی شما را خراب کند شامل بایدن با گذشت نیم سال از دوران ریاست جمهوری خود، جنگ ۲۰ ساله با تروریسم را بی معنا کرده است. تا پایان سال، اقتصاد پررونق در حال فروپاشی بود. چند ماه بعد، بدترین دیکتاتورهای جهان تهدید به جنگ هسته ای کردند. در مورد احساس «امنیت کمتر» صحبت کنید.

همانطور که بایدن بیشتر و بیشتر از واقعیت سردرگم می شد، یافتن “همدردی” او دشوارتر از یافتن فرمول شد. دولت “همدل” (همچنین به عنوان کنوانسیون مسابقه “حاشیه ای” شناخته می شود) نگرانی های شما را به سخره گرفت و به شما گفت که یک مارگاریتا بگیرید و خرید و فروش را متوقف کنید.

با خشک شدن حساب‌های بازنشستگی مردم و خانواده‌ها در جستجوی لوازم، رئیس‌جمهور مهمانی‌های مجللی برای دوستانشان ترتیب داد که با صدای جیمز تیلور کوکتل می‌نوشیدند. تا زمانی که یخچال نانسی پلوسی به خوبی انبار شده باشد و محافظان استیون اسپیلبرگ اراذل و اوباش را از عمارت او دور کنند، حمایت بایدن هرگز تمام نخواهد شد.

وقتی صحبت از «نژادهای به حاشیه رانده شده» و مهاجران غیرقانونی می شود، «همدردی» جو هیچ حد و مرزی نمی شناسد. جو آماده است و می خواهد کودکان فقیر را گرسنگی بکشد تا دستور کار خود را در گلوی آمریکایی ها بگذارد. برنامه «پذیرایی و اسکان» آن مهاجران غیرقانونی را از لحظه عبور از مرز باز، هتل، غذا و تمام نیازهای آنها را رایگان می دهد. خانواده‌های آمریکایی بخشی از این برنامه نیستند – در عوض، با پرداخت سه برابر قیمت شام شکرگزاری، برگه را انتخاب می‌کنند.

این همه «همدردی» کجا رفت؟ رئیس جمهور “به داستان های ما گوش کن” به داستان خانواده های آمریکایی که زندگی آنها را ویران کرد اهمیتی نمی دهد. در اینجا او به شما می گوید که خیلی نگران نیست که آنها. “همدردی” او با کشورهای دیگری است که بسیار بیشتر رنج می برند (به تنها دلیلی که شما رنج می برید). همیشه رهبران احمقی مانند جو بایدن انتخاب شدند:

با نزدیک شدن به انتخابات میان دوره ای، نگرانی رئیس جمهور شما در مورد رفاه خانواده های آمریکایی نیست، بلکه در مورد شانس انتخاب مجدد حزبش است. اخیراً به نام “ملت نفرین شده” (کلماتش) کاهش تولید نفت وجود ندارد برای مدت کوتاهی که طول می کشد تا حزب او در انتخابات پیروز شود.

بایدن اهمیتی نمی دهد که چقدر برای بنزین می پردازید. او فقط به این اهمیت می دهد که سختی های شما چگونه بر آینده سیاسی او تأثیر می گذارد. با نزدیک شدن به میان مدت، برای جو روشن به نظر نمی رسد.

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفاً کمک مالی کوچکی به ما کنید یک فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه‌نگاری محافظه‌کار – یا اطلاع رسانی. متشکرم.

منبع سندیکایی برای مقاله اصلی RWR.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر